בעיה עם ספק קורסייר - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם ספק קורסייר

snoopdogg

Recommended Posts

שלום לכולם

קניתי ספק חדש HX620

הרכבתי אותו במחשב והמחשב לא נדלק.

החזרתי חזרה את הספק הקודם והמחשב עובד.

דיווחתי לטי אם אס שמהם קניתי את הספק והם שלחו תוך יומיים ספק חדש (כל הכבוד להם).

היום הרכבתי אותו ושוב אותה תופעה. אני חייב לציין שאני מעביר את מצב הספק ל-1

הלד בעכבר נדלק , אבל המחשב מסרב להידלק, ושוב החזרתי את הספק הישן והכל עובד. (עכשיו אני כותב מהמחשב )

למישהו יש רעיון?

המפרט הוא:

AMD 3200 64

GIGABYTE GA-K8N51GMF

BALLISTIX 1G

GIGABYTE 3D AURORA 570

8800GTX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מהרעיון שאולי אתה מחבר משהו לא נכון או שוכח לחבר משהו שום דבר לא עולה לי בראש.

כמובן אם הנ"ל לא רלוונטי אז הספק תקול - תבקש מהם לפתוח פעם הבאה את הספק אצלהם בחנות שיראו לך שהוא תקין (יש להם מכשיר כזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הספק השני החדש שנשלח אליי וביקשתי שהם יבדקו אותו

הגעתי מאוחר הביתה ולא הספקתי לדבר איתם אבל אני מאמין שהם בדקו לפני ששלחו

בכל מקרה אני חיברתי לבדיקה רק את ה24 פין וה4 פין , וזה לא עבד לעומת זאת עם הספק הישן זה כן עבד

ולא נגעתי בשום חיבור אחר שהיה כבר מחובר . כמו ה-PW SW לדוגמה

מה שמוזר שהעכבר נדלק , כלומר כן מגיע מתח..

מישהו יכול להבין מה קורה פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי את שני הכבלים האלה מן הסתם.. והספק לא נדלק

ביקרתי בפורום של קורסייר ויש לעוד כמה אנשים בעיות כאלה...

מסתבר שיש הגנה בספק שמונעת מהמחשב להידלק

Our has an "Over Current Protection" circuit which will not let the go into regular power on mode if something is out of spec, most likely the +5Vsb. Your motherboard may be slightly out of spec and your Ultra probably does not have an OCP circuit and is not detecting the issue. To find out if this is what is happening, I would suggest testing the on a known working system and see if you have the same problems. If the board is slightly out of spec, you may want to get it replaced.

מישהו מכיר את זה?

זה אומר שמשהו דפוק בלוח אם או שיש ג'אמפר שאני אמור לקצר , למרות שבמצב הזה הלוח עובד עם ספק אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי את שני הכבלים האלה מן הסתם.. והספק לא נדלק

ביקרתי בפורום של קורסייר ויש לעוד כמה אנשים בעיות כאלה...

מסתבר שיש הגנה בספק שמונעת מהמחשב להידלק

Our PSU has an "Over Current Protection" circuit which will not let the PSU go into regular power on mode if something is out of spec, most likely the +5Vsb. Your motherboard may be slightly out of spec and your Ultra PSU probably does not have an OCP circuit and is not detecting the issue. To find out if this is what is happening, I would suggest testing the PSU on a known working system and see if you have the same problems. If the board is slightly out of spec, you may want to get it replaced.

מישהו מכיר את זה?

זה אומר שמשהו דפוק בלוח אם או שיש ג'אמפר שאני אמור לקצר , למרות שבמצב הזה הלוח עובד עם ספק אחר

מקרים דומים לשלך הופיעו עם לוחות של עם ציפסט P35 של אינטל וספקי .

אני מציע שתפרסם הודעה בפורום של קורסאייר... YELLOWBEARD בד"כ מנסה לעזור.

אפשרות נוספת שעזרה לאנשים עם בעיות דומות שלך - היה ביצוע FULL CMOS CLEAR לפני חיבור הספק. - שווה לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...