הדיון הראשי על HD38X0/RV670 ,עמוד ראשי עם ביקורת חדשות ! - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על HD38X0/RV670 ,עמוד ראשי עם ביקורת חדשות !

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 367
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא שנה וחצי אלא שנה, ואני גם מציע לא להתייחס ל - .

אני מקווה שאני טועה אבל אני לא צופה עתיד ורוד לכרטיסים החדשים של ATI מבחינת ביצועים מול מחיר בשטח (משמע במשחקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אסור שיאכזב אם כן אנחנו גמורים והמונופול האנוידיאני יוקם.

מונופול לא כי יש עדיין את אינטל, אבל כשמדברים על גיימרים לNV יש כבר יתרון פחות או יותר בכל דרג בשוק וגם באחוזי מכירות הם באזור ה35% מול 18% של AMD.

http://www.techpowerup.com/?44274

נראה נחמד מאוד

כן, במיוחד אחרי שקוראים את הכותרת "AMD Internal Benchmarks Show HD 3850 Supremacy".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית בכלל לא מבין מה הבעיה של ATI להוציא כ.מסך חזקים משל ...

אולי אני לא ממש מבין בתחום אבל מה הקטע. הכרטיסים של כבר שנה בשוק, אז מה הבעיה של ATI להתעסק עם הכרטיסים עד שהם יהיו יותר חזקים משל NVIDIA? זה לא שהם לא עושים ניסויים בכרטיסים במשחקים וכד' כמו שעושים אתרי הביקורות. פשוט מטמטם לראות את הנסיונות הכושלים ATI. נראה כאילו משהו\מישהו לא עושה את עבודתו כראוי שם. אני באמת מקווה שסדרת 38X0 יעשו את העבודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית בכלל לא מבין מה הבעיה של ATI להוציא כ.מסך חזקים משל ...

אולי אני לא ממש מבין בתחום אבל מה הקטע. הכרטיסים של כבר שנה בשוק, אז מה הבעיה של ATI להתעסק עם הכרטיסים עד שהם יהיו יותר חזקים משל NVIDIA? זה לא שהם לא עושים ניסויים בכרטיסים במשחקים וכד' כמו שעושים אתרי הביקורות. פשוט מטמטם לראות את הנסיונות הכושלים ATI. נראה כאילו משהו\מישהו לא עושה את עבודתו כראוי שם. אני באמת מקווה שסדרת 38X0 יעשו את העבודה...

זה לא שהם לא יכולים, הם פשוט לא מכוונים לשוק הגבוה שמהווה 5-10% מהשוק. הם מעדיפים להתעסק בפיתוח וייצור של מוצרים שיש להם יותר לקוחות. למשל הם יעדיפו שמתוך 10 אנשים - 5 אנשים (אני לוקח 50/50 מול אחרים שיקחו nvidia) שיקנו מוצרים של 500-1500 ש"ח מאשר בן-אדם 1 מתוך אותם ה-10 שאולי יקנה מוצר דווקא שלהם (ולא של המתחרה) ב-3000 ש"ח.

ובהתחשב במצבם הכלכלי מבחינה עיסקית כרגע, אני די מבין אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא היתי אומר את זה

ה2900פרו אם היה זמין בכלל מתחרה טוב ב8800GTS-320

והדריברים שיפרו אותו

אבל הוא גם לא היה מושלם

הוא גדול רועש וצורך הרבה חשמל

ואחרי שה8800GT ניכנס אפך ללא משתלם בכלל

ובקרוב הם מוצאים ת3870 שלפחות מהסימנים בינתיים ניראה מתחרה טוב ל8800GT

והם גם אמרו שיש ילד מצוין לסידרה ככה המחירים יהיו זולים

ואני אופטימי ביחס לכרטיס

גם ה3850 ניראה לא רע למחירו הצפוי ובטח יחליף ת1950 ככרטיס חזק תקציבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שאף אחד משני הכרטיסים האלה לא יעבור התאמה ל-AGP 8X, תנו לאפיק הזקן למות כבר.

על פי מה שהבנתי, ההשקה של הכרטיסים צפויה להתרחש במקביל להשקת ה-PHENOM, נראה סוף סוף מה באמת יש ל- ול-ATI בשרוול ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...