שאלה לכיוון נושא הרפואה: למה כשמזריקים לווריד אוויר אפשר למות!? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לכיוון נושא הרפואה: למה כשמזריקים לווריד אוויר אפשר למות!?

pizzaguy

Recommended Posts

אטרופין אינו תרופה. אטרופין הוא למעשה רעל שפוגע בפעילות מערכת העצבים (וכך יכול לשמש כמונע התפשטות גז עצבים).

תרופה, רעל כך או כך... יש לה שימוש רפואי...

היא גורמת לרצפטורים להיות אדישים.

כל תרופה יכולה להיות רעל ויכולה להיות מצלית חיים.

גם מורפיות יכול להרוג וגם לו יש שימוש רפואי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מורפיום מדכא נשימה, הייתי על over dosage אחרי שפימפתי כל הלילה משאבת מורפיום לאחר ניתוח

מה גם שזה גורם לך לעיפות מטורפת ... אני מדבר על שנייה וחצי מישיבה לחלום על כל התפאורה מסביב ובגלל שהמורפיום מדכא את הנשימה כאמור

ובשינה אתה נושם הרבה פחות טוב אז אחוז החמצן בדם שלי היה נופל ולכן אסרו עלי לישון במשך כמה שעות... אויי כמה כאפות אכלתי על ימין ועל שמאל מחבר כל פעם שנרדמתי, טרמוס שלם של קפה לא עזר !

כמות החמצן אפילו הקטנה ביותר שתיכנס דרך המזרק היא סכנה רצינית למוח, יכל לגרום לאירוע מוחי, האוויר אך ורק מתפרק ומתקבל דרך הריאות בצורה מסודרת אל חלקי גופנו

כאשר האוויר אשר יכנס דרך המזרק הוא יגיע בצורה לא תיקנית ויכל לגרום אף גם לסיבוכים אשר הוצגו בדיון לעיל,

המשך יום נעים

תצא מהפרנויה שלך !!! תאמין לי שיש לי ניסיון עם החרא הזה וכמה בועות קטנות לא יהרגו אותך... למעשה זה דיי קשה במקרים מסויימים להיפטר מכל בועות האוויר

זה עסק דיי עקשני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...