The Witcher - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

Solid_snake

גם לי הייתה הבעיה הזאת. אך כאשר שיניתי את הרזולוציה במשחק לרזולוציה הטבעית של המסך (במקרה שלי 19 אינץ') אז הבעיה נעלמה.

תנסה לשנות לרזולוציה הטבעית של המסך ותעדכן.

אגב לדעתי כאשר הAA מופעל הוא מכביד יותר מידי על המשחק. כאשר הוא מכובה יש הבדל של שמיים וארץ בביצועים אך כמעט אין הבדל במראה.

חוץ מזה לדעתי משחק גאוני באמת, הגרסא הראשונה שלו בכלל בקושי עלתה על המחשב שלי, עכשיו ניסיתי את זאת והיא עובדת חלק על גראפיקה בינונית וללא AA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן יש שיפור ענקי גם בגרסה המעודכנת של המשחק, הוא עובד ממש לא רע!

1024*1280 רץ לי ממש נחמד כמעט עם הכל על HIGH...

אבל המשחק משעמם אותי ונראה לי קצת מפגר במיוחד עם המערכת קרבות הכל כך משעממת שלו, ללחוץ על העכבר ולראות אותו עושה לך את אותם תנועות עד שאתה הורג את האוייב, מה הטיפשות בזה לא יכלו לעשות כל לחיצה עושה קומבינציה אחרת כמו הנסיך הפרסי?

זה מה שהכי עצבן אותי, מלבד זאת המשחק בסדר גמור מבחינת עלילה ומבחינת SOUND ודיאלוגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיאלוגים עשויים בצורה ממש מעצבנת... כשהדמות שמדברת משתנה יש מן קפיצה פתאומית לדמות החדשה שמדברת וזה נראה מטומטם...

אבל תאכלס המשחק ממש משך אותי לתוכו עם העלילה והALCHEMY והדרך שבה אתה משפר את הדמות בסגנון FINAL FANTASY (אבל לא בדיוק..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע שעיצבן אותי בדיאלוגים חח זה שלפעמים זה קופץ לדמות שמדברת פתאום מאחורי איזה קיר או וילון ואז אתה לא רואה כלום :lol:

וזה מאוד דומה גם ל MASS EFFECT בקטע של הדיאלוגים!

זה אותה חברת משחקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיאלוגים עשויים בצורה ממש מעצבנת... כשהדמות שמדברת משתנה יש מן קפיצה פתאומית לדמות החדשה שמדברת וזה נראה מטומטם...

גם אניהרגשתי ככה ,זה מוזר כזה .

וגם הצורה של הריצה שלו ,אבל כבר התרגלתי .

והדיאלוגים של ME ו The Witcher בכלל לא דומים ,והם לא מאותה חברה .

מה דומה בהם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם אני לא ממש חושב שהדיאלוגים דומים... לדעתי בME הדיאלוגים עשויים בצורה יותר נעימה. למרות שאני לא יכול להצביע על משהו ספציפי...

לגבי הריצה, אני בכלל לא רואה את הרגליים שלו אף פעם, אני משחק במצב של "מאחורי הגב" ואני משחק עם המקשים והעכבר. וזה די כיף ;D ולא יודע, הקומבואים לא נמאסים עליי כי אני כל הזמן משנה בעזרת C,X,Z את מצבי הלחימה ויש מהלכים שונים עם חרב הSILVER והSTEEL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אניהרגשתי ככה ,זה מוזר כזה .

וגם הצורה של הריצה שלו ,אבל כבר התרגלתי .

והדיאלוגים של ME ו The Witcher בכלל לא דומים ,והם לא מאותה חברה .

מה דומה בהם ?

מה שדומה בין ME ל TW בדיאלוגים הכוונה לכך שיש לך בחירה של כמה שאלות במעבר בין הדמויות, בדיוק כמו ב ME.

לבנתיים עוד לא נתקלתי במשחק שמשתמש בצורת הדיאלוגים הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה .

בהתחלה לא התייחסתי ,אבל זה נהיה מעצבן.

אחרי כמה שעות משחק זה עושה לי את ההודעה הזאת :

http://img100.imageshack.us/my.php?image=dfgsg5.jpg

ובדרך כלל לפני שזה קורה יש במשחק בעיות .

למשל - הכל פעול טוב אבל שאני לוחץ על משהו זה לא עושה כלום (בתפריט הראשי הכל פעול, רק שאני מנסה להכנס לSAVE הוא לא נלחץ על LOAD)

או שיש ירידה בFPS וכל מיני דברים.

יש למישהו בעיה דומה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...