הדיון הראשי על HD38X0/RV670 ,עמוד ראשי עם ביקורת חדשות ! - עמוד 16 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על HD38X0/RV670 ,עמוד ראשי עם ביקורת חדשות !

lmlm

Recommended Posts

• תגובות 367
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

באורך של ה - 8800U או יותר ארוך ?

ומשהו לא ברור לי לגבי המחירים של ה - HD3850.

בכל האתרים מסכימים שגרסת ה - 512MB עולה 200$ אבל ברובם כותבים שגרסת ה - 256MB תעלה 180$ לעומת GURU3D שכותב שהיא תעלה 150$.(על ה - HD3870 גם יש הסכמה, 220$)

זה נראה הרבה יותר ארוך.

אני פוחדת לדעת מה האורך שלו שלא לחשוב על הרעש,חום וצריכת החשמל של מפלצת כזאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה עוד מעט 8WAY CROSSFIRE

אני כבר רואה משוגעים שוברים אוטוטו את ה40K

...http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=4228&Itemid=34

תקרא שוב!!!

הם מתכוונים, שיש לך מקום לשים - 4 כרטיסים של R680 (כל אחד שתי ליבות) כך ש - 4X2=8

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומשהו לא ברור לי לגבי המחירים של ה - HD3850.

בכל האתרים מסכימים שגרסת ה - 512MB עולה 200$ אבל ברובם כותבים שגרסת ה - 256MB תעלה 180$ לעומת GURU3D שכותב שהיא תעלה 150$.

לינק - http://www.guru3d.com/article/Videocards/472/

(על ה - HD3870 גם יש הסכמה, 220$)

יש רעיון ?

וגם פה מהירות השעון של ה - HD3850 היא 1800MHZ ולא 1660MHZ כמו בשאר האתרים.

http://www.firingsquad.com/hardware/amd_rv670_performance_preview/page2.asp

די מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

(אחרי קריאה ממושכת של כל הדיון הזה יש לי משהו קטן להעיר..)

שמתי לב שלא התייחסתם למשהו , שדווקא ראיתי שדניס שם לב אליו .

באחד הסיקורים של ה 3870 שדניס העלה לפה ראיתי שהיו ניסיונות למשחקים בויסטה , עם פילטרים ועל רזולוציה גבוהה אם אני זוכר נכון . נראה דווקא ש ATI הלכו פה על משהו חדש , משום שראיתי שבויסטה הביצועים של ה 3870 היו יותר טובים מה 8800GT , אולי בעצם ה 3870 מותאם יותר למשחקים בויסטה , אולי בגלל ה DX המתקדם יותר בקצת ?

אבל עדיין , זו הייתה רק כתבה אחת שראיתי עם השוואות במשחקים בויסטה (ולא היה שם את ה 8800GTX אז אני לא יודע אם "התאוריה נכונה")

או שבכלל זה לא קשור ואני סתם כתבתי השערה שעלתה לי ..

גם אני חושב שעדיין מוקדם לקבוע דברים עם ה 3870 / 3850 , 8800GT / 8800GTS (בתחום ה high וב mib) , ראיתי כמה שינויים היו פה כבר ואני בטוח שעוד יהיו שינויים , כאמור - עד שלא יהיו למשתמשים , יש הרבה תלוי באוויר ובתאוריה ..

סוף שבוע נעים ,

נדב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CF עבר את SLI בביצועים וגם בתמיגה בריבוי של יותר מ 2 כרטיסים (וגם בזה שאפשר לעשות מערך של כרטיסים שלא מאותו דגם), ל יש לוח שמאפשר 4 כרטיסי HD3870X2 (זה שיש לו 2 ליבות)! צריך חברת חשמל קטנה בשביל להפעיל דבר כזה :lol:

אפשר ליראות הרבה שינויים מאז הקניה של , להיות הכי טובים אף פעם לא הייתה העדיפות הראשונה של ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שנאמר במאמר שעלה לפני כמה ימים על העמוד הראשי של האתר, מודים בפה מלא שהם לא בקטע של להציג את כרטיס המסך החזק ביותר בעולם למשחקים, אלא יותר בכיוון של כרטיס המסך המשתלם ביותר, ואת זה הכרטיסים החדשים לדעתי עושים בצורה מצויינת, במיוחד ה-HD3850. אני כבר רואה את הכרטיסים האלה מככבים במפרטים המומלצים בחודשים הקרובים, במיוחד במערכות מחשב למשחקים ב-4000 שקל ללא ציוד היקפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...