מפרט לעריכת סאונד והקלטות, ועד כמה זה מכביד על המחשב? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט לעריכת סאונד והקלטות, ועד כמה זה מכביד על המחשב?

lazy-bones

Recommended Posts

אני רוצה לקנות מחשב שמטרתו העיקרית היא, הקלטות באיכות גבוהה מאוד, ועריכה שלהן אחר כך.

חוץ מזה מעניין אותי לדעת עד כמה תוכנות העריכת (כמו לדוגמה קיובייס או ריזון וכו'), מכבידות על המערכת,

כשהן מפעילות מספר מכובד של פלאגאינים, ומקליטות משהו כמו 20 ערוצים במקביל, וכל זה שיהיה באיכות גבוהה מאוד.

אז אשמח לקבל מפרט, והסברים.

אני צריך בשביל זה מחשב מפלצת מבחינת מעבד וזכרונות? ועל מה מופעל יותר לחץ מעבד או זכרונות?!

תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה בהצלחה הכי חשוב !!!

באופן כללי אין לי כוח כרגע להרכיב מפרט אבל אל תשקיע כלל בכרטיס מסך

אתה יכול לקנות מובנה על הלוח וזה יספיק

תשקיע בזכרונות +מעבד

דיסקים קשיחים תקנה 2 של 320GB לדוגמא על מנת לשמור על נתונים אבל אל תקנה אחד

בודד גדול .

ספק כוח של 400W יספיק ואפילו גם הוא מעל ומעבר

לגבי מארז אני חושב שגם בו אין צורך להשקיע

האם יש לך עוד שימושים למחשב או רק עריכת מוסיקה?????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממ אז ככה.. תוכנות עריכה, כמו שהזכרת פה עושות בעיקר שימוש במעבד + זכרונות. שניהם.

ככה שההמלצה שלי תהיה Quad + 4GB .

כרטיס מסך יהיה מינימאלי ביותר. 2400PRO. משהו כזה.

ממ תשאיר פה הודעה עם התקציב שלך, ונשמח לעזור לך בנושא.

פיטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניק שלך מתאים לך מאוד - אל תתעצל ועדכן את הפוסט הראשון בהתאם לחוקי הפורום! אתה לא חדש פה..

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=294718.0

ציין בבקשה תקציב, האם מתוכנן OC והאם חשוב שקט (מניח שכן).

מחזק את קודמי, אם כי 4G זה מוגזם ותזדקק למע' הפעלה 64BIT כדי לנצל אותם (שהיא לרוב בזבזנית בשימוש במשאבי הזיכרון) ויש לוודא תאימות של הדרייברים של כרטיס העריכה והתוכנות ל-64BIT. קנה 2X1G ותוסיף בהמשך עוד 2X1G אם יהיה צורך.

לפני שאתה קונה Q6600, גלוש לאתר הבית של התוכנות שציינת ובדוק האם הם תומכות בכלל ב-multi-threading אחרת הוא יהיה מבוזבז לחלוטין ועדיף לקחת E6750. כדאי להתייעץ גם בפורום אודיו בעניין.

כרטיס מסך מובנה יהיה די והותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על טווח השקעה מינמלי של 3000-20K , הרי יש כרטיסי קול שעולים כמו אולפן והם משנים לך את כל איכות ההקלטה בגלל הפרה אמפ שלהם והרכיבים שדוגמים את הקול בצורה איכותית יותר, לא ברור בכלל כמה אתה מוכן להשקיע בכרטיס קול עצמו וכמה במחשב מכיוון שגם לזה צריך איזון נורמלי, לא שווה כרטיס קול ששווה 10K על מחשב שעולה 2K...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם באים לפורום על מנת לחפש מפרט. זה יהיה בלתי אפשרי להתנהל ולעזור כשכל נושא מוגדר כ-"דרוש מפרט".

חוקי הפורום דורשים כותרת עניינית - כזו תכלול, במקרה הזה: בראש ובראשונה תקציב מוגדר ומפורש (נושאים עם כותרת כגון "ללא תקציב" ינעלו), שימוש למחשב (גרפיקה? משחקים? סתם אינטרנט ואופיס? HTPC?), ואם אפשר, אם יש בכוונתכם לבצע אוברקלוק (אם אתם לא יודעים מה זה, התשובה כנראה תהיה "ללא אוברקלוק", ובכל אופן, אתם מוזמנים לקרוא את המדריך להרכבת מפרט לפרטים נוספים).

דבר חשוב נוסף הוא, האם דרוש ציוד היקפי (רמקולים, מקלדת, עכבר) או מסך.

אם אתם זקוקים לשדרוג, או זקוקים למפרט חלקי כי אתם משמרים חלקים מהמחשב הקודם כגון מארז או ספק, ציינו בכותרת "שדרוג מפרט קיים" או במקרה השני, "מפרט חלקי".

אם אין לכם מקום בשורת הכותרת, ניתן לצמצם את מספר התווים ע"י שימוש בקיצור K לציון אלפים - 3000 שקלים = 3K.

בנושא עצמו אתם יכולים לפרט דרישות נוספות כגון מערכת הפעלה, אפשרות לשדרוג בעתיד, או כל דבר אחר לו אתם זקוקים.

דוגמאות:

"זקוק ל-HTPC בתקציב , ללא OC או ציוד היקפי" - OC הינו קיצור לאוברקלוק.

"מחשב למשחקים ושימוש גרפי עד 6K כולל מסך, ללא ציוד היקפי אחר וללא OC".

"מחשב בסיסי ביותר לאינטרנט ואופיס בלבד ללא מסך או ציוד, 1500 ש"ח".

כך תחסכו לנו עבודה ולכם עוגמת נפש Smiley.

כמו כן לציין העדפות כמו שקט וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...