Rapidshare- שאלות לגבי חשבון פרימיום - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rapidshare- שאלות לגבי חשבון פרימיום

silky

Recommended Posts

היי, עשיתי חשבון פרימיום ו:

1: האם אתה ממליצים לי להשתמש בתוכנת עזר(קשה ומעצבן להוריד ידנית עשרות קבצים)?

2: כאשר אני מפצל הורדה להרבה מאוד קבצים בו"ז, אני מנצל את רוחב הפס ,אך כאשר אני מוריד מספר קבצים בודדים לרוב אינני מנצל אותו. איך אני פותר בעיה זו?

3: המלצות/הערות/נאצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית משתמש בIDM (INTERNET DOWNLOAD MANAGER ) ואני מרוצה , פשוט פותח נוטפאד, מדביק את כול הלינקים, שומר ומוסיף את הקובץ בIDM וזהו

קצת הדיוטי מצידי, אבל ברגע שיצרתי קובץ TXT עם הלינקים, איך אני מוסיף אותו ל IDM? ניסיתי לגרור, ADD URL וזה לא זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי הקבצי טקסט ואז הIMPORT שלהם מתסכלים מאוד, יש איזה תוכנה שאפשר בתוכה להוסיף רשימה של לינקים?

למה? רק תדע שזה מאוד טוב

אם למשל יש לך לינק לתיקייה בראפידשר אז במקום להעתיק את כל הלינקים עכשיו (יקח לך שעה והרבה עבודה) אתה שומר את הדף כTXT ,מוצא בדף את המקום שבו רשומים כול הלינקים , מוחק את כול הדברים הלא קשורים (לא חייב) ואז פשוט מפנה את IDM לקובץ הזה והוא מוצא לך שם את הלינקים לבד! מזל טוב חסכת שעה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה,גם GIGAGET החינמי שאיתו אני משתמש תומך בהדבקה של קישור.

אני מחפש תוכנה שיש בה חלון מובנה להופה של 20 קישורים ישירות בלי שם IMPORT,פשוט אותו דיאלוג כמו של הוספת קישור אחד רק להרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון לגבי IDM-

מהר , נפלא, והכל רק שצצו שתי בעיות עמו:

1: בערך כל קובץ עשירי נתקע על 99.99% ואני נאלץ להורידו מחדש(כאשר אני עושה STOP ו-RESUME הוא נותן לי ERROR).

2: RS באמת חושב שאני מוריד בערך 30% יותר ממה שהורדתי בפועל(לדוגמא- על כל 1GB שהורדתי יהיה לי רשום 1.3GB).

האם מישהו יכול למצוא פתרונות לבעיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית הכי אוהב את פלאשגט. שום יבוא מקבצים או דברים כאלה. רק לסמן "Monitor Clipboard" (או משהו דומה), ולעשות קופי לכל הלינקים וזה פותח את החלון של איפה לשמור אותם אוטומטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...