AMD Phenom X4 3D Mark06 & Intel Yorkfield-QX9650 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Phenom X4 3D Mark06 & Intel Yorkfield-QX9650

RGod

Recommended Posts

תחשוב כך שבמחיר של ה QX 9XXX הכי חזק אתה תוכל לקנות מערכת שלמה עם מעבד PHE\BAR ולקבל ביצועים די דומים .....כנראה עד 10 אחוז פחות.

אבל תסלח לי לשלם 1000 דולר על מה ....על 20 אחזו תוספת ביצועים או פחות -ומחיר שיותר גבוה ב 300 אחוז מה PHENOM\BARCA :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה קונה Extreme Edition אתה מקבל את הבין הכי איכותי שיש, אתה מקבל מכפיל פתוח, אתה מקבל פריט שמצהיר שאתה מתלהב (התרגום הפחות מחמיא ל-Enthusiast) ומוכן לשלם על זה.

אם נסתכל על ההיצע כיום, נראה שחוץ מה-Extreme Edition, המעבדים הכי יקרים עולים באיזור הרבע אלפיה (בארה"ב, כן?). אם אתה משווה את הביצועים בתדרי סטוק (מה שאני מעריך שעשו גם בלינק שבראש האשכול) תראה שההבדל בין האקסטרים ל-"אחד מתחת" מסתכם באחוזים בודדים. זה נכון לגבי ה-X6800/E6850, QX6850/Q6700, ואני מהמר שזה יהיה כך גם בעימות QX9650/Q9550.

יוצא אם כן, שהפנום היקר ביותר מקביל פחות או יותר ביכולתו לפנרין ה"סטנדרטי" היקר ביותר, ושניהם מתומחרים באותו איזור.

אם זה אכן כך, הרי ש- חזרו מהליגה הארצית. אבל בהסתמך על טבלה אחת ממקור לא ברור אי אפשר למהר ולקפוץ למסקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטכנולוגיה החדשה ברמת העיקרון לא השתנה הרבה ..לבין הדור הנוכחי אז שינוי בביצועים לא יהיה גדול ....

לעומת זאת ב יורקפילד שאמור לצאת סוף 2008 ....יהיה בקר זכרון מובנה בתוך המעבד ועוד כמה שינויים שנאי לא זוכר כרגע ,

כלומר טכנולוגיה שבא משתמשת ברגע זה ומאז ה 64 ,קיצר הבעיה שאינטל יודעים לעשות את זה יותר טוב כפי הנראה .

לדעתי האכזבה היותר גדולה היה בכרטיסי מסך אבל זה לא קשור ה (2900XT 512 MB GDDR 3 )שהיה אמור להיות חיית ביצועים -חבל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהם כתבו שמה:

למרות שהפאנום מנצח את E6850 בתוצאה הסופית, זאת בזכות היותו מרובע ליבות ותו לא.

בעצם אפשר להגיד שפאנום הוא מעבד גרוע למשחקים, או לפחות לבנתיים.

ניתן לראות ש- השתפרו מאז הדור הקודם, אבל עדיין הם לא משתווים לקונרו (קל וחומר שגם לא לפנרין).

אני לא רואה שום סיבה למה חכינו כל כך הרבה זמן....

ודרך אגב נחלם זה בלומפילד, ול- אין שום תשובה לגביו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת כבר שיגרה אצל AMD:

יש את מה שהם טוענים ויש את המציאות,

ואין שום קשר בין השניים. :-X

זה נשמע כמו ההגדרה במילון של המילה URIB. :D

לאן הוא נעלם, שיעשע אותי דווקא..

:'(

ברצינות. בקשר להבדלי מחירים..

זה לא חדש אצל לתמחר את המעבד הכי חזק שלה בפי כמה וכמה מעל לבא אחריו.... ליצור איזה הילה מסביבו כאילו יצרו אותו מאבק כוכבים או משהו..

AMD בהחלט מאכזבת, למרות שזה פוגע בכולנו זה קצת מגיע לה , 5 שנים היא מייצרת את הK8 על כל הווריאציות שלו... מה הם חשבו שבאינטל לא יתעוררו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...