[חוות דעת] מפרט חלקי עד 2500 ש"ח לשימוש משרדי,סרטים וויסטה ללא OC ורק עם רמקולים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[חוות דעת] מפרט חלקי עד 2500 ש"ח לשימוש משרדי,סרטים וויסטה ללא OC ורק עם רמקולים

omerdav

Recommended Posts

במפרט של הDJ אין לא ספק ולא ספק.

לגבי כרטיס מסך מובנה, כבר הסברתי חלק מהחיסרונות שלו, הצ'יפסט זה לא כזה הבדל במקרה הזה, אחד מהמפרטים יעשה לך את העבודה.

אם אתה רוצה גיבוי כמו שמישהו כאן אמר (למרות שלדעתי זו שטות שאין בה צורך), אז תלך על הלוח אם של DJ, אם הבנת את הנקודה שלי, אז המפרט שלי יעשה לך את העבודה.

מה שכן, בכל המפרטים, אם תיקח כמו שאני רשמתי לך, שהוא לא פחות טוב משאר הזכרונות, תחסוך לך איזה מאה ש"ח.

תתחדש ואם אתה צריך עוד משהו, תשאל :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרט של הDJ אין לא ספק ולא ספק.

לגבי כרטיס מסך מובנה, כבר הסברתי חלק מהחיסרונות שלו, הצ'יפסט זה לא כזה הבדל במקרה הזה, אחד מהמפרטים יעשה לך את העבודה.

אם אתה רוצה גיבוי כמו שמישהו כאן אמר (למרות שלדעתי זו שטות שאין בה צורך), אז תלך על הלוח אם של DJ, אם הבנת את הנקודה שלי, אז המפרט שלי יעשה לך את העבודה.

מה שכן, בכל המפרטים, אם תיקח כמו שאני רשמתי לך, שהוא לא פחות טוב משאר הזכרונות, תחסוך לך איזה מאה ש"ח.

תתחדש ואם אתה צריך עוד משהו, תשאל :]

איזה חסרונות יש בדיוק לכרטיס מובנה? הבנתי שהוא יכול לגרום לירידה בביצועי כרטיס המסך העצמאי... יש עוד חסרונות?

הקיצור אתם אומרים שהלוח ש-DJ רשם הוא הלוח שאני אמור לקחת?

ועוד משהו,בחנות,אם נותנים לי OC חינם (יש כאלה שנותנים) האם זה OC משמעותי והאם זה מוריד אחריות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. הכרטיס המובנה צורך מהמערכת והוא בד"כ לא משהו.

2. שטויות, הוא לא מוריד בביצועי הכרטיס החיצונ :kopfpatsch:י.

3.הלוח של DJ מצוין. על תיקח שום דבר אחר :xyxthumbs:.

4. אם עושים לך OC בחנות,זה לא מוריד את האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...