צריך המלצות לסגנון טראנס מסויים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצות לסגנון טראנס מסויים

ForresT

Recommended Posts

היי.

אני רוצה לגוון קצת במוזיקה ורציתי ללכת לכיוון הטראנס שאני לא מתמצא בו מי יודע מה,אני מחפש טראקים שמשלבים קלידים,פסנתר וכו.

משהו בסגנון bust a move של אינפקאד מאשרום.

לא בום בום ב2 שקל(בלי לפגוע כן..),משהו קצת יותר מורכב.

תודה מראש(טראקים ספציפיים גם יעזרו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Vibe Tribe - Dream Catcher

כל ה-Baseline מלווה בפסנתר ויש מלודיה מעלפת! של פסנתר.

אם אני מבין את הכיוון שלך, אתה מחפש טראנסים עם מלודיות חזקות, בעקרון הסגנון שיש בו מה שאתה מחפש זה טראנס פסיכודאלי ואמביינט טראנס (Psychedelic, Ambient)

(משהו יכול להסביר איך עושים פוסט של ה-Playlist של ה-Winamp לקובץ טקסט או משהו כזה, אין לי כח לכתוב שמות של עשרות טראקים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שהמליצו לך לא מגיע לקרסוליים של באסט א מוב (שזו אגב היצירה הכי טובה בטראנס לדעתי).

נסה אלבומים של

Hallucinogen-The lone Deranger

Talpa - The art of being non

Infected Mushroom - Classical Mushroom (באסט א מוב באלבום הזה)

תהנה על אמת :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רוצה לזרוק אותך ישר למים העומים אבל תנסה לשמוע את -

SynSUN - White & Black קטע חדש שיצא לפני כמה ימים, רק מזיכר כמה החברה ההאלו טובים

ובכללי מציע לך לנסות אותם - תתחיל עם האלבום הרשמי הראשון שלהם "Synsun - Symphonic Adventures (2004)" יש להם עוד שלושה יותר מוקדמים אבל זה גואה ככה שעם בכל זאת בא לך לנסות הם גם אלבומים מעולים..

ועוד שני האלבומים שלהם מ2006 ו2007

....

The Misted Muppet - Spiritual Visions

The Misted Muppet - The Missing Sun

ובכלל שמע את האלבום שלהם מ2004 שהוא אחד האלבומי טראנס פסיכודלי הכי גדולים שנוצרו (טיפה ולילי אבל אלבום שהוא פשוט חוויה) - The Misted Muppet - Form The Legend

...

עוד אלבום שכדאי לל ללנסות הוא "Talpa - The Art of Being Non (2004)

...

ועוד שני אלבומים שמלאים בקלידים -

Planum - Elaborate (2005)

Planum - Spying Imagination (2007)

ועוד קטע שלו - Planum - Synthetic Classics

לדברים יותר "קלילים" -

silent scream - head poppers רוב הקטע בנוי על פסנתר ומלודיות בוקר קלילות

Freaked Frequency vs. Alternative Control - Elevation

Freaked Frequency - Light Beams

Freaked Frequency - Landing

Bliss - Vicking Craft (לא הייתי קורא לזה קליל במיוחד אבל קטע נהדר...)

Bubble - Storytails

Bubble - Im looking

Logic Bomb - Life Is A Progressbar

וכמו שהמליצו לך לגבי אינפקטד - שמע את האלבום שממנו מגיע Bust A Move - (Classical Mushroom)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם.

לא הסתכלתי בכלל לכיוון הטראנס עד לפני כמה זמן.ראיתי את קלאסיקל מאשרום אצל חבר,אז לקחתי..

אלבום ענק,לקח אותי לכיוונים מגניבים לגמרי-הרגשה של ריצה ביער.

הורדתי גם את הקודם -the gathering, טיפה פחות טוב אבל גם ממנו מאד נהנתי.

אני אנסה את מה שהמלצתם כאן,כן אני בעיקרון מחפש טראנס עם מילודיה,כנס שעובר דרך המוח,לא רק האוזניים :smile1:

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח פול און לילדים... האלבם האחרון שלהם חביב אבל הקודמים שלהם הרבה יותר טובים...

לגבי מלודיות שמע אלבומים של אינפקטד

שמע system nipel

ananda shake

vibe tribe ממליץ לך מקרב לב על האלבום מלודרמה)

space buddha גם יכול לעניין אותך

Talamasca

Psycraft

Freaked Frequency

Protoculture - פול און בוקר מלודי איכותי תבדוק

וכמובן גם Fatali

אם אהבת את sesto אז תשמע גם bizzare contact, electro sun, beat hackers ו-Ultravoice

ויש לך גם את שני האלבומים הראשונים של אסטריקס שיש בהם אחלה מלודיות

אבל תאכלס אם אתה באמת רוצה מלודיות שמע גואה - תתחיל מ-Astral Projection ו-Man With No Name

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מחפש משהו מלודי ואיכותי, בפולאון - תנסה אומנים כמו System Nipel , Electro Sun , Bizzare Contact , Vibe Tribe , Ananda Shake , Aquatica , Brain Damage , Bubble , DNA , Ellis Vanghoul , Gataka, ITP , Planum , Protoculture , Sesto Sento , Slient Hill , Space Buddha , Space Cat , Space Monkey , Stereomatic , SynSun , Talamasca , U-Recken , Ultravoice , Visual Contact , וכו'.....

ואם אתה רוצה "קצת" לחזור אחורה ולשמוע מה זאת מוסיקה טראנס אמיתית(גואה) ומאיפה הכל התחיל, תנסה אומנים כמו Astral Projection , California Sunshine , Chi-A.D , Cosmosis , Deedrah , Electric Universe Elysium , Har-El Prussky , HALLUCINOGEN , Indoor , M.W.N.N , MFG , Pleiadians , Power Source, Prometheus , Sandman , Shiva Shidapu , Shakta , וכו'.. יש המון

ומהגואה טראנס ניו סקול יש לך עוד אומנים מצוינים ואיכותיים כמו Afgin , Filteria , Goasia vs Omegahertz , Ka-Sol , Khetzal , והשאר.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...