The Witcher - הדיון הראשי - עמוד 28 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתה בעייה דומה עם סטאקר CS שהחוברות הגיעו ללא CDKEY מודפס... אצלם לפחות החזירו את זה ולא מכרו את זה...

שאלה קצת טיפשית-המשחק יצא לפני חודשים וכנראה התקנתם אותו כבר... איך לא שמתם לב שאין CDKEY?(או איך התקנתם את זה)

או שאתם קניתם את הEE ואני פשוט לא שמתי לב שאמרתם את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל לשחק לא צריך CD-KEY.

בשביל הגירסה המורחבת שהוציא עכשיו - בחינם - הוא מבקש במהלך שלב בבתקנה CD-KEY.

מבדיקה בפורומים של החברה המיצרת (לא אטארי) הבעיה הזו קיימת גם בקנדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,

רק התחלתי לשחק במשחק

זה רק אני או שמערכת הקרבות בהתחלה ממש ממש משעממת וגרועה?

ממתי צריך ללחוץ ארוך על המכות כדי שהוא ידקור את האויב...זה נראה מוזר כזה.

וכמו כן גם שאני לוחת לחיצה בודדת על הלחצן של העכבר הוא בכלל לא מראה שהוא מנסה לתקוף, אבל משום מה לאויב יורדות כמה נק' חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכולות הקרב שלך בהתחלה הן די מוגבלות, נכון, אבל מאיפה הבאת את הסיפור של לחיצה ארוכה או התקפות בלתי נראות? :nixweiss:

צריך להתרגל לשיטת הקרבות ואז היא לא כזו נוראית. במקום לחיצה סתמית על העכבר בשביל להתקיף צריך ללמוד לתזמן את ההתקפות שלך, וגם להתאים את סוג ההתקפה ואת הנשק לסיטואציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו מוזר לי, ^^

כשיש אוייב מולי, אני אלחץ לחיצה בודדת על העכבר והוא לא יתקוף או שאני פשוט משום מה לא רואה את התקיפה, נראה לי איזה באג מוזר.

רק כשאני לוחץ לחיצה ארוכה אז הוא מתחיל סט של קומבואים כשלקראת הסימון של החרב הצהובה אני לוחץ עוד פעם ואז יש תקיפה נוספת מהירה יותר..

בכל מה שקשור ללחיצה בודדת אני לא רואה שום תקיפה...בגלל זה נשמע לי מפגר קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחיצה ראשונה => להתחיל לתקוף

אחרי זה אתה צריך להשאיר את העכבר מעל האויב (או אויב אחר אם בא לך להחליף מטרה באמצע), וללחוץ שוב כשהחרב משנה צבע כדי שיהיה קומבו

זה כביכול להשאיר אותך ער בזמן הקרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכוון על אויב ולוחץ עליו פעם אחת כדי שאתקדם אליו..ואז לוחץ לחיצה ארוכה עד שמגיעה החרב הזהובה ואז לוחץ שוב...ככה זה עובד לי טוב.. ???

בכל מקרה, המשחק נחמד לגמרי לבנתיים אני בשעה הראשונה בערך...צריך להביא שיקוי לזו שנפגעה..

לדעתי המערכת קרבות יכלו לעשות את זה כמו בנסיך הפרסי...והז היה הופך להיות יותר מעניין ומאתגר, או פשוט עם תזוזות של המקשים ימינה שמאלה וכו' ככה שזה ישנה התקפות...תמיד הסתדרתי ואהבתי סגנונות כאלו.

במשחק הזה זה סתם מסורבל, אבל מזל שיש עלילה ואווירה טובה שמפצה על הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hi lt mor!

Thanks for registering your copy of "The Witcher". We wish you many successful monster contracts.

This is your game registration key: XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXX

We kindly invite you to visit http://www.thewitcher.com/registration where you will find detailed information on the advantages of the registration.

We also invite you to the Witcher's forum at www.thewitcher.com/forum

Please follow this link if you would like to register the game at Atari UK, http://www.uk.atari.com/index.php?pg=account or this link if you would like to register at Atari US http://www.onlineregister.com/atari/cgi/index.cgi.

Best regards

CD Projekt RED

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...