קניית משחקי PS3 מאיביי - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית משחקי PS3 מאיביי

Psy

Recommended Posts

מה שהכי חשוב לבדוק לפני קנייה באיביי זה את הfeedback של מי שאתה קונה ממנו.

יש לך בצד ימין read feedback comments.

מבחינת מחירים אני הולך ככה:

מצאתי חנות בארצות הברית ששולחת לארץ ובמחיר לא גבוה: 67 דולר כולל משלוח.

זה יוצא באזור ה270 שקל - משתנה בהתאם לדולר.

אם אני מוצא באיביי זול יותר אז אני קונה באיביי - אחרת בחנות הנ"ל.

אתר החנות: www.cduniverse.com

כבר קניתי אצלהם משחק אחד והגיע תוך 12 יום וגם עטוף בניילון המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעמוד של המוצר רשום

ships to

וליד רשום לאן אפשר לשלוח.

שים לב לטבלת המחירים למשלוחים שנמצאת בהמשך העמוד (יש בכל מוצר) ושם מסומנת ארץ כלשהי למשלוח - תשנה שם לישראל (רק אם יש שם אז אפשר לשלוח לארץ) ואז דמי המשלוח יתעדכנו בהתאם כי בדרך כלל זה עולה יותר לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב מחירי המשלוח מטרפדים את הקנייה. בדר"כ בע בין 15-25 דולר. עדיין יוצא יותר זול מהארץ.

אבל כבר עדיף לקנות בPLAYASIA.COM שזה מקור אמין ולא לקחת את הסיכון עם מוכרים חד-פעמיים באיי ביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

8 $ משלוח זה באמת מחיר טוב. אפשר למצוא כמה power sellers בebay שמוכרים את המשחקים לwii בכ42 דולר ו15 דולר משלוח והעובדה שאפשר לקנות את זה בחנות ששולחת לישראל מוריד קצת את הכדאיות לקנות מהם. ההבדל במחיר לא משמעותי מספיק אלא אם כן האנשים בebay יסכימו להצהיר שהשווי הוא פחות מהמחיר שילמת עליו ;). אבל עדיין לרוב המחירים של משלוח כמה פריטים בebay ממש לא משתלמים . שמתי לב שבחנות הזאת מוסיפים רק 2.24$ לכל פריט נוסף ואז כבר עדיף לשלם את המכס להזמנות גדולות כי לשלם מכס לרוב יהיה יותר זול ממשלוח לפריט נוסף מebay . המקרה שזה לא יהיה משתלם זה אם תשלם 30% מכס במקום 15.5 . אז זה יהיה בערך אותו דבר ואז כדאי כבר לקחת את הצ'נס שלא יעצרו את זה (כמו לחנות בכחול לבן ב18:00 בלי תו חניה פעם בכמה זמן יתפסו אותך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...