קונוסלות - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קונוסלות

toto

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין דבר כזה הקונסולה הכי טובה

כל אחד עושה את השיקולים שלו איזה משחקים הוא הכי אוהב

דווקא לאקיס סבוקס לטעמי אין בכלל הרבה משחקים טובים חוץ מהלו שיוצא גם לפי סי עוד מעט

כולם מתלהבים מזה בגלל הביצועים....

עד שהם שוחכים את המשחקים.....

תקנה פס2 לדעתי יש שם את מבחר המשחקים הכי טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעדיף את הגיימקיוב. למה? משחקים... וחוץ מזה, כשאני אראה משחק אקסבוקס שמתקרב לResident Evil או לRogue Leader אני אחזור אליכם :)

אקסבוקס? זבל. המשחקים פשוט זוועה, הם הלכו על דם, דם ואברי גוף נשיים ( DOA3 :o )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גייםקיוב זה אשכרה לילדים מגיל 7-15

חוץ מZELDA :))

חוץ מזלדה? תגיד לי, אתה נורמלי? זלדה לגיימקיוב נראה כמו המשחק הכי ילדותי שאי פעם ראיתי! שילוב של Cel-Shading עם אנימציה ילדותית לא עושה לי את זה... זה לא שאני פוסל אותו אבל זה בכל זאת לא בסדר. נראה מה יצא בסוף.

חוץ מהמשחק הזה שלגביו יש לי ספקות גדולים, להגיד "ילדותי" זה שטחיות לא נורמלית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PlayStation-ll.. own them all, as one !!

נייקוש, תן שמות של 5 כותרים לגיימקיוב. שמות מדוייקים, כולל צוות וכל מני פרטים אחרים. אתה הרי בדקת כבר את כל האפשרויות ולכן אתה יכול להגיד בביטחון כזה איזו קונסולה היא הכי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, נכון שלא בדקתי בצורה מוחשית את שאר הקונסולות.. אבל לפי מאפיינים שונים (תמונות, מראה חיצוני, שאר הוספות..) אני הוכחתי לעצמי את דעתי.

אני לא מהאלו שמתאכזבים מהקניה ובאים לומר כי הם מבסוטים עד הגג, זה לא היה משמח אותי. אם כי אני כלל מרוצה מהקונסולה, רק מהמשחקים שעוד לא יצאו בגרסאת המחשב -אשר קניתי לה.

בכל אופן, אני שחקן משחקי מחשב. אני במקור שונא , אבל כשלאותו משחק ספציפי אין גרסא למחשב האישי, אני מוותר על התענוג של צפיה בתמונות מהצד והחמדנות המתעוררת בלבי.

ככה שאין לי ממש על מה לנקוט עמדה, קחו צעד חשיבתי בו סכמו את כל היתרונות והחסרונות לפי מבוקשכם, לפני קניית הקונסולה.

אצלי, כאמור, זה לא אקטואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...