הדמו של CRYSIS יוצא היום להורדה ! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדמו של CRYSIS יוצא היום להורדה !

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם עכשיו הם תובעניות שרק שתדעו שלמעבד תפקיד חשוב במשחק, כי ראיתי שהמעבד מקפיץ את ה-FPS, וכמובן לי יש מעבד דיי חרא.

למשל video test של אלף לייף, חבר שלי ואני עשינו טסט למערכת לראות כמה FPS אנו מקבלים בממוצע (עשינו על אותם הגדרות מן הסתם), לחבר יש X1950PRO ו-E6600 והוא קיבל 179 FPS ואני קיבלתי כולה 73 FPS, יש פה שיפור של למעלה מ-100% שזה המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עכשיו הם תובעניות שרק שתדעו שלמעבד תפקיד חשוב במשחק' date=' כי ראיתי שהמעבד מקפיץ את ה-FPS, וכמובן לי יש מעבד דיי חרא.

למשל video test של אלף לייף, חבר שלי ואני עשינו טסט למערכת לראות כמה FPS אנו מקבלים בממוצע (עשינו על אותם הגדרות מן הסתם), לחבר יש X1950PRO ו-E6600 והוא קיבל 179 FPS ואני קיבלתי כולה 73 FPS, יש פה שיפור של למעלה מ-100% שזה המון.

[/quote']

אכן כן, הPENTIUM D גרועים מאוד, בכל אופן אני לא בטוח שהלוח שלך תומך בC2D, תראה כשהדמו יצא איפה תתפשר בהגדרות, איך יעבוד מה אתה רוצה לשפר(אם תרצה), ואחרי זה תחליט את ההחלטות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם עכשיו הם תובעניות שרק שתדעו שלמעבד תפקיד חשוב במשחק' date=' כי ראיתי שהמעבד מקפיץ את ה-FPS, וכמובן לי יש מעבד דיי חרא.

[/quote']

הדרישות מתאימות לגראפיקה.

חוץ מזה שהם רושמים 8800GTS בשביל DX10.

DX9 מספיק X1950GT,בזה אני בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די נכון .. כשרואים את זה מצד המפרט העלוב שלך ..

למה מה ? אם המחשב שלך היה יכול להפעיל להריץ את המשחק על MAXIMUM היית אומר אחלה משחק ?

אז מה שיש לי מפרט כזה? עדיין אכפת לי שהרבה אנשים יצליחו להריץ את המשחק אחרת אם רק 10 אנשים מהפורום או בכלל בעולם יצליחו להריץ אותו על MAX המשחק לא יהייה הצלחה וחברה גדולה כמו יכולה ליפול בגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה שיש לי מפרט כזה? עדיין אכפת לי שהרבה אנשים יצליחו להריץ את המשחק אחרת אם רק 10 אנשים מהפורום או בכלל בעולם יצליחו להריץ אותו על MAX המשחק לא יהייה הצלחה וחברה גדולה כמו יכולה ליפול בגדול.

אני קורא שוב את ההודעה שלי ומתנצל מראש.. הסברתי את עצמי לא נכון ובוטה מידי .. סלייחה גבר !!

התכוונתי לומר רק במילים הרבה יותר עדינות שתשמ אחי .. זה יהיה לגיטימי שכשאין לך את החומרה המתאימה ישר תהיה אנטי מבין ?...

ליליה טוב , שבוע OC מפציץ :} והכי חשוב

לי אני אוהב אותך מלאך שלייייייייייייייייייייייייייי 3>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...