Netvision VS Bezeqint - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Netvision VS Bezeqint

אלימלך אגוז

Recommended Posts

טוב, אז החלטתי לעשות ניסוי ולעבור מבב"ל עם חבילת ADSL 2.5 ל017 עם חבילת כבלים 7. כרגע אין לי התחייבות לא בבזק ולא בב"ל.

ב017 הובטח לי שלאחר ההתקנה יש לי 48 שעות להתנתק ללא תשלום מעבר ל50 ש"ח התקנה ותשלום יחסי על יומיים(13.5 ש"ח).

מחירים נוכחיים:

בב"ל - 50 ש"ח ללא התחייבות, 2.5 מגה ADSL, חבילת וIP קבוע.

בזק - 100 ש"ח ללא התחייבות, כאמור 2.5 מגה.

מחירים חדשים:

נטוויז'ן - 200 ש"ח עם התחייבות לשנה, 7 מגה בתשתית כבלים.*

הוט - כלול במחיר.

התקנה חד פעמית - 50 ש"ח.

*תוספת לIP קבוע - ע"פ הנציג 50 ש"ח, אני מאמין שניתן להוציא בחינם אבל זה לא כ"כ נחוץ לי אז לא התעקשתי. תמיכת נתבים חינם, בבב"ל היתה פעם אחת שלא הסתדרתי ודרשו ממני כסף. כרגע אין חבילה ללא התחייבות.

כרגע אני לא מתנתק מבזק או מבב"ל בכוונה כדי לבדוק את 2 החיבורים במקביל.

הבדיקות שאני מתכנן לבצע:

מהירות הורדה של אותו קובץ מrapidshare ממס' שרתים שונים(את הקובץ אני אעלה בעצמי)

מהירות העלאה ^^^

פינג לוואלה

פינג לYnet

פינג לאיביי

פינג לtomshardware

פינג לעליבאבא

מהירות הורדה של קובץ עם מס' מקורות נמוך מאימיול באמצעות הגירסה הרשמית בשעות היום/לילה

מהירות הורדה של קובץ עם מס' מקורות גבוה מאימיול באמצעות הגירסה הרשמית בשעות היום/לילה

מהירות הורדה מביטורנט בשעות הבוקר/צהריים/לילה/לפנות בוקר

בדיקה עם Wcheck

פינג לשרתים של TF2 מהארץ ומחו"ל

כרגע אני מחפש רעיונות לבדיקות נוספות שכדאי לבצע ואשמח לקבל הצעות.

כל הבדיקות יבוצעו דרך משתמש רגיל 2.5 מגה של בב"ל, משתמש 2.5 מגה של בב"ל, משתמש 7 מגה של נטוויז'ן ומשתמש 7 מגה של נטוויז'ן עם הגבלה ל2.5 מגה. כמו כן כל הבדיקות יבוצעו בחיבור משתמש יחיד ישירות למודם ובחיבור דרך .

To Be Continued...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אח שלי גם אני הייתי מנוי של עם בינלאומי עד אתמול.. היה לי חבילה של 2.5 בתחילה .. ואז העלתי אותה ל5 ובזק לא היו מסוגלים לספק לי את המהירות כניראה מהמרחק למרכזיה שלהם.. לכן ביקשתי להתנתק, גם אני לא הייתי מחוייב.. והיום עשיתי גם כן את אותה חבילה כמו שלך 7 מגה 700 העלאה עם כבלים ונטויז'ן.. גם כן ב199 שקל בהתחיבות לשנה כמוך.. למה אי פי קבוע מזה נותן? מה היתרונות חסרונות?

נקווה שניהיה מרוצים.. כי יש הרבה אומרים שנטויז'ן עושים בעיות חוסמים פורטים מגבילים p2p .. אבל גם כן הרבה אנשים שנמצאים באמת בנטויז'ן אומרים שאין שום בעיות ולהם לא הייתה בעיה כזאת.. אלה שיש להם נטויז'ן תגיבו אם אתם סובלים מבעיות כלשהם.. תעזרו להחליט.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה אתכם,

אבל אני עם נטוויז'ן ואין לי בעיות.

