The Witcher - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

אני שיחקתי עם המלך והרווחתי עליו 7000 :D היה לו פול האוס על ההתחלה ולי היה זוג נראה לי

והוא רצה להעלות במלא אז הלכתי איתו ואז זרקתי הכל מחדש ויש לי 2 3 4 5 6

:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וויצ'ר משחק טוב שיכל להיות משחק מעולה. הוא לא משחק מעולה כי המפתחים שיחררו אותו "חצי מבושל" עם באגים שדי מוציאים את החשק לשחק (זמני טעינה לא ריאליים גם במערכות חזקות, קריסות חוזרות ונשנות ואלו רק 2 מהדברים שהכי מפריעים לכל מי ששיחק בו). כשאני קונה משחק/מוצר אני מצפה לקבל מוצר תקין ולא מוצר חצי תקין שישופר עם הזמן. שפרו את המוצר עד לרמה קבילה ואז שחררו אותו. בעיניי מכירת מוצר פגום ביודעין זו רמאות לשמה, אין לזה שום שם אחר. אף אחד לא מצפה לקבל טוסטר שמידיי פעם לא נדלק, או מכונית שנוסעת רק בגשם, נכון?

בגל מקרה - אני את הלקח שלי למדתי - משחק קונים רק אחרי ששוחרר לפחות פאטץ אחד - רצוי 2.

למען האמת, יחסית למשחק RPG, בהשוואה לאחרים [גוטיק 3 מישהו? אפילו אובליביון], יצא דווקא די טוב. באגים ספורים, באמת שבעיות ספורות בהחלט וזה הפתיע את כולם, שהוא יצא די טוב ועוד זיכרו שזה המשחק הראשון שלהם. זמני הטעינה? 15 שניות למסך של המשחק [בחוץ] ו10 שניות[בתוך בית] זה לא ממש מוגזם לדעתי. קריסות זה בעיה של נוידיה ולא שלהם, שאגב, תוקנו בדרכים רבות וקורות רק, אבל רק לחקל מהשתמשים בויסטה [דרייברים של נוידיה עם עם ויצ'ר = בעעע]. שוב, המשחק במצב מעולה. לכול משחק יש פאץ'. גם לאובליביון למשל. יש להם מועד, הסכם, הם לא יכולים לדחות סתם. בעיות שהתעוררו אחר כך, הם פותרים בפאץ', ואולי גם שיפורים לדברים ששחככו או לא הספיקו. אבל המוצר לא פגום, יש לו מעט מאוד באגים, יחסית למשחקי RPG אחרים הוא די שלם. כן אבל פה מדובר במשו חצי מתפקד, אבל TW מתפקד בצורה מעולה, עם כמה באגים קלים כמו, שוב, בכול משחק, אותם מתקנים די מהר באחריות.

א. זמני הטעינה אכן השתפרו. הם הפכו מבלתי אפשריים בעליל ל"רק מציקים". מתוך כ 80 שעות משחק שהם מציינים, 60/70 שעות משחק נשרפות על זמני טעינה והליכה מנקודה א לנקודה ב.

2. אולי לך אין קריסות, אבל תקרא תגובות של שחקנים ברשת ובסקירות, קריסות זה עיניין שבשיגרה.

זה לא שהמשחק לא טוב, המשחק טוב מאוד, אבל לא מוגמר. כ"כ התרגלתם למשחקים גרועים (טכנית, קרי באגים) שהבעיות הללו נראות לכם קבילות?!

ועצם זה שאמרת שהפאץ' שיפר את זמני הטעינה מחזק את הטענה שלי - המשחק שוחרר לא מוכן. פטצים אמורים לתקן בעיות איזוטריות שקורות במיקרים מאוד מסויימים, לא באגים מרכזיים שאמרוים להיות "מגוהצים" החוצה בשלב הבטא טסטינג. כשמדובר בתופעה כ"כ רחבה שקורית לרב המשתמשים, זה כבר לא מקובל.

א.המפה בנויה בצורה נוחה, צריך ללכת קצת כדי לחקור, המפה קטנה ואני לא מבין פה מה מפריע לך [אגב יוסיפו נקודות שיגור נידמה לי בפאץ'], וכמו שהזכרתי הטעינה היא לא כזו ארוכה, אבל בהחלט עדיף שתיהיה קצרה יותר. 10 עד 25 שניות, אני יודע?

ב. תחשוב, מתוך כול המיליונים שקנו [או הורידו] את המשחק, אתה רואה, למשל בפורום הראשי, אולי רק 10% אחווזים [למען האמת זה די בהגזמה אם להשוות להודעות ברשת] מהם שיש להם את הבעיות. יותר מכך, 100 אחוז ממי שיש לו את הבעיה, יש לו , וכרטיס מסך של נוידיה. לא בטוח עדיין מה הבעיה, אבל כבר יש די הרבה פתרונות, וזה עובד לרוב [מעטים נשארים עם הבעיה, וזה מצמצם אותנו לבקושי 1%].

