Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 65 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע, אתה לא יודע מה המצב הכלכלי של כל אחד מאיתנו פה...

ואם הייתי קונה תמשחק הזה ב 220 שקל לא הייתי מאוכזב אבל כבר שיחקתי בו דיי הרבה וכבר דיי נמאס לי ככה ש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כאלה קמצנים יוווו

סך הכל 220 שקל! זה לא הוצאה מטורפת שדורשת משכנתא או משהו... :kopfpatsch:

זה לא עניין של קמצנות אחי, כמו זה שאמר מעליי אפחד פה לא יודע מה המצב הכלכלי של כל אחד מאיתנו, זה אחד .

שתיים אתה עושה את זה קצת קל מדיי, אבל במדינה שלנו לאנשים להוציא 220 ש"ח על משחק מחשב, זה המון כסף המון !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של קמצנות אחי, כמו זה שאמר מעליי אפחד פה לא יודע מה המצב הכלכלי של כל אחד מאיתנו, זה אחד .

שתיים אתה עושה את זה קצת קל מדיי, אבל במדינה שלנו לאנשים להוציא 220 ש"ח על משחק מחשב, זה המון כסף המון !

אם זה שווה את זה אז כדאי להוציא, או שתחסוך בדברים אחרים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם כאלה קמצנים יוווו

סך הכל 220 שקל! זה לא הוצאה מטורפת שדורשת משכנתא או משהו... :kopfpatsch:

220 שקל???? מה אם תחשוב על זה ככה רק החודש יצא קריסס UT3 וCOD אז 220*3 זה כבר 660 שקל רק החודש הזה מה עם שאר השנה....

ואני עוד לומד בתיכון ככה שאין לי הכנסה(ואני לא אומר עוד על השעורי נהיגה שלי שזה גם הוצאה) אז יש כאלה שיכולים ויש כאלה שלא תאמין לי אם היה לי כסף היתי קונה אבל יש דברים שקודמים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נניח שלא היה ניתן להוריד משחקים ברשת וקהילת הגיימרים בארץ היו אלה שקונים את המשחק אז לא נראה לי היתה קהילת בארץ.(זו דעתי)

בכל מקרה, אל תהפכו את הדיון לרכישת המשחק או לא, זה לא המקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר למשחק הזה לא גבוה, כי דוגמה BF2 וסדרתו עלו הרבה יותר, אבל אי אפשר להגיד לבן אדם תחסוך ודברים כאלו, אתם לא יודעים על מה הם מוציאים כסף, כמה כסף יש להם וכו'...

אני יודע שזאת גנבה, אני מתכנן לקנות את המשחק שיהיה לי קצת כסף בצד....כי בתקופה הזאת 220 שקל זה הרבה מאוד כסף בשיבלי להוציא ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר למשחק הזה לא גבוה, כי דוגמה BF2 וסדרתו עלו הרבה יותר, אבל אי אפשר להגיד לבן אדם תחסוך ודברים כאלו, אתם לא יודעים על מה הם מוציאים כסף, כמה כסף יש להם וכו'...

אני יודע שזאת גנבה, אני מתכנן לקנות את המשחק שיהיה לי קצת כסף בצד....כי בתקופה הזאת 220 שקל זה הרבה מאוד כסף בשיבלי להוציא ככה...

אז אם אין כסף, אז מחכים... אז תקנה כל חודשיים משחק או משהו כזה.

גם אני רוצה אופנוע, אבל מה לעשות אני צריך לחכות לכסף (אני לא אפרט על מה מדובר).

פעם אני הייתי גם מוריד, היום כבר נמאס לי וכל משחק שאני קונה הוא מקורי, ולמה?

כי הוא שווה את הכסף שאני משלם עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

220 שקל???? מה אם תחשוב על זה ככה רק החודש יצא קריסס UT3 וCOD אז 220*3 זה כבר 660 שקל רק החודש הזה מה עם שאר השנה....

ואני עוד לומד בתיכון ככה שאין לי הכנסה(ואני לא אומר עוד על השעורי נהיגה שלי שזה גם הוצאה) אז יש כאלה שיכולים ויש כאלה שלא תאמין לי אם היה לי כסף היתי קונה אבל יש דברים שקודמים.....

כן אבל זה משחקים חרא שלא כיפים לאומת cod.. בגלל זה אמרתי רק 220.. למה לקנות קריסיס זה משחק שלא שווה את האנרגיה של להרים את המכסה של הפח בשביל לזרוק אותו לשם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...