חברה אני מתחנן כנסו ותגידו לי אם זה תיהיה טעות ענקית! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חברה אני מתחנן כנסו ותגידו לי אם זה תיהיה טעות ענקית!

BooYaka

Recommended Posts

בלי לחוות דעה לגבי אייבורי ושות', אני רק רוצה להעלות נקודה שאני לא ממש בטוח אם מישהו נתן עליה את הדעת, והיא הגודל, אם למשל לפנדה (לדוגמא) יש לצורך הענין כ-1000 לקוחות בחודש בממוצע שהרי לאבורי יש הרבה יותר, אייבורי היא חברה (חנות?) הרבה יותר גדולה מכל אחת מהחברות שהוזכרו פה, אם לדוגמא לחנות ממוצעת X אחוזים לקוחות לא מרוצים, וגם אם מספר הלקוחות הלא מרוצים באייבורי עומד על בדיוק אותם X אחוזים, הרי שבמספרים מוחלטים לאייבורי יש הרבה יותר לקוחות לא מרוצים רק בגלל הגודל, לא יותר.

ושוב, אני לא נוגע פה בכלל בנושא "אייבורי טובים או שלא", פשוט מעלה נקודה.

נקודה נכונה אבל אין לנו נתונים מדוקיים כדי לדעת את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרגיל עוקץ שעשיתי לאייבורי במקריות:

ברוב טיפשותי, מטמעי עצלנות, לפני כשנה קניתי למחשב ישן בבית לוח אם של דרך אייבורי (כששאר החלקים מחנות אחרת).

אחרי שהמחשב סירב לעלות והבנתי שהבעיה היא לוח האם, ניגשתי אליהם והם לקחו אותו לבדיקה.

כמובן שהם רצו עוד סכום מגוחך של 130 שקל אם אני מעוניין שהם יבדקו את שאר חלקי המחשב... וסירבתי.

כשחזרתי נמסר לי שהבעיה לא בלוח האם, לאחר שטכנאי שלהם פירק את לוח האם וחיבר אותו בנפרד למחשב אחר שלהם.

בתמימותי האמנתי למסקנה, אך הסתבר שחשפתי אותם על תרמית:

בלי כוונת תחילה, היה מונח איזה אלתור שלי של מחק+מדבקה בין הגוף של המעבד ללוח האם שהם היו חייבים להסיר ולקרוע את המדבקה כדי לפרק את לוח האם. נחשו מה? הסידור שלי נשאר בדיוק, אבל בדיוק בסדר ששמתי אותו.

מה שאומר שלא רק שהם לא בדקו את המחשב, הם גם שיקרו לי ואמרו שהטכנאי פירק את לוח האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קרה שהם אמרו לי שהם תקנו ולא נגעו במחשב, ונאלצתי לקחת אליהם את המחשב כמה פעמים על אותה בעיה בגלל זה. וזה לא קרה רק פעם אחת! זה קרה עם עוד כמה מעשרות הבעיות שהיו לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראו תגובה שלהם על תלונה-

אין לקוח, שאייבורי כחברה אינה מוצאת פתרון או מענה לבעיותיו. כל לקוח ולקוח מטופל וזוכה לשירות ולמענה הולמים. נשמח לעמוד לרשותה של הלקוחה בכל עת.

http://www.tluna.co.il/companies/companyComplaint.asp?companyID=295&compID=7424&PageCurr=1&numOfRow=1&

אם זה ככה למה יש כל כך הרבה לקוחות לא מרוצים?

ולמה הרבה מדווחים על תקלות חומרה ?

חיפוש קל ברשת מראה כמה טלונות יש הליהם ועל KSP

ונכון המחירים זולים אבל מבחינתי שרות ואמינות יותר חשובים

למעשה לפני כמה ימים ראיתי מודעה על מחשב שמתאים גם למשחקים (8600GT\2גיגה זיכרון\מעבד חזק)

והמחיר היה מצוין למחשב כזה (HTPC נמכרים בהרבה יותר בדרך כלל ) לפי הפירסומת היה כתוב 2800

החנות(לא איבורי או KSP ) גם מוכרת לפחות לפי הפירסומת מחשבים סבירים ב1500 שקל ונידים די זולים

ושאלתי את עצמי מאיפו הרווח?

ולמה הם כותבים שם כאילו אמריקאי למרות שהם חנות ישראלית?

בקיצור עסק צריך להרוויח וחשוד לי מאוד מחירים כאלו

ואז מתחילים לחשוב בהיגיון

אולי זה רכיבים גנרים\מחודשים

אולי השרות גרוע ואולי קומבינה אחרת

בקיצור לא יתקרבתי למרות שהחנות בעיר שלי

מחשב כזה מצוין לי כי אני משחק בעיקר בWII כרגע וככה יכלתי לקנות עוד מחשב עוד שנה וחצי

שהוא יתישן

אבל אין לי כוונה להגיע לתיקונים כל הזמן רק בגלל שהמחשב זול

כמו הרבה ישראלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

בדיוק. לאחריות יש חלק חשוב. רק שחשוב יותר שהחנות באמת גם תעמוד באחריות... :P

אני אציין גם כשקניתי את המחשב ביררתי מחירים. מישהו סיפר לי שאת ה-8800GTX שתכננתי לקנות ב-3,200 שקל של חברת , היה גם באייבורי פשוט עם מותג שונה- ב-3,000 שקל.

שתבינו- לרגע אחד לא חשבתי לקנות אצלהם, רק בגלל העניין של מימוש אחריות.

מנסיון- כבר נשרף לי כרטיס מסך ובחנות הקטנה שאני קונה ממנה כבר שנים החליפו לי לחדש בתוך יומיים.

בסופו של דבר זה גם השתלם, סיפרתי לבעל החנות מחשבים את העניין והוא השיג לי איכשהו כרטיס של ב-2,900 שקל,

למרות שהם לא עובדים עם המותג הזה. :)

זאת הדעה שלי. רוצה לשמוע עוד מאחרים?

תחפש אייבורי בפורום ותגיע לדיונים נוספים בעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה רק שרות

שרות זה חלק מהעניין

אבל צריך גם לחשוב על אמינות חומרים שלא פחות חשובים

לדוגמה אני מתכנן לקנות מחשב בקרוב ל6500 שקל

אם היתי הולך על רכיבים גנרים הסכום היה יורד משמעותית אבל היו יכולות לצוץ יותר בעיות חומרה מסוגיהם

שקונים בזול הרבה פעמים זה מה שקורה

בין אם קונים מסך TN במקום PVA\IPS שהרבה יותר זול אבל מספק איכות תמונה משמעותית פחות טובה

או ספק ומארז גנרים שיכולים לדפוק את כל המחשב

אנשים צריכים ללמוד לא לחפס תזול ביותר שמדובר במחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רומן צודק, אף אחד לא משמיץ אותם.

פותח הדיון ביקש לדעת למה יש תלונות- אנחנו מספרים לו חוות דעת אישיות.

אם למישהו יש ביקורת חיובית על אייבורי, שיספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...