Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 207 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

חחח כולם בוכים על המשימה הזאת,כנראה שהיא הכי קשה בסינגל,לפחות כשמשחקים בveteren.

אני לא סיימתי על veteren אני עוד נתקעתי על זאתי בHardend אז אני לא יכול לעזור לך,מה שכן אני מציע לך להריץ חיפוש על הנושא הזה תמצא הרבה הודעות שמתייחסו למשימה הזאת ואיך לעבור אותה

יש הצלחתי לעבור , אחרי הרבה ניסיונות חזרתי לקו המחשבה הראשוני שהיה לי - כמה שפחות פגיע מהצדדים !

מילאתי את השטח בקליימורים כבר מההתחלה ויצדרתי מעין חצי מעגל מסבבי שאני בין הגלגל ענק למכוניות מתנגשות, 2 C4 על הגלגל ענק עזרו לי לקרוע כבר איזה 7 ערבושקים בהתחלה, לאט לאט עם עזרה של קליימורים ששמתי לפני כן בצד ימין הצלחתי ללכת יותר ימינה ולתפוס מחסה אחרי המכוניות מתנגשות...

הגיע זמן הקאלצ' והפלאש בלי חומרי נפץ (לא נשארו) התחלתי לרסס את כל אלו שבאים עד שהגיע המטוס :2gunsfiring:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חייב עזרה

התחלתי את המשחק על veteran והגעתי למשימה הכי קשה במשחק ממה שאני זוכר על regolar , אני בקטע שאני מחכה למטוס אחרי שאני הורג את זקייב

אני תקוע שם, כבר יותר משעה שאני מנסה וכל פעם הורגים אותי, פעם אחת הצלחתי והמטוס בא אבל עדיין היו ערבושקים מעצבנים שלא נתנו לי להגיע למסוק ונגמר הזמן שאני יכול לקחת אותו ... :kopfpatsch:

באיזה שיטה השתמשתם ?!

לקח לי כמה דקות להבין בכלל על מה אתה מדבר.

דבר ראשון , אתה לא הורג אותו אם לא שמת לב , רק מוריד לו יד.

דבר שני , זה לא מטוס , זה מסוק.

דבר שלישי, אתה מדבר על המשימה עם הגלגל הענק שאתה מחכה עם קפטן מקמילן (הפצוע) שיבואו ויצילו אותך , אכן ללא ספק המשימה הקשה ביותר במשחק.

בן אדם , נסה לקרוא קצת את הכתוביות אם אתה מתקשה עם האנגלית :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל 15-20 יוצא לי דיי הרבה להגיע בלי הרבה בעיה, הקהילה הארץ פשוט צולעת ! כל פעם שבא לי להרים לעצמי טיפה תאגו, אני נכנס :cool2:

השיא שלי הוא 28 ניראה לי.

הקהילה בארץ זה משו כזה נכה :pissed: ממש בושה לשחק עם מישו שמשחק עם מטול או מרטי ואם אתה הורג אותו הוא מתחיל לקלל את ההורים שלך...

ולמי ששאלה איך הגעתי ל75 KILL STRIKE אמרתי שיחקת בסרבר אחד בגרמנייה זה היה סרבר של 50איש על המפה KILLHOUSE.... דבר דפוק הא? אבל אני הייתי שם היחיד דרגה 55 (והיחיד כנראה שמשחק במשחק הזה יותר מיומיים) האדם בעל הדרגה הכי גבוהה אחרי היה בעל דרגה 22..... ואתם מבינים KILLHOUSE בהתחלה זורקים רימון לצד השני וכבר יש לך 10 KILL STRIKE כי בצד השני מחכים לך 25 נוובים עם MG וסנייפר.... ומה שטוב זה שהנובים האלה הם גרמנים ולא ישר צועקים עליך "צ'יטר!!!" אלא הם מבקשים הסבר.... מה למה מתתי כי היה לי מסוק ונכנסתי לשוונג עם הAK47 שלי המסוק הרג איזה שלוש ניראה לי ואני הרגתי שלוש והתחילו לי לאגים נוראיים מהכ.מ.... בסוף הילד שהרג אותי עם הMG היה כזה שמח.... ויש היה לי 2 צ'לנג'ים גמורים לעשות יחס K/D 5-1 ולהשאר חיי 5 דקות..... נישאר לי רק הצ'לנג' לשחק משחק שלם בלי למות.... מי שרוצה את הסרבר יכול לפנות אלי בפרטי אבל ניראה לי שמזמן הורידו אותו... אגב את הסינגל עברתי על VETERAN בARCADE MOD מהניסיון השני ;D

אני עם ניסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד.

אחרי היעדרות של כחודש מהמולטי נכנסתי לפני כמה דקות ועל פי איך שהשרתים נראו הבנתי שיצא עוד עדכון (1.7)

הורדתי את העידכון וכשאני בא להתקין אותו אני מקבל את התמונה למטה שאומרת שאני צריך להתקין קודם את 1.6

הבעיה שאני כבר מעודכן לפאץ' הזה (רשום לי כשאני נכנס למשחק גירסה-1.6.565 )

מישהו נתקל בבעיה כזאת?

תודה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתדרתי תודה.

פשוט הסרתי והתקנתי מחדש והכל בסדר חוץ מכמה בעיות קטנות של PB

Reza, אתה לא צריך לעדכן את הגירסה שלך

הפ פשוט הוסיפו עידכון אוטומטי שלא מצריך מאיתנו להוריד קובץ ולהתקין בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בעיה דומה :

התקנתי את 1.7 וכתוב לי למטה במשחק .17 אבל האפשרות של AUTO UPDATE עדיי קיימת, ניסיתי להתקין מחדש לא עוזר - ולראיה אני לא רואה KILL CAMS.

מישהו נתקל בבעיה כזו ?

האופציה של ה-Auto Update אכן נשארת גם לאחר עדכון 1.7, אין כאן תקלה.

וכנראה שאתה משחק בשרתים ללא Kill Cams.

אם אתה רוצה תסנן בפילטרים את השרתים שלא מציעים Kill Cams (אגב, החדשות שהובטחו לא הגיעו בסוף עם העדכונים האחרונים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסתדרתי תודה.

פשוט הסרתי והתקנתי מחדש והכל בסדר חוץ מכמה בעיות קטנות של PB

Reza, אתה לא צריך לעדכן את הגירסה שלך

הפ פשוט הוסיפו עידכון אוטומטי שלא מצריך מאיתנו להוריד קובץ ולהתקין בעתיד.

היי סיימון,

האפשרות של : AUTO UPDATE פותחת ומפנה אותך להוריד ידנית את הקובץ - אין ממשק פנימי להורדת עידכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...