המלצה על מערכת 2.1 ואוזניות 5.1 בתקציב של 200$ - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה על מערכת 2.1 ואוזניות 5.1 בתקציב של 200$

dennis14

Recommended Posts

שמע, אני לא חושב שיש הרבה אנשים בארץ שמכירים את המערכות האלה... אני מציע לך להכנס לhead fi ולנסות לחפש שם (עד כמה שאני זוכר יש שם גם פורום של רמקולים)... או לנסות אולי בהום תיאטר...

אני גם לא יכול להגיד לך משהו מעבר לביקורות האלה (שאת חלקן קראתי והן השפיעו על ה"דירוג" בFAQ... זה לא ששמעתי בעצמי את כל הרמקולים... לצערי ;))

הלוג'יטק Z10 אמורים להיות קצת יותר טובים מהT20...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הרמקולים האלה, לינק - http://www.netshops.co.il/product.asp?productid=1919

קיבלו פה ביקורת טובה - http://www.pcmag.com/article2/0,2704,1979230,00.asp

מעניין איך הם לעומת ה - ATP3/VS4121/CREATURE...

זה מאד הפתיע אותי, בגלל שהם לא מופיעים ב - FAQ חשבתי שהם לא טובים אך מתברר שלא כך הדבר.

אפשר קישורים לפורומים שאתה מדבר עליהם ? ואילו עוד אתרים מומלצים לקריאת ביקורות על מוצרי אודיו ? (בעיקר ורמקולים)

חבל שהפורום הזה לא ממש פעיל ורק אתה מגיב בדיון שלי, הייתי מעוניין ביותר עזרה (מקצועית כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את ה2321 כנראה לא הייה כשכתבתי את הFAQ, או שהם לא משתלמים ביחס לATP3 (האמת אף פעם לא ראיתי שממליצים עליהם או ביקורת ששיבחה אותם במיוחד :nixweiss:)

אם יצא לי, אני אשמח לשמוע אותם או לקרוא חוות דעת של אנשים ששמעו אותם (השוואה למערכות אחרות) ולשקול אם כדאי להמליץ עליהם...

האביט היו אמורים להגיע (הבטחה לזה קיבלתי אישית במייל מהיבואן), ועד כמה שהבנתי את המערכת לביקורת של אנטולי היבואן עצמו נתן (לא בררתי, אבל זה הגיוני), כנראה לצורך יחסי ציבור... זה שהיבואן יצא נקניק ולא הביא אותם, זה חבל, ואם הייתי יודע שהוא סתם מסבן אותי לא הייתי מכניס אותם לFAQ.

בכול אופן, הת'ראד ההוא כבר נעול וכל עוד אין איזה עידכון גדול ומשמעותי (לדוגמא עידכון הקישורים לכל המוצרים של לוג'יטק או קריאייטיב, שעשיתי אחרי שאחת מהן שינתה את האתר...) אני לא רואה סיבה להטריד את המנהל בה"פ ::) (לא שאני צריך סיבות כדי להטריד אנשים :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה VS2321 אמורות להיות פיתרון איכותי וזול לנגנים - הם לא משהוא ,,,

אני יודע שזה חורג מהתקציב ( אפשר למצא אותם ב880 שח' )

- למרות שכאן הם יקרים יותר הבאתי את הקישור מפנדה כי יש כאן קישור גם לביקורת באתר היצרן .

http://www.pandas.co.il/product_info.php?manufacturers_id=58&products_id=17509&PHPSESSID=2aff42b9d453b72d4425dc61c47d4663

פנדה מחשבים ותקשורת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת באתר היצרן? ::)

לא מצאת משהו פחות אוביקטיבי?

(זה מפרט טכני ופירסומי, לא ביקורת...)

לגבי ה4021, אז לפני כמה הודעות הוא מצא אותם בחו"ל בהרבה פחות $$$, כולל משלוח והכול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם לא יכול להגיד לך משהו מעבר לביקורות האלה (שאת חלקן קראתי והן השפיעו על ה"דירוג" בFAQ... זה לא ששמעתי בעצמי את כל הרמקולים... לצערי ;))

..

סליחה

חשבתי שאתה יודע להבדיל בן ביקורת לבין ידע לבין אוביקטיביות - כניראה שטעיתי ,סליחה שוב ושוב סליחה וסליחה על שלא כתבתי שזה מאתר היצרן

תגיד בכלל מי היפנה את התגובה אליך :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה דיון פתוח

ב. לא ממש הבנתי מה ניסית להגיד עם הסליחות (חשבתי שאלול כבר עבר ???), אבל הביקורות שהסתמכתי עליהן הן לא מהאתרים של היצרנים, או אתרי קניות... יש את הPC מגזין, ועוד עשרות אתרים ופורומים שעושים ביקורות אובייקטיביות.

