איזה כרטיס מסך יספיק לי כדי להריץ את המשחק PES2008 על ההגדרות ההגבוהות ביותר? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה כרטיס מסך יספיק לי כדי להריץ את המשחק PES2008 על ההגדרות ההגבוהות ביותר?

ofirr

Recommended Posts

שבת שלום.

איזה כרטיס מסך באפיק AGPX8 יספיק לי כדי להריץ את המשחק PES2008 על ההגדרות הגבוהות ביותר?

כיום יש לי FX5200 שמשרת אותי נאמנה יותר מ4 שנים יחד עם המחשב (מאז רק הספק כח הוחלף, הקודם נשרף), רוב העבודה שלי על המחשב היא משרדית (בעיקר גלישה ומסמכים) ולכן אני צריך כ.מסך הכי מינמלי שיש שיעלה את המשחק על HIGH.

כאשר ניסיתי לשים על HIGH הוא מזהה שהכרטיס לא תומך ולכן אין לי אפשרות בכלל לסמן ובכך ולנסות להריץ את המשחק על האיכות הזו.

באיכות MEDIUM המשחק אומנם פועל אך "רץ" עם תקיעות כל 2 שניות וככה אי אפשר לשחק.

ועל LOW אני משחק חלק אבל הגרפיקה על הפנים, אומנם אני נהנה אבל הגראפיקה הורסת.

בהתייחסותכם אנא רישמו איזה כ.מסך מסדרת ואיזה כ.מסך מקביל מסדרת ריידון יספיק לי להגדרות HIGH בPES2008, ואיזה מבינהם עדיף ולמה?

בנוסף אשמח להתייחסות אם הכרטיס מסך לא יעשה בעיות למחשב, ואם הלוח אם יקלוט אותו ולא יעשה לי בעיות כלשהן.

הכרטיס יעבוד עם מעבד סלרון 2.4 ו512MB פנימי (256*2).

ולמי שמבין יותר, כרגע אני עובד עם ספק 250W חדש (אין לו שנה), האם לכרטיס שתמליצו לי הספק יספיק או יש צורך לשדרג, ואם כן לכמה WATTS?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מושג אם אצטרך להחליף גם את הספק כח? כי כ.מסך 7600GT יד2 יעלה לי בסביבות ה450 ועוד ספק כח חדש 400W (אם אכן צריך ספק כח חדש) יעלה בסביבות ה300 זה יוצא 750 והעסק לא כל כך כדאי.מה דעתך?

בנוסף, הלוח אם לא יעשה בעיות כלשהן או חלק אחר מהמחשב?

איזה כ.מסך מקביל מסדרת יספיק?

ושאלה כללית (בנוגע לAGP אם זה עוזר) - בכמה ה7600GT טוב מה7600GS ופי כמה הוא טוב בהשוואה ל6800GT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המעבד יהווה צוואר בקבוק לכרטיס מסך ואני לא אוכל לנצל את מלוא כח הכרטיס - מקסימום לעלות את המשחק על MEDIUM לא משתלם לי להשקיע 450 שקל על 7600GT.

תודה לכל מי שעזר פה.

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...