נותן לכם משימה D: למצוא רמקולים! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נותן לכם משימה D: למצוא רמקולים!

Killer Storm

Recommended Posts

אוקיי זה לא שאין לי פשוט הרמקולים האלה עוברים למקום אחר בבית למערכת אחרת וגם לי בצורה כלשהי נמאס מהם לא מספקים אותי מספיק...בכל מקרה בעוד קצת פחות מחודש יש לי יום הולדת ובדר"כ אח שלי שואל אותי מה אני רוצה שהוא ישלח לי ואני אומר לו והוא שולח...אז עכשיו כשאני יודע שהרמקולים האלה עוברים למקום אחר ואני צריך למגבר סטריו אז אני מבקש ממכם דבר כזה למצוא לי זוג הכי איכותיים שניתן לקנות בארצות הברית בטווח מחיר של 300-350 מקסימום 400 דולר, אם טווח תדרים מעולה בס עמוק ואיכותי בלי התפשרות על איכות...לא למחשב אני מדבר על רמקולים להגברה סטריו...ולתת לי אפילו השוואה קטנה אם אפשר בין כל הסוגים שאתם יכולים להראות לי...אני אישית יותר מתמצא במגברים וכאלה אבל ברמקולים אין לי יותר מדי ניסיון אני בטוח שלכולם פה יש יותר ידע ממני...אז עשו כיכולתם אני יעריך את זה מאוד :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B00007BGPA/qid=1048441386/sr=1-2/ref=sr_1_2/104-9001534-4881531?v=glance&s=electronics

cerwin wega e712

200 דולר, 300 וואט, באס מטמטמם ווופר של 12 אינץ'....

WHAT MORE CAN YOU ASK?

200$??!??! :o :'( :o

למה המחירים בארץ לא ככה?!?! :-\

אולי תביא גם לי אחד... :P

הרמקול הזה עולה בארץ משהו כמו 4-5 אלף שקל...

מי היבואן של סרווין וגה שתוקע מחירים כאלו??! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

200 דולר באמזון אבל זה לרמקול אחד זה אומר שצריך לרכוש 2 יחידות וזה 400 דולר קצת יקר, למרות שיש מקומות בארצות הברית שמוכרים בטח בזוג במחיר נמוך מזה וידוע לי..על מקומות כאלה וזה אותם רמקולים חדשים מקופסא ישר מהמפעל צריך לברר אם אח שלי מה הוא יכול לעשות לגבי Cerwin אני ישאל אם הוא יכול ללכת לחפש בכל מיני מקומות זוג E-712 הייתי מסתפק בE-710 אבל אמרו לי שהשינוי בוופר מ10' ל12' הוא מאוד כדאי...מבחינת ברמקול הזה אז בכל מקרה אני יגיד לו שיברר אם הוא יכול בכמה מקומות ואם יש מקום ממש זול אז שירכוש שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, גם 400$ זה לא יקר לעומת המחיר שלו בארץ זבת חלב ודבש >:(

ובקשר לרמקול, שמעתי מאנשים שהבאסים שלו יותר מידי מוגזמים ולפעמים הם אפילו הורסים...

יכול להיות שאתה אוהב את זה ואם יש לך אקולייזר תוכל גם להנמיך את הבאס... אבל הכי טוב לדעתי, זה קודם לשמוע אותם בארץ ולהחליט.

לטובתך, לך שמע אותם... ;)

לדעתי אם אתה בכל זאת מחליט ללכת על הסדרה הזאת, אז אני במקומך הייתי לוקח את ה10' כי ההבדל היחידי בינהם זה הוופר וההספק (שבטוח יספיק לך גם ב10) והוא גם בטח יותר זול בכמה מאות שקלים

ד"א, אני מקווה שיש לך מגבר חזק בשבילם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן היבואנים של Cerwin- ממש מפציצים מחירים...לפי דעתי אני ידחה את זה קצת...ואני יחסוך בעצמי כסף כדי שאני אוכל לקחת בדיוק לפי איך שאני רוצה ובאיכות גבוהה...יכול להיות אני בארצות הברית לא רחוק מעכשיו אז אני כבר ידאג לזה בעצמי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר?! זה 200 דולר לזוג לא לאחד, לא מוכרים אחד אחד........ ::)

דבר שני, זה אדיר- הבאס שלו לא הורס אלא הוא מושלם, חזק מאוד אבל לא חזק מדי ומאוד מדוייק.

