The Witcher - הדיון הראשי - עמוד 15 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Witcher - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 581
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איך אני "מוסיף" כניסה בBeastiry של מפלצות שונות? אני בAct 1 ויש לי שתי משימות שדורשות כניסה בביאסטרי, אחת של דם של Ghouls והשנייה של מוחות של Drowners...(או ההפך, אני לא זוכר).

הרגתי כבר עשרות Drowners(בקווסט של הרמן ברוג) ומספר מכובד של Ghouls(בקווסט של Mikul)... ושום כניסה חדשה ב"מילון מפלצות"... כמובן שגם לא הייתה לי אפשרות להוציא לא דם ולא מוחות מן היצורים.

אה, ומה ההבדל באלכימיה בין Substance לIngrident? אני רואה שיקויים שצריכים ככה וככה Substances ויש לי Ingridents עם הSubstances המתאימים, אבל זה לא עובד כי הם לא נכונים(אותו דבר גם הפוך, יש סבסטנס ואין אינגרידאנטס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאיפה הספר? ראיתי אצל כמה מוכרים(כמה עלק, אביגייל והמוכרת בשר הזאת) את מה שיש להם להציע, רק לאביגיל היו ספרים והם היו רק על צמחים... המממ אולי בInn אני אמצא משהו.

לא כ"כ הבנתי גם את היתרון/חיסרון של חרבות איתן אינ יכול להילחם בסגנונות הלחימה לעומת כאלו שלא...

כמו כן, בקווסט A Game Of Dice הגעתי ל"שלב" שבו אני צריך למצוא את Zoltan על מנת שיסביר לי על המשחק, "חבל" שכבר הצלתי אותו מן הגזענים, ואין לי מושג איפה הוא עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזרה אני תקוע!

אני באקט 3 הרגתי את שני מחנות הסלמנדרה גם בביוב וגם בביצה לקחתי את כל המסמכים שהיו שם אבל אני לא מוצא את המפתח למכתב המוצפן ,מישהו............

עריכה:הסתדרתי מסתבר שהיה עוד מחנה סלמנדרה בביוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התייאשתי כבר :/ אני לא מבין מה לא בסדר! עליתי כמה רמות העליתי סקילים

הנזק שלי הוא 2-8 על GHOULS שגם בקושי אני מצליח לחסל אותם שלא לדבר על OZZGUL הזה שמכסח לי ת'צורה כל פעם! איך הורגים אותו כבר למדתי להילחם אבל אני מרגיש שמשהו פשוט לא מסתדר לי עם המפלצות האלה אפילו שאני שם על החרב +20% נזק איך אני בכלל יכול להמשיך לשחק עם בקושי אני מסתדר עם מפלצות של ACT I?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי איזה סייד קווסט בלילה, והצלתי איזה אחת מגנבים. למחרת היא אמרה לי ללכת עם בקבוק יין ל"מטחנה הישנה", עם אור הבוקר. הגעת למטחנה (זו שצמודה לעיר).. ואין שם אף אחד. מישהו יודע מה עושים ? :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי איזה סייד קווסט בלילה, והצלתי איזה אחת מגנבים. למחרת היא אמרה לי ללכת עם בקבוק יין ל"מטחנה הישנה", עם אור הבוקר. הגעת למטחנה (זו שצמודה לעיר).. ואין שם אף אחד. מישהו יודע מה עושים ? :s05:

תבוא ב-Midnight.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי שגמרו אם המשחק /.

יש לי בעיה אני בעיר השניה ואני תקוע/.

אני לא זוכר מה עשתי בעיר אבל אני בטוח שאלתי את כולם /.

הייתי בביצות עזרתי לקטנים האלו אני צריך להעביר למישהו מכתב אבל הוא לא נמצא שם אבל יש שם אשה בלי בגדים בצבע ירוק חמודה שאני עושה עליה חגיגה /..

והאנשים בכפר מתפללים שמפלצות מאוד קרובות אליהם מה אני צריך לעשות .

:s07::nixweiss: אני כבר אלכוהליסט המשחק ועוד איזה כבד/ :s05:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומאיפה הספר? ראיתי אצל כמה מוכרים(כמה עלק, אביגייל והמוכרת בשר הזאת) את מה שיש להם להציע, רק לאביגיל היו ספרים והם היו רק על צמחים... המממ אולי בInn אני אמצא משהו.

לא כ"כ הבנתי גם את היתרון/חיסרון של חרבות איתן אינ יכול להילחם בסגנונות הלחימה לעומת כאלו שלא...

כמו כן, בקווסט A Game Of Dice הגעתי ל"שלב" שבו אני צריך למצוא את Zoltan על מנת שיסביר לי על המשחק, "חבל" שכבר הצלתי אותו מן הגזענים, ואין לי מושג איפה הוא עכשיו...

בפונדק, בעיירה הקטנה (זו שמוקפת בחומת עץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא אמרה Dusk, לא Dawn.

Dusk זה לאחר השקיעה, יש לך אפשרות לעשות מדיטציה עד Dusk בדיוק... היא תבוא בערך שעה אחרי זה... פשוט תחכה ליד הMill.

מאיר787 - אינני תקוע עוד, אני עכשיו בפרק 2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) איך זה שהמשחק עובד אצלי חלק כשכל ההגדרות על HIGH, ברזולוציה 1024X768?

המיפרט שלי הוא:

AMD 3700

2 GIGA זכרון

GEFORCE 7600 GT

לפי הדרישות מערכת שפורסמו, המחשב שלי לא אמור לסחוב בצורה טובה על HIGH (כל ההגדרות, נבחרו אוטומטית כברירת מחדל של המשחק- לא שיניתי כלום).

2) זה שסרטוני המעבר מקרטעים לעיתים, קשור להגדרות הגבוהות או שאלו בעיות טכניות של המשחק (יש לי גרסה 1.1 שלו)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...