Netvision VS Bezeqint - עמוד 3 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Netvision VS Bezeqint

אלימלך אגוז

Recommended Posts

אתה בטוח שהם מאפשרים את זה?

אני הייתי מבקש את התנאים האלה בכתב, לפני שאתה סוגר איתם עיסקה.

מעבר לכך, הקנס 100 ש"ח הוא בטח מעבר לתשלום הרגיל.

בטוח, לגבי ה48 שעות זה נאמר לי ע"י הנציג שחיבר אותי. מעבר לזה, הכל כתוב בהסכם ההתחברות שנמצא באתר שלהם.

ה100 ש"ח שאני מדבר עליהם זה לא בדיוק "קנס יציאה", זה ליתר דיוק דמי ביטול עיסקה. כמו כל עיסקת מכר מרחוק אחרת, אני רק צריך לשלם 5% או 100 ש"ח(הנמוך מביניהם) ואני יכול לבטל את העיסקה ללא כל תשלום נוסף. - וגם זה כתוב בהסכם ההתחברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למען האמת אני לא אופתע אם החברות מתעדפות (או לפחות לא מתעדפות לרעה) את החשבונות הנסיוניים וחשבונות חדשים ביום/שבוע/חודש הראשון, אבל אחרי שהתחייבת אתה בידיים שלהם.

כשאתה תעבור לנטוויז'ן אתה בטח תקבל שירות לא פחות טוב משקיבלת בבזק בין לאומי, אבל אני שכביכול כבר מקבל שירות גרוע בנטוויז'ן אעבור לבזק אוכל לדעת אם באמת יש הבדל בשירות.

אני עכשיו אוריד כל מיני קבצים בביטורנט ואימיול, ואם וכשאעבור לבזק אעדכן פה על השינויים (אמנם זה יכול לקחת קצת יותר מכמה ימים, אז אל תבנה עלי).

[עריכה]

*עדיין בנטוויז'ן*

טוב אחרי יותר מ 4 שעות של הורדה בביטורנט מטרקרים איכותיים המצב הוא כזה (הדגשתי את החלקים החשובים):

מקובץ ששוקל 6 ג'יגה ויש לו 900 סידרים ו 300 ליצ'רים ירדו 310MB ב 4 שעות ו 4 דקות - מה שאומר שהוא ירד על 21~ קב"ש בממוצע (כרגע הוא יורד על 14 קב"ש).

מקובץ ששוקל 4.5 ג'יגה ויש לו 59 סידרים ו 17 ליצ'רים ירדו 654MB ב 4 שעות - מה שאומר שהוא ירד על 45~ קב"ש (כרגע הוא יורד על 50-55 קב"ש).

מהירות ההעלאה של שני הקבצים ביחד מגיעה ל 12-13, שזאת ההגבלה שהצבתי, ההורדה מוגבלת ל 290, אבל היא גם ככה לא מגיע למהירות הזאת..

אני בחבילה של 2.5 מגה בנטוויז'ן עם ADSL, ולא הייתה שום פעילות במחשב מלבד uTorrent.

[עריכה ב']

עכשיו אני מוריד את אותו קובץ עם 900 סידרים ב200 קב"ש ואת הקובץ השני ב 40 קב"ש (ז"א סכום המהירויות עדיין לא מגיע למקסימום), זה רק מוכיח את הטענה שהם מגבילים בשעות מסויימות כשיש לחץ, ובשעות פחות עמוסות כמו עכשיו הם "פותחים קצת יותר את הברז".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי בנטוויז'ן ולא הייתי מרוצה, עברתי לבזק ויש לי כרגע 2.5 מגה עם מהירות של 330-350 קב"ש והעלאה של 30-33 קב"ש ככה זה מוריד ומעלה לי בטורנטים איכותיים, ואני זוכר בנטוויז'ן היו לי הרבה בעיות וההורדות לא משהו, לפי דעתי ומה שראיתי וחוויתי אין כמו .. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה אומר TERMINAL אתה נראה לי מתכוון ל SEED BOX

