עריכה: שאלה חדשה-איך יודעים שספק כח עובד? ועל איזה מארז זול אתם ממליצים? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עריכה: שאלה חדשה-איך יודעים שספק כח עובד? ועל איזה מארז זול אתם ממליצים?

אישי555

Recommended Posts

יכול להיות שהמחיר נשמע זול אבל זה בגלל שהם אמרו שעשו לי הנחה כפיצוי על זה ששיחררו את המחשב מבלי לבדוק אם הוא עובד, והוא לא עבד ונאלצתי לחזור.

אז זה באמת ג'נרי? באמת קיבלתי הנחה?

יש אפשרות לבטל את האור או שזה מסובך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך דפקו אותי :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

שלחתי להם מייל ונציג מהחנות (אייבורי) חזר אליי ואמרתי לו שלדעתי המחיר גבוה מדי ושלא יכולתי לעשות סקר מחירים ולכן הסכמתי למחיר הזה. הוא הציע לי ומיקרופון כפיצוי ואני הסכמתי. איזה מטומטם יצאתי. כמה עולה ומיקרופון? אני קניתי לפני שנה ב-20 שקל. למה לעזאזל לא התייעצתי איתכם :kopfpatsch:

מה אתה מציע לי לעשות? להתקשר שוב ולהגיד שאני רוצה פיצוי אחר?

אני לא מאמין שיצאתי כזה מטומטם. במחיר הזה הייתי יכול לקנות מארז+ספק ועדיין להישאר עם כסף ביד

אגב דפקו אותי גם בכרטיס טלוויזיה. http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=297553.0. לא הולך לי... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה מצויינת ,קנה enermax noisetaker 370w ומכור את הספק שכבר קניתה במחיר קצת זול יותר

תלמד מזה רק דבר אחד , אם אתה לא מבין באיזה תחום אז אל תקח הרפתקאות

קח לך תזמן ותעשה מחקר או לפחות תשאל מומחים ,דעתי האישית היא

שרק אתה אשם כי קניתה ללא שום ידע או עצה ממומחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא יקחו אותו בחזרה ואני גם לא מתכוון לבקש זאת. אני גם לא מתכוון להתחיל לפרק ולהרכיב ספק חדש. מאוד מפריע לי שביזבזתי סתם ככה 270 ש"ח. אבל עוד יותר מרגיז אותי שהסכמתי להצעה שלהם לקבל אזניות שעולות 20 שקל.

ואני עוד אמרתי לו בטלפון ש"הפסדתי" יותר מ-100 שקל (אם לוקחים בחשבון הפרש מחירים+דלק וזמן ששרפתי בגללם). פחדתי שהוא יציע לי זיכוי כי ידעתי שאין לי מה לעשות עם זיכוי. אז כשהוא הציע פיצוי מיד הסכמתי.

טוב...אתם חושבים שכדאי להתקשר שוב ולהתלונן או שמספיק, וכדאי ללמוד לקח למקרים הבאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף פעם לא מזיק להתלונן

אוקיי אני אתייעץ עם עוד מישהו ונראה

2 שאלות חדשות: איך אני יכול לבדוק אם הספק הישן שלי עדיין עובד?

ואם אני קונה מארז חדש, על מה אתם ממליצים? ראיתי בSKYPC מארז+ספק ב-181 ש"ח. אפשר לקנות אותו בלב שקט?

(אני נותן את המחשב הישן שלי למישהו אבל הוא צריך לקנות מארז)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...