עכשיו גם על ספרים לוקחים מכס?? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עכשיו גם על ספרים לוקחים מכס??

The Winter King

Recommended Posts

רק בישראל יקחו לישראלי מס שבו אפשר לקנות תור אצל החמורה שעובדת במכס (If u know what im saying ) ועדיין הוא ישמח ויקח את זה בכיף.

אם האזרחים היו מתנהגים פה אחרת בכל מה שנוגע לזכויות אז זה לא היה נראה ככה

מספיק לשתוק על כל דבר קטן, מס אמנם לוקחים בכל העולם אבל רק פה זה פי 10 ממחיר המוצר עצמו ופשוט גובל בלהיות חזיר מיוחם- לא בן אנוש.

אני הזמנתי חבילת תוספי מזון מארה"ב לפני חצי שנה, החבילה עלתה לי 1000 שקל, ולקחו לי 700 שקל מיסי זיוני מוח על המוצר (החשיבו את ימי שבת הישראלים החוצפנים האלה- אשמתי שיש להם פולחן דתי בשבת ואי אפשר לקחת את זה ?) והיה מוצר שקראו לו LIFTING CHALK MAGNESIUM (גיר מגנזיום להרמה) שנועד לטיפוס, משקולות וכו' שלא יחליק.. החמורה חשבה זה ליפטינג קוסמטיקה נתנה לי מס נוסף.

בנוסף לכל זה, כמה בקבוקים מהחבילה הוחרמו על ידי המכס ע"י רוקח למרות שהם נמצאים ללא מרשם בכל חנות טבע בארץ

משהו פה מאוד מסריח עם המכס...

אבל.. ככה זה בישראל... דפוק אותי ואדפוק אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשו לי טובה כל אלה שאומרים בסה"כ 30 שקל אבל זה הרבה מאוד !!! במיוחד שמדובר בהזמנות של ספרים!!

ממש חוצפה כל הקטע הזה של המכס

מוציא אותי מדעתי

יש לך חתימה מפגרת.

בן אדם שכותב עם שגיאות כתיב הוא לא בהכרח חסר שכל, שמעת על דיסלקציה? אני מכיר בן אדם גאון שבמקרה גם דיסלקט..

שמעתי גם פעם שאיינשטיין היה דיסלקט אבל יכול להיות שזה סתם שטויות.

אם עדיין לא הבנת אז אני אתן לך ציטוט מוויקיפדיה:

"דיסלקציה הינה לקות ספציפית מתוך ליקויי למידה. היא לקות קריאה המאופיינת בקשיים ברכישת השפה הדבורה, בקריאה ובאיות, בהבעה בע"פ או בהבעה בכתב. קשיים אלו משקפים חוסר יעילות של תהליכי העיבוד הפונולוגיים במוח. קשיים אלו אינם קשורים לגיל, למנת משכל, ללקות התפתחותית או ללקות חושית."

ועוד אחד:

"על מנת שיאובחן אדם כדיסלקט, עליו להיות בעל IQ שמעל רמה סבירה, שאם לא כן הקשיים בתהליכי הקריאה ייוחסו לא לדיסלקציה אלא לאינטליגנציה נמוכה. מכיוון שכך, מי שהוגדר כדיסלקט הוא בממוצע בעל אינטליגנציה גבוהה יותר מה"נורמלי". "

אז מה שאתה עושה זה פוגע בילדים קטנים (ולכן לא מיומנים בכתיבה), בעלי קושי למידה בשם דיסלקציה או סתם מפגרים. גבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...