אי עליית משחקים לאחר החלפת כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי עליית משחקים לאחר החלפת כרטיס מסך

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם

החלפתי את כרטיס מסך במחשב המשני שלי מ GF4 TI 4600 ל רדאון 9800XT. לפני שביצעתי את ההחלפה הסרתי את הדרייברים של הכרטיס הישן התקנתי את הכרטיס החדש והתקנתי את הדרייברים שלו להכי מעודכנים. יש לציין שהחלפתי גם את הלוח אם ללוח כמעט זהה עם אותו צ'יפסט רק כרטיס קול טוב יותר.

הבעיה היא שעכשיו המשחקים מסרבים לעלות, הם מופעלים ולאחר כמה שניות המחשב חוזר לשולחן העבודה עם הודעת שגיאה של היישום.

ניסיתי גם להפעיל 2001 והוא לא הסכים להריץ את הבחינה מסיבה שהכרטיס מסך שלי לא מזוהה למרות שהדרייברים מותקנים.

רציתי להפעיל NFR להעיף כל זכר לדרייברים של אך ככה אני גם אפגע בדרייברים של הלוח אם.

אין פיתרון טוב יותר לפתרון הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי את הפתרון, אך לא ממש לשביעות רצוני: התקנתו של הדרייבר האחרון של ATI גרסא 7.10 משום מה גרמה למשחקים לא לעלות וגם גרסא 7.9, רק גרסא 7.8 אפשרה למשחקים לעלות. זה נראה לי מוזר עי כשהכרטיס עבד עם פנטיום 4 עם צ'יפסט התקנתי את גרסת 7.10 והכל היה בסדר אך עם ציפסט NF2 אולטרה יש בעיות.

מישהו נתקל בבעיה דומה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי את אותה בעיה עם 9600XT. גם לי יש לוח NFORCE 2

שהורדתי את הדרייברים האחרונים זה זיהה את הכרטיס כ 9600 X משהו. והייתה בעיה עם ה במשחקים.

התקנתי את הדרייברים שבאו עם הדיסק והכל חזר לעבוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתקין את הדרייברים שבאו עם הדיסק זה לא פיתרון אידיאלי כי (במיוחד של ATI) מתעדכנים, אני לא יכול להתקין מלפני 3 שנים או יותר זה עלול לגרום לבעיות עם משחקים מסוימים ועוד, חוץ מזה הדרייברים העדכניים אמורים לעבוד עם הכרטיס בלי בעיה - הם עבדו לי עם הכרטיס הזה בדיוק במחשב הקודם ולא היתה בעיה שמשחקים לא עלו בגלל הדרייבר כמו עם צ'יפסט NF2.

האם יש תיקון רג'סטרי או משהו בסגנון או לעבור לדרייברים של אומגה שיפתור לי את הבעיה של התקנת מעודכנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חיב דריברים חדשים

ה9800XT נחשב היום דרג נמוך ולא מומלץ למשחקים כבדים שאת חלקם גם ככה לא מריץ

הוא אומנם הרבה יותר חזק מה GF4 TI 4600 ויריץ לך יותר משחקים

אבל אל תצפה לניסים ונפלאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...