המלצה על ציוד גיימינג - למשחקי אסטרטגיה, מקלדת עד 500 שקלים - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על ציוד גיימינג - למשחקי אסטרטגיה, מקלדת עד 500 שקלים

GGUUYY5

Recommended Posts

אני שחקן (אסטרטגיה) WARCRAFT 3 TFT ואני מחפש לציוד גיימינג טוב שיעזור לי להתקדם אז אם תוכלו לייעץ לי על מקלדת טובה שזה כלי מאוד חשוב במשחק אשמח ובכלל...

בינתיים ראיתי רק 2 מקלדות לגיימינג TARNTULA וZBOARD אז תוכלו לחדש לי עליהם לייעץ לי או בכלל להראות לי חדש אודה לכם מאוד!

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כרגע תקציב אבל בסיבות ה500 שקלים.

במקלדות האלה יש כפתורי CUSTOM כמו נגיד שיש בTARNTULA?

מה אתה יכול לומר לי על המקלדות שאני דיברתי עליהם הZBOARD והTRANTULA

ומה מאפיין את המקלדות שאתה הצגת בפני שיתאימו יותר למשחק אסטרטגיה שלי.

אם אתה במקרה מכיר את המשחק תוכל להמליץ לי על עוד ציוד שיוכל לעזור לי

תודה רבה על העזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הטרנטולה סקרו לא מזמן באתר, אתה מוזמן לבדוק ב"ביקורות"

לגבי הG15 \ G11, למעשה הן זהות, מלבד ההבדל שהG15 מגיעה עם מסך LCD

בכל אופן, יש לך 18 מקשים לתכנות עצמי (מאקרו), כאשר יש לך 3 PERSET, כלומר, כל כפתור מה18 מקשים המיוחדים - יכול לבצע 3 פעולות בהתאם למצב הנבחר (1\2\3 )

כמו כן - המקשים מוארים (2 דרגות)

מסך הLCD שימושי ומואר אף הוא בתאורת רקע לבנה, ומציג מידע עדכני כגון צריכת משאבי מערכת, במשחקים מסויימים מציג ניקוד \פסילות\ הריגות וכו'

בנוסף בגב המקלדת יש 2 יציאות USB

אני מקווה שזה לא מפריע לך, אך המקלדת מגיעה באנגלית בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שחקן WCIII TFT ובתור אחד שמשחק ברמות הגבוהות אני יכול להגיד לך שעדיף חוטי על אלחוטי

לי אישית יש MX 518 ו MEDIA ELITE

העכבר מצויין אבל המקלדת טיפה ממש טיפה גדולה פשוט הייתי רגיל למקלדת יותר קטנה אבל היא מצויינת

יש גם תוכנה מיוחדת אם זה מעניין אותך ל SHORTKEYS ל WC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הטרנטולה סקרו לא מזמן באתר, אתה מוזמן לבדוק ב"ביקורות"

לגבי הG15 \ G11, למעשה הן זהות, מלבד ההבדל שהG15 מגיעה עם מסך LCD

בכל אופן, יש לך 18 מקשים לתכנות עצמי (מאקרו), כאשר יש לך 3 PERSET, כלומר, כל כפתור מה18 מקשים המיוחדים - יכול לבצע 3 פעולות בהתאם למצב הנבחר (1\2\3 )

כמו כן - המקשים מוארים (2 דרגות)

מסך הLCD שימושי ומואר אף הוא בתאורת רקע לבנה, ומציג מידע עדכני כגון צריכת משאבי מערכת, במשחקים מסויימים מציג ניקוד \פסילות\ הריגות וכו'

בנוסף בגב המקלדת יש 2 יציאות USB

אני מקווה שזה לא מפריע לך, אך המקלדת מגיעה באנגלית בלבד.

ראיתי כבר את הסיקור על הטרנטולה וגם היא דרך אגב מגיעה עם מקשים ללא עברית לא שזה מפריע לי כל כך כי כבר אפשר להגיד שאני כותב עוור באנגלית ובעברית.

והייתי רוצה לדעת אם המקלדות האלה מיועדות למשחקים אם כן אז רציתי לשאול שאלה מקלדת גיימינג מתאימה גם למשחקי אסטרטגיה וגם למשחקי פעולה כי רוב המקלדות גיימינג שראיתי יותר מושקעות לכוון משחקי הפעולה אז תהיתי אם זה יתאים לסוג המשחק שלי. ד"א הם חוטיות או על חוטיות כי כמו שכבר אמרתי מהירות תגובה זה כלי מאוד חשוב.

