שאלה לגבי זמינות ועליית המחירים של ה-Viewsonic VP930 - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי זמינות ועליית המחירים של ה-Viewsonic VP930

Dror D.

Recommended Posts

לכל מי שמחפש את ה-971P - לפני יומיים רכשתי אותו במשרדיה (www.misradia.co.il) במחיר של 1699 ש"ח (לא כמו שרואים בזאפ) - יותר זור מה-930.

תוך יום זה הגיע במשלוח אקספרס על לפתח הבית וללא תוספת תשלום.

כמו כן ניתן לשלם עד 12 תשלומים שווים.

מומלץ בחום, המסך עצמו, אגב, יפהיפה, לבן-שנהב, עיצוב מרשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהמלצתי לאנשים לא הקשיבו לי, באמת היה מחיר מציאה ...

אם כבר מתקרבים לאיזור 1800 זה מחיר סביר אבל אני באופן אישי כבר הייתי לוקח ב 2200 את הדל 2007WFP/FP שיתנו ביצועים עדיפים ותמונה איכותית יותר.

בהצלחה ! עדכן אם הצלחת לאתר מסכים כאלו במלאי.

סתם מחשבה: ה VP930 נעלם, ה 971P גם ועכשיו גם הפיליפס -> עם מה נשארנו בארץ מתחת ל 2000 שקל ??? עם מסכי TN

מסכי S- יקרים משמעותית, אבל אם הייתי צריך לקנות מסך היום הייתי מעדיף אפילו לשלם 2300 על מסך ולא לקנות TN.

תגיד לי למה S- עדיף עך P-MVA ?

ולזה שקנה VP930 תתחדש , אבל לא יודע אם זה VP930-3 .שהוא משהו יותר חדש.. אני ברגע האחרון גיליתי שיש VP930-3 דבר שהסתירו ממני משום מה בחנות שהייתי בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום שמסך יתן את האיכות הטובה ביותר ...

לגבי ה VS באמת צריך לשים לב שמדובר ה REV03 ולא באיזה מסך שעמד שנה במחסן.

העניין עם ה VP930 זה בעיה, כמעט ואין אותו בחנויות ומה שיש זה משהו ששוכב .. זה לא בסדר.

עוד בעיה שאין באתרים העיקריים שבודקים את הדגם: VP930-3 (אפילו לא בזאפ) אף אחד לא יודע שיש 3 שזב רמה מעל , ומקבל אחד ישן..וזה גם לא בסדר.

משחקים אותה תמימים....רוצים לגמור סחורה על חשבון הלקוח.

אדם שלא מבין שבא לקנות חושב קנה את הדגם הכי חדש...לא בסדר.

תגיד אם אני אלך על EIZO אתה מבין בסוג הזה? עד 2,300..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סגרתי עם חנות בשכונה שהם שומרים לי אחד מהVP930 האחרונים שלהם, אבל אמרתי לו שאני צריך לבדוק אם זה ה930-0 או 930-3 לפני שאסגור את העיסקה ביום ראשון.

איך באמת אדע איזה דגם זה ? רשום על הקרטון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...