פרטים:

5 מגה, תשתית של .

מפוצל ל2 מחשבים שזוללים תעבורה.

ביום ממוצע, הורדה דרך שרת מהיר, מתייצב לי על 760K הורדה נטו, כשזה מתחיל כמה שניות על 1.5~1.7 מגה בייט.

תענוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אח שלי גם אני הייתי מנוי של עם בינלאומי עד אתמול.. היה לי חבילה של 2.5 בתחילה .. ואז העלתי אותה ל5 ובזק לא היו מסוגלים לספק לי את המהירות כניראה מהמרחק למרכזיה שלהם.. לכן ביקשתי להתנתק, גם אני לא הייתי מחוייב.. והיום עשיתי גם כן את אותה חבילה כמו שלך 7 מגה 700 העלאה עם כבלים ונטויז'ן.. גם כן ב199 שקל בהתחיבות לשנה כמוך.. למה אי פי קבוע מזה נותן? מה היתרונות חסרונות?

נקווה שניהיה מרוצים.. כי יש הרבה אומרים שנטויז'ן עושים בעיות חוסמים פורטים מגבילים p2p .. אבל גם כן הרבה אנשים שנמצאים באמת בנטויז'ן אומרים שאין שום בעיות ולהם לא הייתה בעיה כזאת.. אלה שיש להם נטויז'ן תגיבו אם אתם סובלים מבעיות כלשהם.. תעזרו להחליט.. :xyxthumbs:

המשתמש הרגיל ממש לא צריך IP קבוע. אני באופן אישי צריך בגלל מצלמות אבל מאז שהתקינו אותן התחברתי למערכת מרחוק רק פעם אחת(וגם זה רק כדי לבדוק שהכל תקין).

ואני במקומך לא הייתי מתנתק מבב"ל לפני שאני רואה שהכל טיפ-טופ עם החיבור החדש. חוץ מזה, שקלת להתחבר ל4 מגה בבזק?

יש לי נטוויז'ן וטפו טפו .....

על איזה חבילה אתם מדברים, מזה 700 העלאה? ביט? יעני 87.5 תכלס או שאתם מדברים על 700 מלא ?????????????????? (לא מאמין שיש חיה כזאת בארץ ועוד בכזה מחיר)

7000 ביט הורדה 700 ביט העלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי בדיוק יצא קו של 7 מגה בארץ?

ואיך לא שמעתי עליו?

אתם יכולים לפרט יותר על הקו או לשים קישור למשהו שיראה

תודה

ולגבי החבילות אם אתה משלם 200 שקל בכבלים לחודש אז זה עדיף מבחינה כספית כי אני גולש עם 5 מגה ומשלם כמעט כמוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אתמול.

2. או כי לא קראת עיתון או כי לא יצא לך לראות את הפרסומת בטלוויזיה או כי לא יצא לך לקרוא בynet.

3. מה יש לפרט? 7 מגה הורדה, 700 ביט העלאה, 200 ש"ח תשתית כבלים + ספק נטוויז'ן בהתחייבות לשנה.

יש פרסומות גם בוואלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח לראות את תוצאות הבדיקות שלך כדי לאשר את הבחירה שלי לעבור מנטוויז'ן לבזק. אם אתה רוצה, פה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=299427.0

תוכל לראות את תוצאות בדיקת הפינגים שעשיתי לפני כמה ימים.

רק תוודא כשאתה משווא בין הספקיות שכל התנאים האפשריים שווים כדי לקבל תוצאות שאפשר להסיק מהן מסקנות חד משמעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשתמש הרגיל ממש לא צריך IP קבוע. אני באופן אישי צריך בגלל מצלמות אבל מאז שהתקינו אותן התחברתי למערכת מרחוק רק פעם אחת(וגם זה רק כדי לבדוק שהכל תקין).

ואני במקומך לא הייתי מתנתק מבב"ל לפני שאני רואה שהכל טיפ-טופ עם החיבור החדש. חוץ מזה, שקלת להתחבר ל4 מגה בבזק?

7000 ביט הורדה 700 ביט העלאה.