אבל הבעיות האלה בכלל לא מפריעות לי, לפחות.

זמני טעינה זה לא באג. למה זה שוחרר ככה? כי הם לא ידעו עד כמה זמן זה יהיה ברוב המערכות. הם בדקו רק על חלק מהמערכות, ולא יכלו על כולן. אחר כך הם חשבו על דרך, עשו אותה, וקיצרו. עכשיו עוד פעם הם יעשו תהליך דומה. שוב על איזה באגים אתה מדבר? אני מזכיר לך שזמני הטעינה זה דבר מעצבן אבל זה לא באג. זה שהמפה בנויה ככה שאתה צריך ללכת בה זה גם לא באג זה בחירת עיצוב שלבים.

כבר סיימתי את המשחק. למרות שיש 3 סופים שונים - 98 אחוז מהמשחק זהה (מנסיון) ככה שכרגע לי זה לא ממש עוזר ולכל מי שרכש את המשחק. טועה?

המטרה שלהם היא למשוך עוד קונים חדשים, לא לפתור את הבעייה שנוצרה ללקוחות קיימים, אל תהיה תמים.

ממש לא. 98 אחוז שהמשחק זהה, מנסיון? סיימתה את המשחק 3 פעמים שאתה אומר את זה? אתה תראה שיש הבדל, יש 3 דרכים לשחק את המשחק, זה לא שבסוף רק אתה משנה את זה, זה לאורך כול המשחק. כמו כן יש כול מיני אפשרויות קטנות שונות בין כול 3 הדרכים, שלא משפיעות חזק על העלילה הכללית, אבל כן על הקרובה לך.

ברור שהמטרה שלהם למשוך לקוחות, למעשה כמו כול חברה של משחק זו המטרה. אבל מה? הם מציעים את כול, אבל כול החומר להורדה בשביל אלו שכבר קנו, וחלק מימנו אפילו לפני שהוא מגיע לחנויות. כמו כן, כמעט כול השיפורים מתבססים על בקשות של משתמשים בפורומים.

אני מקווה שאין חוק נגד חפירות בפורום הזה [=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר סיימתי את המשחק. למרות שיש 3 סופים שונים - 98 אחוז מהמשחק זהה (מנסיון) ככה שכרגע לי זה לא ממש עוזר ולכל מי שרכש את המשחק. טועה?

תרשמה לי לגלות לך סוד.

יש במשחק המון קווסטים צדדיים סודיים.

יש כאלה שתוכל לקבל רק בשעות מסויימות של היום. יש כאלה שתוכל לקבל רק אם פתרת כמה קווסטים צדדיים קודמים. יש כאלה שתוכל לקבל רק פעם אחת בכל המשחק (כאשר אתה נכנס לאזור בפעם הראשונה)

כך שלהגיד שהמשחק זהה ב98% או להתלונן על העובדה שצריך ללכת ממקום למקום זה די טיפשי כי אם באמת תחקור את העולם אתה תמיד תמצא דברים חדשים לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

לעוד מישהו יש באגים כאלה?

go2iynw3qij0.jpg

יש לי אותם כל הזמנים כאלה קווים אפורים שכל הזמן קופצים. איך לתקן את הבעיה? (התקנתי את הפאץ').

ועוד שאלה:

יכול להיות שהמשחק לא עובד חלק בHIGH (מפרט בצד)? יש לי את הדרישוות מערכת אבל בהיי הוא יותר נתקע ויש FPS הרבהיותר נמוך.

עם 9600GT הוא ירוץ חלק בהיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני או שהמשחק לא נותן תחושה של משחק תפקידים אמיתי כמו NWN,Oblivion וכו'?

אולי זה בגלל שאין את כל הקטע של לאסוף חפצים כמו ARMOR וחרבות נשקים קסדות ומגנים. טוב אולי עוד לא הגעתי לקטע הזה...

יש כזה פן במשחק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אתה צודק האלמנט הזה [אסיפת ציוד] נורא נורא חלש... יש מעט מאוד חרבות חדשות שתירצה למצוא\ ליקנות, וכנ"ל לגבי הציוד. אבל זה משחק RPG לכול דבר, פשוט מסוג קצת אחר. לי הוא מרגיש מאוד "RPGיאי", אבל באמת חבל שאין את האלמנט של לאסוף ציוד וכדו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

יצא פאץ חדש

The Witcher 1.3 Module Edition

שימו לב: הוא אינו תואם לשמירות הישנות.

הורדה:

http://www.thewitcher.com/registration/en/www/patch.html

פרטים:

http://www.thewitcher.com/registration/en/www/patch_notes.html

יצא גם עורך הרפתקאות:

This editor allows users to craft complete new adventures for Geralt using the existing graphical assets, maps, and environments in the game

http://www.thewitcher.com/community/en/news/489.html

בנוסף, כל מי שרשום לפורום הרשמי יכול להשתתף בבטא של גרסת פלאש של הקרבות במשחק.

http://duelmail.thewitcher.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...