המלצה על מערכת 2.1 ואוזניות 5.1 בתקציב של 200$ - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על מערכת 2.1 ואוזניות 5.1 בתקציב של 200$

dennis14

Recommended Posts

ה HK הם טובים יותר בגבוהים עם פרוט טוב במה סבירה מיד פחות מסביר ובאס לא טוב ( בלשון המעטה

ה ITRIG אותו דבר כמו ה HK מלבד שהם קצת פחות טובים בפרוט ויותר טובים בבאס

מבחינת מראה HK

אני אישית שוב חושב שעבור הפרש של 100 שח' בסיכום כולל שווה יותר האלטק

( יהיו כאלו שיעדיפו אפילו את הJBL על פני ה HK אבל אולי הם קצת קיצונים ששומעים מוסיקה אקוסטית בעיקר )

אתה לא בעניין של 2.0 נכון ? כי אם כן אולי היה שווה לשמוע את הסולו של מיקרו ( אני עדיין לא שמעתי איך הם ) או משהו אחר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

העניין הוא שאין לי את העוד 100 ש"ח (זה יוצא אפילו קצת יותר) להוסיף בשביל האלטק כי 700 ש"ח זה ממש חורג גם ככה מהתקציב שלי לרמקולים.

בינתיים אני בכיוון ה - 3600 (ב - FAQ מציינים חסרונות משמעותיים של הקודמים בסדרה והביקורות שלהם לא משהו, האם הדגם הזה חף מהן ?)

למערכת 2.0 כנראה לא יהיה באס מספק ולכן אני אוותר עליה (זאת היתה גם עצתך מלפני כמה עמודים).

(סתם מתוך סקרנות, מה ההבדל מבחינת הסאונד בין הסאונדסטיקס לאנקאונטר ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אני בכיוון ה - 3600 (ב - FAQ מציינים חסרונות משמעותיים של הקודמים בסדרה והביקורות שלהם לא משהו, האם הדגם הזה חף מהן ?)

בדגמים הקודמים התכוונתי ל - 3200,3300,3400.

כמו כן מעניין אותי לדעת איך האנקאונטר לעומת ה - 3600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

in the name of god

תרשם ל head fi ותשאל שם לגבי האוזניות... אתה כבר איזה חודשיים לא יכול להחליט... תקנה כבר משהו. הסבל בלי\ עם ציוד חרא לא שווה את ההתלבטות בין משהו סביר למשהו טיפה טוב יותר.

אם תנסח פה שאלה (בלי קישורים... תן להם להציע לך לבד) אני (או מישהו אחר) אתרגם לך אותה אם יש לך בעייה עם אנגלית.

רק תקנה כבר משהו :P

זה לא החלטה גורלית שתשנה לך את החיים או משהו כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חודש ולא חודשיים.

ואני גם לא כל כך ממהר לקנות (בעיקר כי אין לי את כל הסכום שאני צריך).

אז מנצל את הזמן ללמוד קצת על התחום.

נ"ב: אין שום בעיות עם אנגלית (אבל לא חשבתי להירשם לפורום מחו'ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה משהו כמו חודש ושבוע ;D

וממש אין בעייה עם זה שאתה מנסה ללמוד, אבל יש בעייה עם זה שאתה מנסה ללמוד על התחום בפורום הזה, שאין בו משיהו שמבין באוזניות גיימינג (או מביקורות באתרי מכירות שבאמת לא עוזרים- ואת זה אני כותב כי לא מצאתי יותר מידי ביקורות אובייקטיביות על גיימינג)... באמת עדיף שתעשה את ההתמחות בפורום בחו"ל, ואז אתה תהייה המומחה בתחום בפורום הזה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אני עובר את כל זה כי רציתי לקנות את המדוזה המקוריות (8790) ולא מצאתי אותן, וכי הגרסה הניידת והפרוגיימר לא מתאימות לי (איך הגרסה הבייתית אגב ?)

נראה לי שיש סיכוי שמצאתי את המקום האחרון בארץ שמוכר אותן - http://www.pascal-sh.com/product.asp?productid=602&CatCode=58

מעניין אם יש להם את זה...כדאי לבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...