אתה חושב שלא ניסיתי את זה.. הייתי מעדיף להשאר בבזק, הייתי מרוצה מהם לפני ממש.. שהיה לי 2.5 .. אבל אז עברתי דירה , ועברתי ישר ל 5 מגה שהם אמרו בתחילה שהם מסוגלים לספק לי את השירות ואז האינטרנט לא היה יציב.. אז אמרתי להם שאני רוצה להתחבר במהירות אחרת אולי 4 או 2.5 הם אמרו לי שזה בלטי אפשרי והאינטרנט הכי מהיר שאני יכול לעשות מהמרחק של הבית שלי למרכזיה זה של 2 מגה , שזה לא מספיק לי גם כן היות שיש לי שלוש מחשבים ברשת בבית שכולם מורידים.. אז לא רציתי להשאר עם בכלל.. ועברתי להוט , בהוט רציתי לעשות 5 והם אמרו לי שהם יכולים לספק את זה בבדאות הם בדקו את זה במחשב , והם עובדים בצורה שונה מבזק לא מהמרחק למרכזיה , וכשאמרתי לו שאני רוצה 5 הוא הציע לי באותו מחיר בול שאני משלם ל 5 הוט + בינלאומי , יש את נטויז'ן 7 על 700 עם .. אז זה נשמע לי טוב הלכתי על זה נקווה שיהיה טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אההה.. תאמין לי אחי שהטכנאי הגיע הוא אמר שאין מצב ל 5.. שאלתי אותו מה האינטרנט הכי מהיר אחרי 5 שאני יכול , ואם אני יכול 2.5 ? כי יש לזה גם העלאה יותר גבוהה , אז זה כבר יותר טוב.. הוא אמר לי שגם 2.5 לא יהיה יציב פה.. והאינטרנט היחיד שיהיה אצלי יציב זה 2.. ו2 זה לא מתאים.. לא נורא כל עקבה לטובה.. חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא חוכמה לקחת מנוי מנטויזן ליומיים ברור שזה יעבוד טוב. אבל אחרי שתיכנס ההתחייבות והמהירות תרד לך חפש אותם.

הכי טוב בלי התחייבות בכלל ולא רק ליומיים ניסיון (ממש מצחיק)

חברה אל תתחייבו וברור שאל תיקחו מנוי ליומיים ניסיון הרי ברור לכם שביומיים האינטרנט ירוץ הכי מהר שאפשר.

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה, גם אני אוסיף כאן משהו שקרה לי שאני מאמין שקשור לנטוויז'ן -

אני לקוח של ברק כבר 6 שנים ומאז המיזוג שלהם עם נטוויז'ן אני מרגיש שהאח הגדול (או יותר נכון - נוחי דנקנר ששולט בחצי מנטוויז'ן) עוקב אחרי.

בסופי שבוע המהירות פתאום זוועתית, אולי זה כי כל עם גולש כי הוא בבית ואולי זה כי זו תוצאה של המיזוג הנפלא.

קרה עוד משהו מעניין :

חבר הלווה לי את החשבון שלו בראפידשר וטחנתי במשך שבוע הורדות ,

לפתע שמו לי MPLS

בלי לדבר איתי, בלי כלום...

מכיוון שאני עם חייגן כדי להחליף לעצמי איי.פי. אני רוצה להחזיר אותו, אז עכשיו אני מדבר איתם פעם בכמה ימים ומבקש לבדוק איפה הקובץ שיוך נתקע .

(עבדתי בתמיכה ואני יודע שכשאומרים לך "עד 72 שעות יגיע קובץ השיוך" זה לא קורה . זה הפירוש המנומס של "עד שייגמרו לך העצבים ותתקשר בפעם ה12")

מה שאני אומר זה שאולי לא כזה אכפת לכם אם האיי.פי. שלכם קבוע או לא, כי בטח יש לכם חשבון באתרים מסוימים ואתם לא קמצנים כמוני שמחליפים את האיי.פי. עם החייגן,

וזה גם לא כ"כ הנושא של הת'רד,

אבל תבדקו טוב טוב את העניין של המהירות...

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...