הוספת \ החלפת זיכרון - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת \ החלפת זיכרון

lee.

Recommended Posts

המפרט הנוכחי:

לוח אם: ga-965p-s3

מעבד: pentium D 2.8

זכרון: שני כרטיסים 512mb 667mhz

עם מארז זול של פוקסקון (TLA397 לדעתי) עם ספק 350W של FSP

השימושים הם בעיקר ישומים משרדיים (ללא משחקים וכבדים), וכנראה שגם תוכנות מתמטיות (מאטלב ודומיה).

אני מעוניין להוסיף זיכרון, ועקב המחירים, אני מניח שזה זמן מצוין לכך.

השתדלתי לקרוא היטב את ההיסטוריה של הפורום, והקישורים כך שאני מבקש בעיקר אישור\הע(א)רות למסקנות שלי.

בהתחלה חשבתי לקנות כרטיס בודד של 2 ג"ב (שזה המקסימום שסלוט אחד בלוח אם סוחב) אבל הבנתי שלא מוכרים אותם בבודדים, שהם נורא יקרים, ושבלי הדואל צאנל זה איטי בצורה משמעותית.

הרעיון כרגע הוא לקנות שני כרטיסים של ג'יגה אחד, במהירות 800. ואולי תוך כדי, להפטר מהכרטיסים הקטנים (כדי שלא יאיטו את הגדולים).

אני, אגב, עובד עם XP, גם לו יש מקסימום זיכרון שהוא יודע לעבוד איתו, כמו לויסטה?

ועוד כמה קטנות:

*הציעו לי שעל הכרטיסים יהיה איזה צ'יפ (שאני לא זוכר את שמו, אולי cce) שעוזר להם לתקן תקלות בעבודה על התוכנות המתמטיות, כמובן שזה מייקר, ונשמע לי מיותר קצת, מישהו יודע על מה מדובר, ולמה זה טוב?

*חוץ מזה, תכננתי לקנות כרטיסים של , וקראתי שיש הרבה זיופים שלהם, אם אתם מכירים דרך להבדיל? אם הCPU-Z מזהה כקינגסטון, זה מספיק? או שהם מזייפים גם את זה?

*בדר"כ אומרים שמה שמגביל את המהירות זה הזכרונות, ולא המעבד, אבל המעבד שלי, לא נחשב חזק במיוחד, יש איזה שלב בו המעבד יהיה זה שיאט אותי? ואני אצטרך להחליף לקונרו? או שהוא אמור להספיק לרוב השימושים כיום?

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...