סקר חדש: הדמו שהכי הרשים אותנו החודש האחרון -יריות מגוף ראשון - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר חדש: הדמו שהכי הרשים אותנו החודש האחרון -יריות מגוף ראשון

simonsix

איזו דמו הכי הרשים אתכם מבין המשחקים הבאים שעדיין לא יצאו   

268 הצבעות

1. 1. איזו דמו הכי הרשים אתכם מבין המשחקים הבאים שעדיין לא יצאו

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מה הוא מחדש ?

*Perks - נגיד ש..

*נשקים עכשויים - big woop, עדיין נשקים ריאליסטים דומים, לא ראיתי שהמציאו משהו חדש בדמו.

*מצבי משחק חדשים - גם באנריל יש.

משחק חדש פשוט.

שלא תבין לא נכון, אני לא אומר שCOD4 לא יהיה טוב, אני פשוט נתתי אותו בתור דוגמה למשחק טוב שלא מחדש הרבה, לא בז'אנר, ולא במשחקי הסדרה עצמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה אומר שהוא לא מחדש כלום עם כל הסידרה הייתי מבוססת על מלחמות העולם , ועכשיו על המלחמה בטרוריסטים . זה מצב משחק שונה לגמרי .

איתי יש 79 אנשים שיגידו ש- COD4 הולך להיות הדבר הבא .

איתך יש 26 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה אומר שהוא לא מחדש כלום עם כל הסידרה הייתי מבוססת על מלחמות העולם , ועכשיו על המלחמה בטרוריסטים . זה מצב משחק שונה לגמרי .

אז הרקע שונה, זה לא אומר שהמשחקיות שונה בהרבה (לפחות לא לפי מה שראיתי בדמו).

איתי יש 79 אנשים שיגידו ש- COD4 הולך להיות הדבר הבא .

איתך יש 26 .

אני לא מדבר על איזה משחק יותר טוב, אמרתי שמשחק לא חייב לחדש כדי ליהיות מוצלח. גם אם COD4 לא היה דוגמה מוצלחת, בטוח יש עוד הרבה דוגמאות שיוכיחו את הטענה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המולטי של COD4 היווה את מוקד הפיתוח לכותר הזה.

זה מולטי אחר ושונה מהקודמים.

http://www.gametrailers.com/player/21127.html

Multi-player was a major focus for COD4. The MP Lead was allowed to put together his own team early on and was tasked solely with MP, not double-duty between that and SP. They had the mode up and running at a basic level only 3 months into development. MP was designed with 4 main things in mind:

a) fun this goes without saying

b) community giving options, customization ability to those that play the game itself

c) accessibility allow both new and veteran players to easily get into the game

d) depth keep people playing it long after release

http://pcigre.wordpress.com/2007/09/08/call-of-duty-4-modern-warfare-multi-player-preview/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגענו לשוויון בין COD4 לקרייסיס.

הופתעתי כי חשבתי שקרייסיס יקח בגדול.

כתבו פה הרבה על גרפיקה (לטובת קרייסיס) ומשחקיות (לטובת COD4) ולמרות שלא התנסנו,לצערי,במולטי של COD4

אני די בספק שיצליח לאכזב.את המולטי של קרייסיס די חיבבתי אם כי אחרי זמן מה אחזה בי תחושת מיצוי .מה גם שנוטרלתי באכזריות מהביטא :lol:

לגבי הגרפיקה,קרייסיס לוקח אבל שימו לב לטריילר המעולה הזה על אפשרות הגדרות הגרפיקה ב COD4

http://www.gametrailers.com/player/27387.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם אפשר היה להצביע פעמיים אז UT3 היה מקבל הרבה יותר קולות בהשוואה ל - COD 4/CRYSIS מאשר הוא קיבל עכשיו.

קשה לבחור משחק אחד מהרשימה, המועדפים עלי הם UT3 ו - CRYSIS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתם רואים זה אינדיבידואלי ויכול להיות שהסקר מצריך 2 הצבעות,אחת להתלהבות הראשונית והשניה להצבעה עם קצת יותר מחשבה.

גם התוצאה של UT3 הפתיע אותי לרעה,חשבתי שיבחרו בו יותר אבל כנראה שהבחירה קשה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...