מה שאומר שרת מרוחק שאתה משתמש בו להורדה של הקובץ והעלאתו לאחרים ולמחשב שלך

אבל זה עדיין לא עוזר ל מהירות של האינטרנט שלך אישית

חוץ מזה שגם בארץ החיבורים מאוד לא יציבים יחסית לחו"ל והם גם הרבה פחות מהירים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, התחברתי לבזק בינלאומי סוף-סוף. אין לי כח להעלות לפה את כל הבדיקות שעשיתי בביטורנט וב speedtest.com, אבל אני יכול לומר שאני עכשיו פתחתי את uTorrent ותוך חצי דקה סכום מהירות ההורדות הגיע לסביבות ה300.

בנוסף אני יכול להגיד שלפי speedtest מהירות ההעלאה שלי היא 256 קילוביט לשניה, כמו שהיא צריכה להיות. מסתבר שהחבילה שלי בנטוויז'ן אמורה לספק 256 העלאה, אבל בפועל חוץ מבאתר הבדיקה שלהם אף פעם לא עברתי את ה21 kilobyte לשניה.

את הבחירה שלי בחרתי - אני לא חוזר לנטוויז'ן (כל עוד נזק בינלאומי לא חוסמים כל מיני דברים), ולא הייתי משלם לנטוויז'ן על חבילה שהם לא יכולים לספק, לא משנה כמה הם זולים מהמתחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע למה אתה אומרים שנטוויזן מתעדפת לרעה שיתוף קבצים...

כשיש קובץ עם יותר ממאה מעלים ויחס סביר של מורידים זה מוריד לי על שיא מהירות (18X~)

וגם ההעלאה מגיעה ל13~ לשנייה כשאני מעלה...

נכון שיש קבצים כמו COD4 עם יחס מטורף שמוריד לי על 23KBPS אבל זה לא בגלל נטוויזן...

כרגע הבעיה היחידה שלי איתם זה שהם כן מתעדפים לרעה משחקים וכל מיני...

2MOONS לדוגמא, אני לא יכול לשחק בלי פינג של 800~ ובגלל זה גם פרשתי :P

אולי עד עכשיו זה כבר השתפר אבל אני לא רוצה לבדוק כי נמאס לי מזה...

ואני לא מבין מה הטעם למכור חבילות של 7 מגה אם הם עדיין מתעדפים... הרי אם אני לוקח חבילה כזאת יקרה לפחות שתהיה לכל שימוש שאני רוצה, לא מוגבל רק להורדות או לדברים שהם רוצים שזה יהיה מוגבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון: כרגע אני לא יכול להתחבר :'( כל הצנרת של התקשורת בבית שלי מלאה בכבלים, ככה שאין דרך להשחיל כבל חדש ולחבר אותי. עכשיו נבדקת אפשרות לבטל נקודת חשמל ועל חשבון הצנרת שלה להעביר את הכבל של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה חשובה..

אני כרגע ב012 עם 2.5מגה והפורטים ממש לא פתוחים וגם בעיות בטורנט כידוע ועוד כמה ימים אני עובר לבזק 014 במהירות 3 מגה :jump:ורציתי לשאול אם בבזק 014 פותחים פורטים לטורנטים וגם מהירות הורדה קבועה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה חשובה..

אני כרגע ב012 עם 2.5מגה והפורטים ממש לא פתוחים וגם בעיות בטורנט כידוע ועוד כמה ימים אני עובר לבזק 014 במהירות 3 מגה :jump:ורציתי לשאול אם בבזק 014 פותחים פורטים לטורנטים וגם מהירות הורדה קבועה ?

הפורטים פתוחים. ההורדה בשעות העומס היא לא תמיד משהו, אבל בלילה אין שום בעיה להוריד קבוע על המהירות המקסימאלית. ועדיין ההבדל בין בב''ל ל-012 הוא כמו יום ולילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...