Xbox 360 HDMI - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Xbox 360 HDMI

AdamS

Recommended Posts

שלום לכולם,

התחדשתי היום בטלוויזית LCD חדשה של סמסונג - R81 וחיברתי את ה-XBOX שלי בחיבור .

אבל התאכזבתי לגלות שכשאר אני מחבר את המכשיר ב- אין לי שום דרך להיות מחובר עם הכבל האופטי למערכת שלי.

כי חייבים לנתק את החיבור הגדול כי הוא פשוט לא נכנס שמה.

האם זה באמת ככה? יש פיתרון איך לחבר את ה- ואת הכבל האופטי ביחד?

תודה מראש,

אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

התחדשתי היום בטלוויזית LCD חדשה של סמסונג - R81 וחיברתי את ה-XBOX שלי בחיבור .

אבל התאכזבתי לגלות שכשאר אני מחבר את המכשיר ב- אין לי שום דרך להיות מחובר עם הכבל האופטי למערכת שלי.

כי חייבים לנתק את החיבור הגדול כי הוא פשוט לא נכנס שמה.

האם זה באמת ככה? יש פיתרון איך לחבר את ה- ואת הכבל האופטי ביחד?

תודה מראש,

אדם

לפרק את הפלסטיק סביב הכבל הרגיל, יש מדריך בגוגל.

אחי מעביר גם קול.

יופי, אבל הוא רוצה סראונד, לא תמצא יותר מידי דגמים של TV בארץ עם loop back ל5.1, או עם קול ל5.1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יוותר על הסראונד...

ממש לא בא לי לפרק את הכבל המקורי.

כן, יש לי את ה-, אני ממש לא רואה הבדל בסידור החיבור לעומת האליט והפרימיום.

תקנה כבל חלופי בEbay אתה מביא את זה ב5-6 דולר כולל משלוח, תפרק, חבל להפסיד סראונד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כן יש אבדל

להילו יש תבעיה הזאת לאחרים לזיכרוני לא

אני חושב שאתה סתם מדבר.

תתן לי תמונה או משהו, כי אני ממש לא רואה שום אפשרות לכך.

כי האחרוה זהה לגירסאות האחרות. ראית את האחורה של המכשיר פיזית בכלל?

תקנה כבל חלופי בEbay אתה מביא את זה ב5-6 דולר כולל משלוח, תפרק, חבל להפסיד סראונד.

יכול להיות שזה מה שאני יעשה, נראה... תודה רבה לך.

אגב, יש לי שאלה על המשתמשים ב-Xbox.

עשיתי משתמש ב-LIVE ומשתמש על המכשיר עצמו עם אותו שם,

ועכשיו כאילו שאני משחק ב- ואני מנסה להיכנס על הUSER של הLIVE הוא כותב לי שאי אפשר ושאני יבחר USER אחר.

אז אני בוחר את זה שעל המכשיר, אי אפשר לאחד אותם או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה סתם מדבר.

תתן לי תמונה או משהו, כי אני ממש לא רואה שום אפשרות לכך.

כי האחרוה זהה לגירסאות האחרות. ראית את האחורה של המכשיר פיזית בכלל?

י

טוב גיליתי תבעיה ונכון זה לא בעיה במכשיר עצמו-

HDMI enabled Xbox 360 pro lacks Elite audio adapter

Although the new Xbox 360 pro's come with a HDMI port, they do not come bundled with the same audio adapter that comes with the Xbox 360 elite. This omission is annoying for those owners who have separate surround systems as the Elite audio adapter features RCA and optical output ports. So what are your options? Either buy the $50 cable or switch your HDTV's audio settings.

quote:

Owners of the newly revved Xbox 360 Premium with HDMI or the upcoming Halo3 edition may find their new baby lacking in the sound department because neither model comes with the same audio adapter bundled with the Xbox 360 Elite.

If you want that same kind of output option on your new 360 or Halo 3 console with HDMI, you have two options: Buy the $50 Xbox 360 HDMI AV Cable, or switch your HDTVs audio setting from internal speakers to external output (providing yours has it; not all HDTVs do). Now the audio coming from the 360s HDMI connection will get redirected to the audio output ports and connected surround sound speakers.

http://www.maxconsole.net/?mode=news&newsid=20327

בקיצור צריך כבל כמו בעלית ככה שכן יש הבדלים אבל זה אבדלים בבאנדל ולא במכשיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם עשו את זה בכוונה בשביל למכור עוד כבל, יש פתרון יצירתי של פרוק הפלסטיק סביב הכבל הרגיל.

בשביל חיבור אופטי כבל חילופי מספיק, לא הייתי קונה כבל חילופי(שגם הוא רחוק מלהיות זול) למה לא איכותי זה מתכון לצרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בערך, אבל לא תמיד כלכך שחור ולבן.

נתקלתי בכבלי איומים(הזולים ביותר זה בד"כ קבל DVI שהלחימו אליו מופה HDMI).

אני מכיר לא כמה אנשים שקנו כבלי ברמה שאפשר למצא בשוק הכרמל(זה שהם קנו אותם לDVD של ITT או משהו בסגנון עם סתם בשביל להתלהב( וממה שראיתי בעקר מהשגיאות כתיב האיומות בתפריט בעברית - סינים לא יודעים עברית וואלה?!)).

כבלי שהייתה להם בעיה לזהות את הרזולוציה של המסך כאשר היא לא native לפלט של המכשיר(טליבזיות HDready + כבל שחסר לו signal sync pin שהוא איננו בגדר חובה = ביי ביי לdown מ1080p למשל).

כבלי HDMI זולים במיוחד כמו שכבר ציינתי למעלה, בלי האפשרות להעביר קול(בדומה לקבל DVI-HDMI רק עם 2 מופות HDMI).

ועוד מלא צרות, אז כן ירידה באיכות אין, למה בסה"כ גם בכבל אנלוגי משוק בטירה למרחק של חצי מטר - מטר לא יהיה יותר מידי הבדל, אבל בעיות מפה ועד טיזינאבי בכל מה שקשור לערוצי סאנוד, הפרשי רזולוציה וכו' לא חסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן.

לקחתי את הסוף של הכבל ופשוט פתחתי אותו עם הידיים, זה מתפרק.

יש כאילו תופסנים קטנים, זה לא נשבר ואפשר להחזיר את זה בחזרה.

אז עכשיו אני מחובר עם הכבל האופטי וה- בייחד.

תודה רבה לכם.

אדם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...