סקר חדש: הדמו שהכי הרשים אותנו החודש האחרון -יריות מגוף ראשון - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר חדש: הדמו שהכי הרשים אותנו החודש האחרון -יריות מגוף ראשון

simonsix

איזו דמו הכי הרשים אתכם מבין המשחקים הבאים שעדיין לא יצאו   

268 הצבעות

1. 1. איזו דמו הכי הרשים אתכם מבין המשחקים הבאים שעדיין לא יצאו

Recommended Posts

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

בסך הכל אמרתי את דעתי.. ואוליי שחכתי לציין שאני משווה את המשחק למשחקים אחרים שאני כן אוהב אפילו אם אני לא טוב בהם.. כמו

COD1,2,4

ET:QW

WAR ROCK

CS

וכאלה... ואני לא ממש טוב בהם, אני בסדר אבל עדיין, לפי דעתי כאני משווה את המשחק למשחקים^^ אני חושב שהוא דפוק... :yelclap:

זאת תגובה שלי מהדיון על crysis.. משחק פשוט דפוק ולא נהנתי לשחק בו בכלל... לפי דעתי משחק פשוט מיותר שהגרפיקה נתנה תירוץ למשחקיות בינונית ומטה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UT מאוד הרשים אותי, די חוזר לנוסחא המנצחת של 99 ובא פשוט בלוק עדכני.

הכתר צריך ללכת לדעתי בכל מקרה ל COD4, המשחק נראה מצוין, נשמע מצוין, רץ חלק על מגוון מערכות קיימות על הגדרות גבוהות(לעומת קרייסיס למשל), והוא פשוט כל כך מיהנה וזורם שאפשר לחזור ולשחק בו פעם אחר פעם ולא נמאס, עבודה מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CRYSIS היה רחוק מלהרשים אותי, והייתי ריאלי כל הזמן בחיים לא פיתחתי ציפיות עבור שום משחק, לא היה לי הייפ לCRYSIS ולפי הדמו הוא לא משהו, חוץ מהפיזיקה השולטת...

UNREAL III הביא לי ריענון טוב וחזרה לUT99 שהיה, עם שיפורים פה ושם הוא יהיה המשחק!!! אם כבר להרשים אז זה הדמו של TIMESHIFT, כל הקטע שניתן לשלוט בזמן לחזור אחורה להריץ קדימה ולהפסיק הכל בשידור חי, זה ממש מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכתר צריך ללכת לדעתי בכל מקרה ל COD4, המשחק נראה מצוין, נשמע מצוין, רץ חלק על מגוון מערכות קיימות על הגדרות גבוהות(לעומת קרייסיס למשל), והוא פשוט כל כך מיהנה וזורם שאפשר לחזור ולשחק בו פעם אחר פעם ולא נמאס, עבודה מעולה.

מסכים איתך לחלוטין .

את הדמו של קרייסיס סיימתי פעם וחצי (אולי בגלל שכבר התנסתי בביטא בזמנו)

את הדמו של COD4 לפחות 5 פעמים ,כל פעם רמה אחרת,סגנון אחר,נשקים אחרים..

גם את הדמואים של קלייב בארקר וטיימשיפט סיימתי פעם אחת,חמודים.

בכל אופן הדירוג האישי שלי :

COD4

CRYSIS

CLIVE

TIMESHIFT

ובקיצור- C.C.C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...