Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty 4: Modern Warfare - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין אחד המשחקים!

עכשיו סיימתי את המשימה שבה אתה מתחיל באוקרינה שאתה והמפקד שלך לבושים במדי הסוואה וצריכים לחדור לאחת הפגישות ולהרוג איזה מישהו... אין עשוי כל כך טוב שפשוט אין לי מילים... הורדתי שם אלקופטר עם סנייפר :smile1: הבאתי לו בראש דרך הזכוכית! :cool2:

ובכלל משחק מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטתי לקנות את המשחק ולפי מה שהבנתי רק מחרתיים אני יוכל לרכוש אותו

אם למישהו יש 7600GT אשמח אם תעשו לי טובה

רציתי לדעת את ההגדרות שהמשחק ירוץ איתם חלק על 7600GT, מישהו יכול לכתוב לי את ההגדרות המדוייקות שאני יוכל להריץ את המשחק חלק ולהפיק ממנו את התפוקה הכי טובה ?

תביאו תצלום של המסך בתפריט ההגדרות גרפיקה ואני יעתיק מהתמונה

חפש בGOOGLE לינק לדמו של המשחק

שחק בדמו ותבין לבד

אם המשחק מתאים לך או לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק במשחק אלה בכל ג'אנר הFPS... השלב מעביר תחושב של בדידות ופחד מהלא נודע.. כי אתה מתקדם בכל האזורים הנטושים והמפקד אומר לך: "פעם חיו פה יותר מחמישים אלף אנשים ועכשיו העיר כיאלו רדופה" או משהו כזה.. :) אין וגם הכלבים.. אתה לא יודע מתי הם באים אלך והם תוקפים מהר, בדרך כלל הייתי מצליח להרוג אותם כי הייתי נלחץ ולוחץ על V כמו מטורף! :silly:

אין לי מילים גרפיקה לא כמו CRYSIS אבל מספיקה בהחלט להעביר את כל התחושות הנכונות :xyxthumbs:

ללא ספק שווה קנייה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד משהו שאהבתי זה שבמשחקים הקודמים הדמות שהיינו משחקים הייתה בד"כ סתם עוד חייל צנחן או משהו כזה שגויס ונשלח למלחה"ע השנייה

ופה זה לא ככה, פה אנחנו משחקים לוחמים ביחידות עילית[sAS, מארינס] וזה מוסיף להרגשה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש בGOOGLE לינק לדמו של המשחק

שחק בדמו ותבין לבד

אם המשחק מתאים לך או לא

גמרתי את הדמו, אבל לא היה לי כח לשנות הדרה הגדרה עד שאני ידע את ההגדרות הכי גבוהות שאני יוכל לשחק בהם והמשחק ירוץ חלק

רק רציתי לדעת אם מישהו עשה את זה, אז הוא כבר יביא לי את ההגדרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

האם יכול להיות שהמשחק כבד למחשב שלי(המפרט בצד)? ???

יש לציין שאת הדמו שיחקתי ורץ לי חלק על רזולוציה גבוהה-1680*1050

תודה למגיבים

ומה עם שאר ההגדרות הם על הכי גבוהה? ותוריד רזולציה אתה צריך לשחק בערך על 1024 768 משהו כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גמרתי את הדמו, אבל לא היה לי כח לשנות הדרה הגדרה עד שאני ידע את ההגדרות הכי גבוהות שאני יוכל לשחק בהם והמשחק ירוץ חלק

רק רציתי לדעת אם מישהו עשה את זה, אז הוא כבר יביא לי את ההגדרות

ההגדרות שיש בדמו אלו ההגדרות שיש במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...