הייתי ללא ספק הולך עליו.

הבעיה היחידה שלך זה איך לגרור אותו לארץ כי זה ענק ושמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד לקרוא בבקשה

המחיר הוא ליחיד

Editorial Reviews

From J&R Music and Computer World

A 300 watt floor standing speaker that is perfect for your home theater or home audio system / Priced individually--not as a pair

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ....זאת באמת שטות אבל בעולם מוזר כמו שלנו הכל אפשרי, תראה אני מודע לאיכות של הרמקול הזה ואני בהחלט שוקל אותו ואם אני אהיה בארצות הברית השנה זה אומר שגם יהיה לי כסף לרמקולים האלה בזוג ואולי אפילו לדגם יותר מתקדם (לא שאני מעוניין אבל) לדאוג להביא לארץ זה עוד קצת כסף אבל מוצאים פתרון בשביל אח שלי כרגע לשלוח את זה לארץ זה בעיה אז אני כבר יטפל בזה ואני יניח לו... :saint: בכל מקרה זה נראה לי הרמקול הטוב ביותר...לכן אני חושב שמצאתי את הרמקולים שאני רוצה, תודה בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען השם, אנשים!

אני נדהם מהתגובות כאן... :bash:

:asthanos:

אתם משבחים על-פי נתונים טכניים יבשים ו\או שם החברה והסדרה.

אלו הן שטויות במיץ. אחד אומר וופר גדול יותר זה יותר טוב, שני אומר הבאס מדויק...

פותח הת'ראד חייב לקחת את ההמלצות הללו בערבון מוגבל מפני שהן מיוחסות לאינדיבידואלים. יש סיכויים גדולים שרמקול לא יימצא חן בעיני מישהו כמו שהוא מצא חן בעיני חברו.

בסדר גודל של מחיר כזה חייבים לשמוע את הרמקול!!!

לעולם אין לרכוש על-פי המלצות אחרים, בלי לשמוע.

תמיד טוב לשמוע חוות דעת אחרות מאנשים לגבי תמחור, בעיות בייצור, מוניטין היבואן ועוד... אבל לעולם אין לבסס רכישה רק כי שמעת ממישהו שזה טוב ואיכותי.

אני את דעתי על סרווין וגה כבר אמרתי - תורך לבסס את הדעה שלך גם על פי שמיעה! אין דעה אחת נכונה. חווית ההנאה ממוסיקה היא אישית ועליך לקנות בעיקר בגלל (לא רק) הרגש שהוא מעניק לך בזמן השמיעה. אתה כבר תדע איזה תואם את אופי השמיעה וההאזנה שלך, כי אותו רמקול ינגן לך על הרגש, יסמר לך את השיער ותחושות הבטן יגידו לך שזה זה... גם אם הרמקול מקבל את הביקורות הכי עלובות בעולם, ואתה מצאת אותו קולע לטעמך ולתקציבך - קנה אותו!

עכשיו לך תשמע את הסרווין הללו לעומת אחרים בתחום ותחליט בעצמך. אתה הולך לחיות עם הרמקול הזה, לא אנחנו; ולכן דעתנו אינה רלוונטית! רק תעשה טובה - אל תקנה לפני שתשמע ותשווה לרמקולים אחרים בתקציב ו\או למה שיש לך היום. אני מבטיח לך שאם תבחר אחרת, אתה תצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שחושבים על סוורין ווגה בפורמים של תפוז, ןזאת תגובה מאדם אדיופיל שאחרי על כל מילה שפוצה מפיו:

"

cerwin חברת רמקולים מסוג entry level.

סדרות ה- E וה- V שלהם פונות לתחום מאד מאד צר,

ובדרך כלל של בני נוער צעירים שרק מתחילים את דרכם בתחום האודיו.

קהל יעד זה, מתרשם מן הסתם מן האופנה: למי יש את הכי גדול.

ולאלה, פונה cerwin עם סדרת הרמקולים המדוברת.

ועכשיו לענות לך לפי הנקודות המדוייקות ששאלתה:

מיבא אותם יבואן בשם סיריוס. יבואן שנחשב מאד יקרן.

