Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 206 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב אני צריך את העזרה של מי שמכיר

אני טס ביום ראשון לברצלונה ואני רוצה לקנות את המשחק נמאס לי לרדוף אחרי צ'יטרים בשרתים

איפה אני מוצא את המשחק בזול במחירים לא כמו שלא הארץ ?

אם בספרד יש מחירים נורמאלים או בדיוטי פריי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא כל פעם הרחיב את זה עם ההפצצה והמסוק

נו, אבל אחרי 5 אפשר לקחת את הפצצות האלה, ואחרי 7 אפשר לקחת את המסוק...

אבל אח"כ אין יותר כאלה, והוא לא מת כשהוא הרג 75...

זה לא שהוא מת 10 פעמים וכל פעם הוא היה הורג 5 ואז איר סטרייק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל 15-20 יוצא לי דיי הרבה להגיע בלי הרבה בעיה, הקהילה הארץ פשוט צולעת ! כל פעם שבא לי להרים לעצמי טיפה תאגו, אני נכנס :cool2:

השיא שלי הוא 28 ניראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל 15-20 יוצא לי דיי הרבה להגיע בלי הרבה בעיה, הקהילה הארץ פשוט צולעת ! כל פעם שבא לי להרים לעצמי טיפה תאגו, אני נכנס :cool2:

השיא שלי הוא 28 ניראה לי.

בדיוק בגלל זה אני לא מצליח , אף אחד לא נותן cover כלום...מעצבן כי אני מהמסתערים ולא נותנים לי cover מאחורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכולם כמוך 'מסתערים', למה שלא תיתן חיפוי אתה בעצמך, ולא תהיה ג'ון רמבו לכמה דקות? :nixweiss:

בגלל זה הייתי משחק BF2 באירופה, כל משחק בסרברים ישראלים זה אותו סיפור :\

בטח שגם אני נותן חיפוי, אני מסתכל על המצב של הקבוצה שלי ולפי זה אני פועל,

הבעיה היא שלפעמים יש כאלה שעומדים באיזה פינה מסויימת והם צריכים לחפות עליי מהמצב שלהם אבל הם פתאום מחליטים להעלם או לקפוץ פנימה , זה גם תלוי מאיפה האוייבים באים ...

ובגלל זה נוצר מצב שבאים עליך מכל הכיוונים :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאני בדרך כלל לא נותן חיפוי אבל אני עוקב אחרי חברי הקבוצה , רואה מאיפה הם תוקפים והולך לתקוף מהצד השני.

אני לא יודע מה איתכם אבל אני ב- XFIRE ומשחק רק TDM ויש רק איזה שני שרתים ישראלים כל פעם פעילים.

סה"כ יש איזה 10+ שרתים ישראלים..

אם יש מקום אחר שבו אני יכול למצוא שרתים טובים יותר או סתם יותר שרתים עם פינג טוב , אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב עזרה

התחלתי את המשחק על veteran והגעתי למשימה הכי קשה במשחק ממה שאני זוכר על regolar , אני בקטע שאני מחכה למטוס אחרי שאני הורג את זקייב

אני תקוע שם, כבר יותר משעה שאני מנסה וכל פעם הורגים אותי, פעם אחת הצלחתי והמטוס בא אבל עדיין היו ערבושקים מעצבנים שלא נתנו לי להגיע למסוק ונגמר הזמן שאני יכול לקחת אותו ... :kopfpatsch:

באיזה שיטה השתמשתם ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כולם בוכים על המשימה הזאת,כנראה שהיא הכי קשה בסינגל,לפחות כשמשחקים בveteren.

אני לא סיימתי על veteren אני עוד נתקעתי על זאתי בHardend אז אני לא יכול לעזור לך,מה שכן אני מציע לך להריץ חיפוש על הנושא הזה תמצא הרבה הודעות שמתייחסו למשימה הזאת ואיך לעבור אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...