שאלה בקשר למאווררי 80mm ואחרת בקשר ל120mm - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר למאווררי 80mm ואחרת בקשר ל120mm

ofirr

Recommended Posts

שני השאלות מתייחסות למאווררים למארז.

*איזה מאוורר למארז 120mm מומלץ לקנות?

אני ראיתי שהGlacialTech GT1225HBDL-1 Hydrodynamic Bearing 120mm 18dba 36CFM שמחירו 40 שקלים הכי מומלץ. אכן?

*האם כל מאווררי ה80mm משמיעים רעש? לי יש 2 וכששקט (בלילה לדוגמא) שומעים אותם במרחק של 3 מטר ואף יותר. האם זה הגיוני? ואם יש מאווררי 80mm חרישיים, כמה מאוורר כזה עולה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאוורר הספציפי שהבאת הוא מחברה לא רעה, זול, חלש יחסית ולא רועש. יעזור אם תפרט איפה אתה הולך להרכיב אותו (פרונט, אחוריים, תקרה, רצפה, צד) ואיפה ההעדפה שלך על ציר השקט/ביצועים.

מאווררי 80מ"מ רועשים יותר מ-120 כי בשביל להזיז יותר אויר הם צריכים להסתובב יותר מהם. יש מאוררי 80 מ"מ שקטים יחסית (אני לא מתמצא במחירים).

אם המאוררים המרעישים שלך ישנים, יכול להיות שניקוי אבק ו/או שימון וכל לשפר את המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההעדפה היא שקט (בכל זאת אין צורך בביצועים, סה"כ לקרר P4 וFX5200 - המארז הג'נרי הנוכחי שלי עושה את זה מעולה אבל הוא לא שקט ובגלל זה אני מעוניין במארז חדש ומאווררים), והמאוורר יהיה לפרונט/אחוריים.

בקשר ל2X80mm מאבק ניקיתי אותם, הם לא מרעישים ממש. אבל שומעים "ווווו" דיי חלש שלהם. זה נורמלי, לא?

ובקשר למחירים שאלתי כדי לעמוד ולראות אם שווה לי בכלל לקנות מארז ומאווררים חדשים או לקנות פשוט 2X80mm שקטים (אם יש כאלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...