The Witcher - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נתקעתי בפרק 3 ב SALMANDRA BASE במערה שאני הורג את הפרופסור ואז מופיעות מפלצות ענקיות כאלה שכל מכה שלהן הורגת אותי !

איך אני הורג אותן/בורח מהן או יוצא מהמערה הזאת ???

אני זוכר את זה, גם אני התקשיתי שם.

הוראות איך לעבור בצהוב:

רוץ, תעבור את העמודים, ואחרי שאתה עובר אותם תפיל אותם עם ה-Aard. בסוף ישנם עוד כמה עמודים. תתעלם מהעכבישים של סט העמודים השלישי כמה שאתה רק יכול, וברגע שאתה מגיע לסוף המנהרה (למרות שזה נראה כאילו אין משם מוצא), תסתכל אחורה, תוודא שה-Kikimori queen מתחת לאיזור שעמודים תומכים בו, ואז תפיל אותם. ברגע שאתה עושה את זה, אל תשכח לחפש על הגופה שלה, וקח הכל, גם מה שנראה לך מוזר או לא רלוונטי. אתה צריך את זה לשיקוי שנותן לך משהו שאני לא זוכר עכשיו, אבל אי אפשר להשיג בשום צורה אחרת.

למרות שלא שיחקתי במשחק הרבה זמן, אני עדיין זוכר את הקטע הזה במדויק, מסתבר. מקווה שעזרתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סגנון מהיר, למרות שאני חושב שאני הרגתי אותם בסגנון שעושה מקסימום נזק.

אגב, בשלבים האלה הigni הופך מאוד מאוד מאוד שימושי אם אתה מעלה אותו לרמה 5 ונותן לו כמה שיפורים, את הפרקים 5 ו-6 סיימתי כהשתמשתי רק בו [למעט על Azar Javed]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

המשחק כבר יצא (פעמיים ד"א) ל , שום דבר לא ישתנה בו, פשוט תצא גירסה גם לקונסולות. אם היא לא תהיה זהה, פשוט נרכוש (מי שעדיין לא שיחק בו כמובן) את גירסת המחשב. פשוט :xyxthumbs:

ב OBLIVION יצאה גם גירסת מחשב שהייתה הרבה יותר מעניינת מגירסת הקונסולה עקב ריבוי המודים האיכותיים שיצאו לה, כך שגם שם יש לך גירסת מחשב שבפועל משתלמת יותר מגירסת הקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.btgames.co.za/btgames/gamer/3259/gamer.asp?index=1

יגיע שנה הבאה לקונסולות, יכיל את כל התוכן שיש במקורי ובתוספת שיצאה לפני כחודש/חודשיים ועוד תוספות. לשמחתי המפתחים ציינו שזה לא פורט אלא מנוע שנבנה מחדש לקונסולות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס,נורא התבאסתי מהמשחק הזה..

מאוד ציפיתי לו והייתי בטוח שאני פשוט אנזל מאושר מולו..סך הכל מדובר בסוג משחקים שאני נורא אוהב(RP מרובה קרבות,עלילה גותית אפלה של ימי הביניים וכולי...)

אבל..משהו פשוט לא זה במשחק..ההפרדה המוגזמת של המשחק לאיזורים,יחד עם תיסרוט מאוד "בוטה" של העלילה,נותנים לו תחושה של משחק משנת 2000...מערכת הקרבות,שכל כך היללו אותה בכל ביקורת שקשורה למשחק,מחזיקה בערך שתי קרבות אחרי כל שיפור,עד שהיא נשחקת עד דק ומשעממת..הRP ובעיקר איסוך ושיפור החפצים שואף לאפס...באסה

פשוט לא הצלחתי להתחבר אל המשחק..הוא לא שאב אותי מספיק..מצאתי את עצמי מתעניין יותר במשחק הפוקר קוביות שבתוך המשחק,מאשר בעלילת המשחק עצמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

http://www.fileshack.com/file.x/13476/The+Witcher+Hotfix+Patch

The Witcher: Enhanced Edition Hotfix Patch

1) EAX technology problems this patch resolves problems related to EAX technology, which did not operate properly in conjunction with the game, generating critical errors when activated in the Game Options panel.

2) The patch also eliminates the blur (deriving from glow effect augmentation) remaining after cut scenes and dialogue sequences.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני תקוע בשלב הראשון בקטע של להכין שיקוי ל"Triss".

יש לי את כל המרכיבים ועשיתי את כל מה שביקשו ממני אבל פשוט חסרה לי האפשרות להכין את השיקוי...

הלכתי לדבר עם "Vesemir" ואז נחתי..כמו שאמרו לי... ושם ניתקעתי.

מישהו יודע מה עושים תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...