Gears Of War - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Gears Of War - הדיון הראשי

Vidati

Recommended Posts

אתה יכול להביא את הפתרון ? , יש לי את המשחק כבר ממש הרבה זמן אבל אחרי שנמחקו לי השמירות פעם לא היה לי כח לחזור ולעשות הכל שוב אז החלטתי לחכות לפתרון של בעית השמירות

דבר איתי באיסיקיו יותר מאוחר אני אעזור לך אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 553
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום לכולם, חייב את עזרתכם.

עברתי על הדיון וראיתי שאני לא היחיד - למה לעזאזל המשחק מתעלם מהשמירות שלי ??!

המשחק עבד לי יפה לתקופה לא קצרה והשמירות עבדו והכל היה סבבה. יום בהיר אחד אני נכנס למשחק כדי להמשיך ופתאום בלי שום סיבה הוא רושם לי שאין לי התקדמות שמורה וכבר הייתי לקראת סוף המשחק !! בדקתי בתיקיה היכן שכל הקבצים השמורים והיא לא ריקה - יש שם המון קבצים של SAVE.. אבל הוא פשוט בוחר להתעלם מהם. הוא מזהה את הפרופיל שלי בלי שום בעיה אבל לא את השמירות שלי. ניסיתי לשבור את הראש עם זה אבל אני כבר אובד עצות. נ.ב - מותקן למשחק הפאץ' האחרון.

מאד מאד מקווה שתעזרו לי בזה,

שחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחק יש בעיה ידועה של שמירות

אני עברתי אותו בזה שהשארתי את המחשב דלוק כל הזמן

מה שלא מומלץ בקיץ

אם אתה רוצה תמצא איזה סוף שבוע ותחרוש

לוקח בערך 8 שעות לסיים את המשחק ברמה נורמלית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר סיימתי אותו פעם אחת ולא היתה לי שום בעיה עם השמירות ואפילו צחקתי על חבר שלי שאכל אותה עם הבעיה של השמירות..

פשוט רציתי לשחק בו שוב - אבל אז העניין הזה התחיל.

מה קשור אבל ?? מה מביא משחק תקין שעבד לי חלק בלי שום בעיה של השמירות להחליט ביום בהיר אחד שזהו - הוא לא מזהה יותר שמירות..

מה קשור כאילו ?

מילא אם זה היה ככה מההתחלה אז הייתי מבין...

אז אין לזה שום פתרון שידוע לאנושות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בזיון. אין לי מילה אחרת.

ומתחיל להמאס עליי ברמות הקטע הזה של ה LIVE שדוחפים לכל דבר בחיים!! כאילו מישהו רוצה את זה.. מה, לדחוף בכוח ?? זה מתחיל להרגיש כמו התוכנות הזולות האלה שמתקינות את עצמן חינם אבל דוחפות לך איזה TOOL-BAR מטופש לדפדפן. מה כל כך מסובך בליצור משחקים שלא תלויים באף אחד ? למה גם משחקים מתחילים להיות תלויים ב(קללה שתשלימו בעצמכם) האלה שנקראים מייקרוסופט? אני חושב שאני משלם את מיטב כספי על משחק ומגיע לי, הלקוח, לבחור אם אני רוצה לפתוח חשבון ב LIVE או לא.

אז אין לזה פתרון אמרת אהה ? טוב, נזרוק את המשחק לפח. אין לי מה לעשות איתו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

שלום, יש ברשותי את המשחק הנ"ל ויש לי כמה שאלות.

שיחקתי בו כשהיה לי את הכרטיס מסך 9500GT בהגדרות בינוניות ועל רזולוציה של 600-800, אז ההגדרות היו בינוניות והוא רץ בסדר אבל היו לו קטיעות(לא רבות) כשהתקדמתי במשחק.

עכשיו אני משחק בו לאחר ששידרגתי את כרטיס המסך לGTX260, כמובן על ההגדרות הכי גבוהות ועל רזולוציה של 1680-1050, בהתאם למסך שיש לי.

איכות התמונה והפרטים השתפרו מאוד כמובן, אבל מבחינת הקטיעות.. יש עדיין מהן, בעיקר כשמתקדמים אל נקודות ציון חדשות, אבל רוב המשחק אני משחק חלק.

הקטיעות האלה הן כמובן דבר מאוד מעצבן ולא ציפיתי שהן עדיין יישארו, בטח לא אחרי שהחלפתי לכרטיס מסך ברמה גבוהה ובטח לא אחרי שהמחשב שלי עומד בכל הדרישות של המשחק. אני רק אציין שאני גם משחק קרייסיס ולפי דעתי קרייסיס רץ אצלי יותר חלק ועם פחות קטיעות(!).

יכול להיות שזה בגלל שהמשחק היה פעם מיועד לXBOX וכשהמירו אותו לPC לא עשו עבודה מושלמת? יכול להיות שזה המשחק עצמו שלא עשוי בצורה הכי מושלמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום, יש ברשותי את המשחק הנ"ל ויש לי כמה שאלות.

שיחקתי בו כשהיה לי את הכרטיס מסך 9500GT בהגדרות בינוניות ועל רזולוציה של 600-800, אז ההגדרות היו בינוניות והוא רץ בסדר אבל היו לו קטיעות(לא רבות) כשהתקדמתי במשחק.

עכשיו אני משחק בו לאחר ששידרגתי את כרטיס המסך לGTX260, כמובן על ההגדרות הכי גבוהות ועל רזולוציה של 1680-1050, בהתאם למסך שיש לי.

איכות התמונה והפרטים השתפרו מאוד כמובן, אבל מבחינת הקטיעות.. יש עדיין מהן, בעיקר כשמתקדמים אל נקודות ציון חדשות, אבל רוב המשחק אני משחק חלק.

הקטיעות האלה הן כמובן דבר מאוד מעצבן ולא ציפיתי שהן עדיין יישארו, בטח לא אחרי שהחלפתי לכרטיס מסך ברמה גבוהה ובטח לא אחרי שהמחשב שלי עומד בכל הדרישות של המשחק. אני רק אציין שאני גם משחק קרייסיס ולפי דעתי קרייסיס רץ אצלי יותר חלק ועם פחות קטיעות(!).

יכול להיות שזה בגלל שהמשחק היה פעם מיועד לXBOX וכשהמירו אותו לPC לא עשו עבודה מושלמת? יכול להיות שזה המשחק עצמו שלא עשוי בצורה הכי מושלמת?

תראה, למשחק הזה יש בעיה עם הפורט שלו מה XBOX, אין מה לעשות, גם מחשב עם 8 מעבדים מרובעי ליבה + 8 של NVIDIA/ATI לא יריצו אותו חלק, כלומר המשחק ירוץ חלק, אבל יש תקיעות של הקוד שלו עצמו.

ככה הפיצו אותו בעולם, תסתדר עם זה..גם אני הסתדרתי. (וגם כולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדרך לסיים אותו ברמה הקלה בפעם השלישית בערך רק בשביל שהרמה הכי קשה תיפתח בשבילי, בפעמיים הקודמות הצלחתי אבל אז המשחק שכח שסיימתי את המשחק והוא נעל לי שוב את הרמה הקשה, פשוט מתסכל, הורדתי את הפאטצ', חושבים שזה יעזור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...