אתה יכול להסביר לי בידיוק איך מתפעלים את הכפתורים האלו ואיך הם עובדים יותר בפירוט כי בכל מקרה בכל מקלדת שאני יקנה הם ימצאו. ומה המחיר של אותן מקלדות בידיוק? כי אמרת שהן יקרות..

גם אני שחקן WCIII TFT ובתור אחד שמשחק ברמות הגבוהות אני יכול להגיד לך שעדיף חוטי על אלחוטי

לי אישית יש MX 518 ו MEDIA ELITE

העכבר מצויין אבל המקלדת טיפה ממש טיפה גדולה פשוט הייתי רגיל למקלדת יותר קטנה אבל היא מצויינת

יש גם תוכנה מיוחדת אם זה מעניין אותך ל SHORTKEYS ל WC

גם אני שחקן ברמות גבוהות אפשר להגיד ואני יודע שחוטי עדיף על אלחוטי בגלל זה אני מעוניין במקלדת חוטית וכמו שאני יודע עכבר זה ציוד פחות חשוב במשחק זה נכון? והמקלדת הם החשובים שבציוד...

אפשר לשאול למה זה מפריע לך שהמקלדת גדולה? כי חשבתי על זה ויכול להיות אפשרות שיהיה לי קשה להגיע לחלק מהאותיות\מקשים במקלדת... אם זאת הסיבה אני ישמח אם תידע אותי...

וכן הייתי שמח לדעת על אותה תוכנה לSHORTKEYS לWC כי האמת ששיחקתי פעם אז יש לי את היכולות המשחקיות אבל אני לא יודע הרבה מחוץ למשחק אז כל דבר שתוכל לעזור לי בו אני אשמח מאוד!!

תודה רבה רבה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה סט לWarcraft 3 The Frozen Throne ?

עכשיו חדשת לי משו! אני מאוד אשמח אם תוכל לתת לי קישור לאותו סט מקלדת של Warcraft 3 tft ולהסביר לימה זה אומר סט למשחק במה זה כאילו מתבטא...

ד"א אני ראיתי רק סט שמתאים לWORLD OF WARCRAFT שזה לא מה שאני משחק רק משו מהסדרה ואני לא חושב שזה יתאים לי אבל אם בכל שאת ראית אחד שמיועד ספצפית למשחק שלי אז כמו שאמרתי אשמח אם תראה לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיי חושב שיש ל WOW סט, אני צריך לבדוק את זה, אמור להיות, היקר באמת לא הכי טוב תמיד, אני מסכים איתך במאת האחוזים 8)

תראה מצאתי סט ל WOW, אבל הוא לא זמין בארץ, כלומר תצטרך להזמין מחו''ל.

המקלדת עצמה זמינה בארץ, במחיר של 150 ש''ח.

נ.ב לא מצאתי סט ממש מסוים לגרסת המשחק המסוימת שלך, אבל יש ל WOW.

נ.ב קישורים D:

http://www.ideazon.com/us/products/keysets.asp

יש שמה סט של WOW

הנה המקלדת עצמה

http://www.underdog.co.il/product.aspx?p_id=9599

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון תודה רבה על העזרה!

קניתי את הZboard ושיחקתי בה היא הייתה ממש לא נוחה וגם לא התאימה למשחק שלי לפי מראה רישוני ולמזלי היה לה גם כמה וכמה הכפתורים שלא עבדו אז למזלי אני יכול להחזיר את המקלדת לבנאדם ואני כבר כנראה יקנה מקלדת אחרת שבנויה רגיל כמו כל המקלדות רק שמיודעת לGAMING גם.

אני למדתי את הלקח לא לקנות את המקלדות הניסיוניות האלה עם הצורות המשונות האלה.

כנראה אני ילך על משו אחר גם אם זה כרוך בתוספת גדולה של תשלום אז אודה לכם אם תציעו לי על מקלדת ותינתנו לי קישורים לקניה שלה ואם אפשר גם לסיקוררר תודה גדולה מראש... (משו שיותר מתאים לאסטרטגיה ובנוי בצורה נורמלית של מקלדת למשל כמו TARANTULAוגם עכבר להציע במזמן יעזור תודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...