הדיון הראשי על HD38X0/RV670 ,עמוד ראשי עם ביקורת חדשות ! - עמוד 22 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על HD38X0/RV670 ,עמוד ראשי עם ביקורת חדשות !

lmlm

Recommended Posts

בעיקבות החוסר מלאי של ה 8800GT 512\256,

ה 3870 נחטפים כמו פטריות אחרי גשם טוב בחניות באירופה ובחל בכלל ,גם ה 3850 נחטפים רק פחות .

כמובן שזה טוב מאוד ל ATI \AMD :yelclap:

הננה מקור :

http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=4707&Itemid=34

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 367
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

שמתי לב לאיזה באג קטן, גם ב-8800 G92 וגם ב-HD38X0. כשאתה רק מפעיל את המחשב ומחכה לסיום ה-POST (AKA עליית הביוס של כרטיס המסך ולאחריו הביוס הכללי של המערכת), המאוורר של הכרטיסים מסתובב ב-100%, ורק אחרי שתיים-שלוש שניות (ב-HD38X0 זה טיפה יותר קצר) זה נרגע והכרטיסים עוברים לשקט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הקודם שלי היה 1950XTX, וכבר אז היה את הקטע... אבל דווקא כשעשיתי RESTART זה לא השפיע על מהירות המאוורר! רק כאשר מדליקים את המחשב! :nixweiss:

לפותח הדיון!

אם תרצה להוסיף לכותרת הדיון את הכרטיס הבא, HD 3650, אז הנה הלינק !?!?

http://en.expreview.com/?p=113

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס הקודם שלי היה 1950XTX, וכבר אז היה את הקטע... אבל דווקא כשעשיתי RESTART זה לא השפיע על מהירות המאוורר! רק כאשר מדליקים את המחשב! :nixweiss:

דווקא לי ה-XTX לא עושה את זה, הוא תמיד שקט גם כשאני נמצא בתוך משחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מתי אמורה לצאת ביקורת באתר בקשר לכרטיסים הללו ,בנצים וכו ..... :s05:

אני מוכן לתרום מזמני קצת למען המטרה הזו ;D

אתה יותר ממוזמן לעזור, תפנה לגיא שאחראי על צוות ביקורות (יש פרטי התקשרות ב "על האתר והפורום").

אנחנו זקוקים מאד לכתבים עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי hd3870 ויש לי בעיה איתו... הוא מתחיל לעשות ריבועים צהובים וכחולים וכל הדברים האלה ואז הוא עושה ריסט לעצמו וכותב שיש בעיה עם הדרייבר או עם החיבור AGP (שהוא בכלל PCI)...ניסיתי לבטל ב-catalyst את ה-VPU וזה לא עוזר אלה רק החמיר.. אם מישהו יודע מה עוד יכולה להיות הבעיה זה יעזור מאוד..

תודה על העזרה..

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עומד לפני קניית HD3850 , האם ההבדל בין ה 256 ל 512 Mb שווה את ה300 שקל הפרש במחיר ??

תודה :yelclap:

HD3850 שווה כרגע לקנות רק את גרסת ה250

וגם אז את אלו שעולים בסביבות 900 שקל

מעל זה עדיף לך כמו שאמרו להוסיף ל8800GT-512

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...