ג. אז מה שציינת שהביקורת היא מאתר היצרן... במה בדיוק זה עוזר? באותה מידה אתה יכול לתת קישורים לביקורות באתר היצרן לכל דבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד IG ויש - אם אתה יודע שסקירה נעשת ע"י היצרן אתה יכול לסנן את קידום המכירות מהנתונים האוביקטיבים לכן גם סקירה מאתר היצרן היא משהוא ששווה לעיין בו . ( או כמאמר חז"לנו " ניכרים דברי אמת ")

והערה נוספת - לפעמים עדיף לקחת סקירה מאתר היצרן מאשר אתר שהאינטרסים הכלכלים שלו לא ידועים ו / או לא ברורים ---- זו הערה כללית אסוציטיבית ולאו דווקא ביחס ישר למה שכתבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד IG ויש - אם אתה יודע שסקירה נעשת ע"י היצרן אתה יכול לסנן את קידום המכירות מהנתונים האוביקטיבים לכן גם סקירה מאתר היצרן היא משהוא ששווה לעיין בו . ( או כמאמר חז"לנו " ניכרים דברי אמת ")

והערה נוספת - לפעמים עדיף לקחת סקירה מאתר היצרן מאשר אתר שהאינטרסים הכלכלים שלו לא ידועים ו / או לא ברורים ---- זו הערה כללית אסוציטיבית ולאו דווקא ביחס ישר למה שכתבת.

באתר היצרן לא רק התאורים לא אובייקטיביים... גם הנתונים הטכניים והמספרים בד"כ מעוגלים בצורה נדיבה כלפי מעלה...

ואם כבר, אז עדיף לקחת 2~3 סקירות מאתרים שונים, ככה שגם אם אחד מהם משוחד, השאר כנראה לא יהיו... (אני בד"כ עובר על כמה סקירות של מוצרים מחברה מסויימת ורואה אם הם כתבו גם דברים לא טובים עליהם כדי לדעת אם הם משוחדים או לא...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכול אחד יש את השיטות שלו לשאוב מידע - מה שאני אומר שהדרך של האחר אינה בהכרח שגויה רק מיכיוון שהשיטה שלך ( במקרה הזה ) שונה -- קוראים לזה סובלנות. ( או ביטחון עצמי )

וכן אני מסכים בהחלט שכול שערוציי המידע שלך רחבים יותר ומורבים יותר כך הדעה תהיה נכונה יותר - לכן אני לא אפסול סקירה באתר היצרן - נהפוכו אני מעדיף לקרא סקירה קודם באתר היצרן כדי לקבל מושג כללי של כיוון ולאחר מכן סקירות וביקורות מגופים ליכאורה לא תלויים כדי לקבל מדד של איכות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לשיטות איסוף מידע?

בהתחלה עשית רושם כאילו אתר היצרן הוא מקור מידע חשוב (כשכתבת שנתת קישור לפנדס אאל"ט בעיקר כי יש שם קישור לביקורת באתר היצרן...), עכשו אתה כבר מציג את זה בתור משהו לידע כללי...

גם אני קורא באתר היצרן אם אני רוצה לקבל מושג כללי לגבי המערכת... מה שיפרו בה, באיזה טכנולוגיות משתמשים (על מה שמו בה דגש...) ובאיזה תקנים היא תומכת.

אבל אני בהחלט לא מסתמך על אתר היצרן בתור מידע שעל פיו אפשר להמליץ או לשלול מערכת.

איכות של מערכת שמע לא נקבעת ע"י הנתונים היבשים. היא נקבעת ע"י האוזן של המשתמש בלבד, וזה לא נכלל באתר היצרן.

בקיצור, הויכוח הזה חסר משמעות. אני הצגתי את הדעה שלי, אתה הצגת את שלך... שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה קשה .

לעניין - קראתי את הביקורות של המשתמשים ואין הרבה מחלוקת - מצויינים 0 בטח בשביל מה שמשלמים עבורם ) FX אלטק

מה שהם נראים כך הם נשמעים - היי טובים לא יותר מידיי מפורטים מיד טוב ובאס רחב - אומנם האלמנט יותר קטן אבל הוא ממוקם בצורה כזו שהבאס יהדהד בתיבה

לפי התגובות חלק אהבו את הסאוונד וחלק קצת פחות - אבל כמה שאני מכיר את החברה הם לא עושים משהו ממש גרוע למרות שהם עושים " ניסיונות " שזה עניין של טעם אישי בסאוונד הרמקולים האלו מספקים ביותר לסכום שמשלמים עליהם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...