הסבר קטן:

הרמרות מסוג Cerwin 715E עולה בארה"ב מחיר Retail של כ- 500$ ומחיר street-price של 350-400$.

ולכן, רמקול זה אמור היה לעלות בארץ לצרכן בתוספת חישוב מס של 71% כנדרש

משהו בסביבות 4100 ש"ח.

התחשיב שביצעתי: 500$ כפול 4.8 כפול 1.71 יוצא 4100 ש"ח.

כעת לך תברר כמה הם עולים בארץ, ותחזיק טוב טוב את עצמך שלא תתעלף.

יש עוד מספר רב לצערנו של יבואנים הנוקטים בשיטת הרוג את הלקוח הטמבל בארץ שאין לו הרבה ברירות, והמשך להיות יבואן "רע" שדופק רווח של 80-100% ממחיר המוצר.

הרשימה ארוכה, וחבל לדכא אותך בשמות היבואנים הללו.

אם תבדוק מוצרים ממינים שונים, ותשווה את מחירם בארה"ב/אירופה בתוספת 71% מס, תוכל די מהר לעלות על רשימת היבואנים המדוברת.

למזלנו, ישנם עדיין מספר של יבואנים בארץ הקודש (וחבל שלא רבים) אשר מתמחרים באופן הוגן ושאותם אנו הצרכנים צריכים לעודד.

הם עובדים עם מתח רווחים של 15-25% כמו שיבוא בתחום מוצרי החשמל צריך לנוע סביבו.

מחיר מוצריהם של יבואנים אלו, אכן תואם את מחירם בחו"ל בתוספת אותם 71% מס.

לעיתים יש הפתעות, ומחירם בארץ אף זול מחו"ל - אבל זה נדיר ורק יבואנים ממש בודדים מצליחים להיות כאלו - ושוב חבל שהם רק מיעוט.

כעת לשאלה השניה שלך:

הם נשמעים רע גם מכיוון שהם לא מתוכננים טוב, גם מורכבים מאיכות חומרים בסיסית, אלמנטים גרועים, וגם מורכבים ע"י פועלים סיניים בפס יצור זול והמוני - לא מקצועי בתחום האודיו.

כמובן שאלמט הבס הגדול שלהם 12" - 15" תורם רבות להיותם ממש גרועים.

כדי להצליח ליצור איכותי שמכיל אלמט בס כל כך "גס" וגדול,

צריך באמת שהוא מאד מאד יקר ומורכב מאלמנט גדול ואיכותי ביותר אשר מצליח שלא לעוות את הסאונד באופן קטסטרופלי.

בדרך כלל, אלמט בס הגדול מכ- 8" - 9", כדי שיהיה איכותי ו"שמיע" חייב להיות מחברת צמרת - והמחיר בהתאם.

כך לדוגמא hi-end של tannoy, שעולה כמעל 100,000 ש"ח,

הוא משתמש באלמט בגודל 15" אבל יודע לעשות זאת כמו גדול.

הרמקול גם דרך אגב שוקל 250 ק"ג והוא בגודל של ארון קיר.

"

*אההההההמ* Sorry

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהיבואן הוא חתיכת ח** זה ידוע, לגבי כל השאר אני לא בהכרח מסכים.

נכון הcewrin הם בהחלט די entry level אבל לגבי איכות הבאס אני בכלל בכלל לא מסכים.

היה (הוחלפו בחינם לזוג אחרים) לי זוג AT-10, דגם ישן מעט אבל מאוד דומה לE710 שנמכר כיום, וופר 10 אינץ' תחום תדרים דומה ועיצוב בסיס כמעט זהה.

האיכות של הבאס היא הטובה ביותר ששמעתי בחיי, מסאב ומרמקול (נכון שלא שמעתי הרבה בחיי הקצרים אך אני חושב ששמעתי מספיק).

המיד יכול להיות מדוייק יותר ללא ספק כמו ברמקולים העכשווים שלי והטרבל יכול להשתפר בהרבה אבל הוא עדיין טוב יותר מהרבה .

נכון זה לא איזה KLIPSCH HORN ענקי וממש לא מתקרב לאיכות אבל רוב האנשים ימצאו את הרמקולים של CERWIN WEGA (ואת הבאס שלהם) מאוד טובים.

scorp.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...