The Witcher - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא משהו בכלל, HELLGATE LONDON עדיף לדעתי בסגנון הזה (אני לא יודע אם זה אותו סגנון אבל שניהם דומים..)

הגרפיקה גם לא משהו ואפילו שהכל על הכי גבוהה כולל פילטרים, זה נראה כאילו אין AA ובסרטונים זה נראה כמו גרפיקה של שנת 2005

אני בנתיים בהתחלה ב witchers lab.. אחרי שבחרתי ללכת עם הבחורה עם הציצים בחוץ

אגב איך עושים זום? אני לא מצליח (כתוב לי PAGE DOWN ו PAGE UP אבל זה לא עושה כלום)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא משהו בכלל, HELLGATE LONDON עדיף לדעתי בסגנון הזה (אני לא יודע אם זה אותו סגנון אבל שניהם דומים..)

הגרפיקה גם לא משהו ואפילו שהכל על הכי גבוהה כולל פילטרים, זה נראה כאילו אין AA ובסרטונים זה נראה כמו גרפיקה של שנת 2005

אני בנתיים בהתחלה ב witchers lab.. אחרי שבחרתי ללכת עם הבחורה עם הציצים בחוץ

אגב איך עושים זום? אני לא מצליח (כתוב לי PAGE DOWN ו PAGE UP אבל זה לא עושה כלום)

המשחק לא מצטיין בגראפיקה שלו אלה בעלילה, באווירה ובעיקר בדילמות שהוא מציב.

אני לא חושב שיצא משחק עם ביצוע כל כך משובח (מבחינת עלילה) כבר כמה שנים טובות.

Hellgate London - משחק לא מעניין שאחרי שעה של משחק חוזר על עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחלתי סוף סוף לשחק במשחק בעצמי - הגעתי לקטע שבו אני אמור להדליק 5 מדורות, אני בדרך לחמישית שנמצאת רחוק... אחלה של משחק בינתיים, לא מפסיק לעניין ;)

אה, ומשכתי את חרב הפלדה שקיבלתי באיזה חומר, הפך אותה לצהובה, ועשה אותה יותר חזקה ל-24 שעות :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה למי שעבר את המשחק..

נכון בסרטון הסופי.. אז את מי הרג בסוף geralt ? ראיתי שזה Witcher אבל לא הבנתי מי בדיוק ...

אולי זה הזקן הזה ? (הכי זקן מבין ה Witchers)

סיימתי את המשחק , לי מה שאני הספקתי לראות זה היה WITCHER שהוא דומה מאוד ל GERALT

רק יותר מבוגר ומזוקן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שנהנה מהמשחק אני ממליץ לקרוא את הספר "The last wish" שתורגם לפני כחצי שנה לאנגלית (אנגלית - בריטית בהמשך תצא גירסא אמריקאית)

סיימתי לקרוא את הספר (מדובר במקבץ סיפורים קצרים עם סיפור מסגרת) ונהנתי מאוד.

נ.ב

המשחק אכן נאמן למקור הכתוב שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרסא המצונזרת מעצבנת. ומי שעושה את הQUEST שצריך להכין את השיקוי ל TRISS בהתחלה.. בסוף יקבל הפתעה :P

אהבתי את הקטע במשחק שצריך לבחור אפשרויות.. זה מוסיף המון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה זה הגרסה המצונזרת ומה זה לא.

הייתה לי גרסה מסוימת.... כשהגיעו הקטעים ה"מצונזרים" אז היה מופיע קלף עם ציור של הצ'וצ'ה והיא לא מצונזרת) וברקע יש את הסרט של ה...אהמ...אקט... במעין BLUR כזה.

השגתי גרסה אירופאית ושם זה פשוט אותו דבר, שוב אותו הקלף.

חיפשתי בYOUTUBE סרטונים כדי להבין איך זה אמור להיראות ובכולם יש קלף....

אז אם זה מצונזר מה זה לא מצונזר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...