The Witcher - הדיון הראשי - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתשלום מלא בחיים לא

ב10 דולר אולי

בחינם זה אחלה(הם לא רק שיפרו את המשחק מבחינה טכנית)

וואלה עכשיו קראתי שהוסיפו דברים..

חוץ מזה שהמשחק עכשיו לא במצב כזה נורא... רק הטקסטים וה speech על הפנים, גרפיקה אני לא יכול להעיד כי הכ.מסך שלי סוחב רק על MID-HIGH ב 1024X768... סאונדטרק מעולה, מה עוד במצב רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בדיוק רשימה מלאה של שינויים בראש אבל בעיקר יש

שיפורים לגיימפליי

אנימציות חדשות

הורדה של זמני טעינה

וכמובן יש את היוצר קווסטים שנותן לך לשחק קווסטים שנוצרו ע"י הקהילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+ שיפור למערכת של האלכימיה

איך היית מגיב אם היו מוציאים עכשיו משחק:

Crysis: Proper Version

בתשלום מלא, לא משנה אם קנית את המקורי?

מז"א? הרי את הפאץ אפשר להוריד בחינם אם יש לך עותק חוקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, רק בגלל העובדה שהם מציעים את זה בחינם לבעלי המשחק המקורי הופך את זה ללגיטימי.

לא צריך להפוך שום דבר ללגיטימי...

כאן רציתי להראות לו, שיש מקרים שזה לגיטימי - כמו במקרה הזה, שהם מציעים בחינם - ויש מקרים שזה לא לגיטימי, כמו נגיד מצב שהם היו מציעים את זה בתשלום.

אז אמרתי לו:

איך היית מגיב אם היו מוציאים עכשיו משחק:

Crysis: Proper Version

בתשלום מלא, לא משנה אם קנית את המקורי?

כדי שהוא יחשוב: "היי! זה לא לגיטימי!"

וזה מה שהוא עשה:

בתשלום מלא בחיים לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה עכשיו קראתי שהוסיפו דברים..

חוץ מזה שהמשחק עכשיו לא במצב כזה נורא... רק הטקסטים וה speech על הפנים, גרפיקה אני לא יכול להעיד כי הכ.מסך שלי סוחב רק על MID-HIGH ב 1024X768... סאונדטרק מעולה, מה עוד במצב רע?

אחד הדברים הבאמת נוראים במשחק שכנראה יתקנו, זה מערכת המלאי הגרועה מאוד. כל החפצים מבולבלים אצלך במלאי, בלי אפשרות לקטלג אותם לפי סוגים (למשל: נשקים, שיקויים, חומרי גלם לשיקויים וכו'). וגם לא רשום השם של כל חפץ ברשימה, אלא במקום זה יש רק מין ציור מגעיל וקטן שאתה צריך לנחש מה זה בדיוק אמור להיות (השם מופיע כשאתה מצביע עם העכבר, אבל בשביל זה כמובן אתה צריך להתחיל לעבור עם העכבר על כל חפץ וחפץ במלאי שלך). כל זה מאוד מאוד מקשה עליך לחפש את החפץ שאתה צריך בכל רגע.

זה בעיקר מעיק בגלל שחלק גדול מהמשחק קשור לשימוש באלכימיה, ואז זה נהיה ממש מסובך לעקוב אחרי כמה חומרי גלם בדיוק יש לך וכמה עוד אתה צריך. גם הרבה מאוד פעמים פשוט וויתרתי על שימוש בשיקויים רק בגלל שממש לא היה לי כוח להתחיל שוב פעם לחפש אותם במלאי.

אם יתקנו את זה (ולפי מה שזכור לי הם אכן עובדים על זה) אז רק בגלל זה שווה לחכות. שלא תבין אותי לא נכון, המשחק עצמו מעולה, אבל יש בו כמה דברים קטנים ומעצבנים שקצת הורסים את החוויה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מערכת המלאי היא אכן הדבר העיקרי שעיצבן אותי במשחק... שום דרך לדעת אילו חומרי גלם יש לך, ואיזה סוג... אני ניסיתי מתישהו להתחיל לסדר את זה בשורות(שורה של "כתום", שורה של "סגול") אבל גם זה "מעייף" ולא יעיל בכלל.

אם מתקנים את מערכת המלאי, כל הכבוד.

+

יוצר קווסטים יכול להיות פשוט מדהים, אחת הסיבות העיקריות לכך שMorrowind וOblivion הם כאלה משחקים מדהימים זה בגלל שיש להם עשרות, לא מאות, לא אלפי "תוספים" שאחוז ניכר מהם הינם תוספי קווסטים - לעזאזל, חלק מהקווסטים טובים יותר מהמקור(כמו תוסף הMythic Dawn המדהים).

תוספים כאלו הופכים את אורך החיים של המשחק לאין סופי ממש, העניין הוא שבWitcher ברגע שסיימת את המיין קווסט, אתה לא יכול להמשיך לשחק עם הדמות שלך, בניגוד לTES... הם צריכים "לתקן" את זה... מה, עכשיו בשביל כל תוסף קווסטים תצטרך להתחיל את המשחק מההתחלה?

בקיצור, נחיה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לבשר שסיימתי היום (באיחור "קל") את המשחק.

סרטון הסיום פשוט השאיר אותי ככה :eek2:

מעולם לא ראיתי סרטון באיכות כזו!

משחק מהנה ומושקע מאוד.

וספויילר קטן בצורת שאלה:

נכון שהעיניים של המתנקש מראות שהוא גם wither?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לבשר שסיימתי היום (באיחור "קל") את המשחק.

וספויילר קטן בצורת שאלה:

נכון שהעיניים של המתנקש מראות שהוא גם wither?

כנ"ל מאז BALDURS GATE 2 לא נהניתי כ"כ ממשחק RPG .

תוספת לספויילר:

לא רק העיניים אם תסתכל תראה גם חגורת שיקויים של WITCHER. יש הרבה תיאוריות קונספירציה בנוגע לזהות הWITCHER הזה

והGRAND MASTER

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הקפצה

שמעו, שיחקתי במשחק הזה בערך שהוא ייצא, ולא אהבתי אותו, הוא היה כבד מידי בישבלי, יותר מידי מלל

מעט מידי אקשן ותכלס דורש המון זמן.

היום יש לי את זמן להקדיש לו וגם האנגלית שלי הישתפרה ואני מאוד רוצה לשחק בו, אבל אני בדילמה האם לחכות לעידכון הגדול או לא ?...

היסתכלתי באתר הראשי, יש שם כתבה ענקית על העידכון הזה אבל לא אומרים מתי הוא ייצא... יש על זה מידע ?

קראתי בעמוד הקודם שאמרו שכבר עכשיו הוא עובד יופי אז... בישביל בכלל העידכון ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...