בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעליהם של כרטיסי סידרה X1950 נא להכנס

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 238
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אם אני הייתי רווק, הייתי חוסך כל שקל ומשלם היום פחות משכנתא. ;D ;)

אוי אוי אם היה אפשר לחזור שנה אפילו לפני החתונה כמה הייתי יכול לחסןך כמה אוייייי חבל חבל . טוב זהו נגמר הנושא הזה.

ff10 חחחח אנחנו מחכים לתמונות . אבל יש לך את הכרטיס X1950 PRO 256 כן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים אנחנו בהתקדמות גדולה:

"I have the following updated information for you regarding the AA issue.

With Ghost Recon and Battlefield2 AA is we do not offer AA support. So this is by design.

With Stalker it appears to be a game issue as the same problem occurs with nVidia hardware.

Engineering reproduced the issue with World of Conflict and they are investigating.

Call of Duty 4 showed no issue with the latest engineering driver build so this means it should be fixed with a future driver release. My guess is the Catalyst 8.1 or 8.2. I will let you know when I have futher information.

For the other games do you know anyone with nVidia hardware who could confirm for you if the issue occurs on their hardware as well. This would indicate whether it is an app issue or graphics driver issue.

Regards,

Kyra P."

משתמש בעל NVIDIA בבקשה לספק SCREENSHOT מהמשחקים הבאים עם AA מלא(4XAA):

Command and conquer 3, Pro Street, Quake 4, Bioshock(When forced throught oblivion.exe on ATI Cards)

משתמשי ATI X1950PRO\GT: בבקשה מנו את המשחקים שיש לכם בהם בעיות AA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לATI שבכל משחק אין AA מושלם. יש משחקים שממש יש בעיה ויש שפחות.

אבל אתה רוצה רשימה ארוכה בכל זאת?

Soldier of Fortune Payback [בעייתי מאוד]

Need For Speed ProStreet גם קרבון וגם הקודם .

F.E.A.R.

Call of Duty 4 Modern Warfare

Half Life 2

Enemy Territory Quake Wars

Company of Heroes

World in Conflict

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 [בעייתי מאוד]

Driver Parallel Lines [בעייתי מאוד]

Colin McRae DiRT

Alpha Prime [בעיתי מאוד]

Tom Clancys Rainbow Six Vegas [בעייתי מאוד]

Battlefield 2 Deluxe Edition וגם 2142

El Matador

Reservoir Dogs [בעייתי מאוד]

כדאי שתראה להם את Hitman Blood Money [בעייתי מאוד] ופריי קארי ]בעייתי מאוד] וNeed For Speed לפני הקרבון וHalf Life 2

פרק 1.. אלה משחקים שעם ה6800GS ראיתי חלק לחלוטין. זהו זה לבנתיים .

ראיתי שבאת לזה אני חושב אין תמיכה בכלל בAA כמו עוד כמה משחקים עם אותו מנוע [.Gears Of War] אבל אותם לא שמתי ברשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל משחק בעל מנוע UT3 אין תמיכה בAA, וזה כולל גם את VEGAS.

רוני ה6800GS שלך נמכר אני מניח, בכל אופן אם יש לך מכר עם כרטיס מסך , נסה להוציא ממנו SCREENSHOTS.

מה גם VEGAS אותו מנוע . דווקא לא נראה בכלל. אין לי אפשרות לשים נוודיה. נו שמישהו יתחיל להכנס לפרטיים של חברה כאן ולבקש. כן ה6800 נמכר אבל הוא גם ככה היה AGP . אני חייב לציין שהכרטיס הזה התקלקל ותיקנו אותו הוא חזר יותר חלש וגם AA חלש .ו אחרי התיקון הוא היה נראה בכל זאת מעולה. אולי ATI עשו הרבה שידרוגים בכרטיסים חח ושלחו אותם לארץ הקודש :lol: . סתם סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם VEGAS אותו מנוע . דווקא לא נראה בכלל. אין לי אפשרות לשים נוודיה. נו שמישהו יתחיל להכנס לפרטיים של חברה כאן ולבקש. כן ה6800 נמכר אבל הוא גם ככה היה AGP . אני חייב לציין שהכרטיס הזה התקלקל ותיקנו אותו הוא חזר יותר חלש וגם AA חלש .ו אחרי התיקון הוא היה נראה בכל זאת מעולה. אולי ATI עשו הרבה שידרוגים בכרטיסים חח ושלחו אותם לארץ הקודש :lol: . סתם סתם.

חח לך תדע איפה הכרטיס ביקר, אני בטוח במקומות טובים, ארץ הקודש זאתי מזמן לא(לא קשור לנושא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...