למה ה-HDD מופיעים לי ב"הוצאת חומרה באופן בטוח"? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה ה-HDD מופיעים לי ב"הוצאת חומרה באופן בטוח"?

d_v

Recommended Posts

שלום לכולם

אז כמו שתיארתי בכותרת- שני ה HDD שלי מופיעים ב"הוצאת חומרה באופן בטוח".

בטעות, או שהמחשב החליט שבא לו לעשות זאת, "הוצאתי" את אחד ההיטאצ'י (שאותו כנראה אפשר בגלל שמערכת ההפעלה יושבת על השני...)

השאלה- איך אני מבטל כלל את המצב שבו הם מופיעים לי בקטגוריה הזו?

מצ"ב תמונת מסך... אם זה משנה משהו.

המון תודה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסבר למה זה קורה:

למה יש לי אייקון ליד השעון של safely remove hardware עם הכונן קשיח SATA שלי? / RK

לדיסקים קשיחים בעלי ממשק SATA לסוגיו (1 או 2) יש תכונה, תכונה זאת היא הHOT SWAP, מה זה אומר?

זה אומר שאם יש לך דיסק קשיח SATA, שהוא לא מי שמריץ את מערכת ההפעלה, אתה יכול לכבות את הדיסק בשביל לנתק אותו בזמן שהמחשב עובד,

להוציא אותו מהמחשב, ולשים הרדיסק אחר, כלומר, ההרדיסק יכול להתנהג ממש כמו Disk On Key.

דיסקים שמריצים את מערכת ההפעלה גם יופיעו בsafely remove hardware אבל לא יהיו ניתנים לכיבוי מסיבות ברורות.

מהסיבה שהדיסק הקשיח תומך ב"ניתוק מהיר" שכזה, מופיע האייקון של ההתקנים הניתנים להסרה, גם בהתייחס אליו.

ודרך שאולי תעזור לך לבטל את העניין (אם תרצה בזה):

לך למנהל ההתקנים, דיסקים, דאבל קליק על הכונן המבוקש, לשונית POLICIES, ובחירה ב OPTIMIZE FOR PERFORMANCE במקום OPTIMIZE FOR QUICK REMOVAL עם V רק על ENABLE WRITE CACHING וכנראה שאין צורך בשני ENABLE ADVANCED PERFORMANCE

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...