עיכוב במשחקים בהד-ארצי! (העיכוב חלף, המשחקים נשלחים לחנויות) - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עיכוב במשחקים בהד-ארצי! (העיכוב חלף, המשחקים נשלחים לחנויות)

Born2Kill

Recommended Posts

מתוך אתר פריק:

".. יבוא אישי של משחקים נדירים ובלתי ניתנים להשגה למחשב ול-PS2, המומחיות שלנו זה 16 שנים. אצלינו תמצאו משחקים ישנים שאזלו מהמלאי או משחקים שמעולם לא הגיעו אל החנויות..."

http://www.freak.org.il/sg_page~183.htm

יש גם את פיסיגיימס שמבטיחים לשמור על מחירים גם אם המשחק יעלה יקר יותר כשיגיע לישראל (למי שזוכר את הקפיצה במחיר של ביושוק )

http://pcgames.co.il/mukdemet.aspx?productid=4010

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מהיכרות אישית עם הד ארצי מולטימדיה, הבעייה העיקרית בכותרים כרגע היא רק של EA והמלחמה מול אטארי. יש לו מעט משחקים שמעוכבים רק בגלל חוברת הסבר בעברית שלא מתורגמת בגלל מחסור בכח אדם (כן, כן).

דרך אגב, אטארי (שאליה אני הולך למסיבת השקה של ACTIVISON בשבוע הבא בויסקי א-גוגו), מונה רק 25 עובדים, והם מוציאים משחקים ללא בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי להד-ארצי ואיזה מישהי מעבירה אותי לקו שמטפל בפניות כאלה ובסוף לא עונים לי :screwy::bash:.

התקשרתי לפריק והם אמרו לי שזה ייגיע שבוע הבא.... אני מאמין שזה לא יגיע שבוע הבא ולא חודש הבא ולא שנה והבא וכו'..... כל פעם הם אומרים שבוע הבא, ראבק! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהיכרות אישית עם הד ארצי מולטימדיה, הבעייה העיקרית בכותרים כרגע היא רק של EA והמלחמה מול אטארי. יש לו מעט משחקים שמעוכבים רק בגלל חוברת הסבר בעברית שלא מתורגמת בגלל מחסור בכח אדם (כן, כן).

אני מוותר על התרגום ,מעדיף באנגלית מאשר בתרגום לקוי לפעמים.

דרך אגב, אטארי (שאליה אני הולך למסיבת השקה של ACTIVISON בשבוע הבא בויסקי א-גוגו), מונה רק 25 עובדים, והם מוציאים משחקים ללא בעיה.

איזו מסיבה? מי/מו/מה השקה של מה?

שתף את הקהילה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לפריק והם אמרו לי שזה ייגיע שבוע הבא.... אני מאמין שזה לא יגיע שבוע הבא ולא חודש הבא ולא שנה והבא וכו'..... כל פעם הם אומרים שבוע הבא' date=' ראבק! :s07:

[/quote']

אז תזמין מחו"ל. אני לא מבין מה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה משחק בזמן שידוע מראש תזמין מחול כי בארץ אי אפשר לדעת מתי הם יגיעו. הם אומרים עוד שבוע כל שבוע בזמן שמאנגליה אפשר לקנות את זה וזה יגיע תוך שבוע. אולי זה יעלה קצת יותר אבל לפחות המשחק מגיע בזמן. אני למשל לא לקחתי סיכון עם guild wars (למרות שלא התלהבתי ממנו כלכך) והזמנתי אותו מאנגליה והוא הגיע תוך 4-6 ימי עבודה כמו שהם הצהירו.

יש את המשחק ב shop.game.net וזה יעלה 255 כולל משלוח . בsendit ראיתי שזה 30 פונד לא כולל משלוח שזה 5 פונד יותר יקר. אפשר גם לנסות בebay אבל אני לא חושב שתוכל להשיג בפחות.

אם אני רוצה משחק בזמן צפוי אני קונה אותו בחו"ל בפריק למשל לא נותנים תאריכים מדויקים והם לרוב אומרים שזה יגיע איזה חודש אחרי ההשקה הרשמית. אם אני יכול לחכות לרוב אני גם קונה אותו בחול כי עד שאני קונה אותו המחיר בחו"ל יורד מה שלרוב לא נכון לגבי המחיר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תזמין מחו"ל. אני לא מבין מה הבעיה?

החיים מאירים לי פנים, התקשרו אליי מפריק ואמרו לי ש-WIC הגיע אליהם, והוא אמר שעדיף שאני אקנה משם עכשיו ולא אח"כ...

שילמתי בויזה ואח שלי בדרך לקחת אותו: זה שלי!

אגב, אני לא יכול להזמין מחו"ל כי אין לי את הכרטיס האשראי המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...