Clive Barker's Jericho -דיון ראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Clive Barker's Jericho -דיון ראשי

simonsix

Recommended Posts

לפי דעתי הוא סתם מספר סיפורים, המשחק רק השתחרר ולא הרבה השיגו אותו.. (אלא אם כן אתם יודעים מאיפה.. וגם זה לא ממש נראה לי תוך זמן קצר כל כך)

אם הוא באמת היה משחק הוא היה עושה PRINT SCREEN של איזה שלב שהוא אהב.. תאמינו לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 176
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה אבל לא משנה ביצעתי המרה ושינוי גודל דרך .

כל פעם שאני אגיע לאזור חדש אני אוסיף , אלא מההתחלה יחסית...

לזה שמעליי : תן לי כל שאלה על המשחק עצמו (שרק מי ששיחק אמור לדעת) ואני אענה.. למשל כמו :

ספיולר !!

שהמפקד שלי היחידה זה שאתה משחק בהתחלה, מת ואז הוא יכול לעבור מגוף לגוף

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי דיי שווה...

הבאתי עוד סט של אבל זה ניראה לי האחרון שהמנהלים לא ייכעסו :-\ ...

ד"א שימו לב לתמונה 3...

קרה לי משהו ממש מוזר... *ספויילר !!*

בשלב מסויים גם כן בהתחלה יחסית, חצי מהיחידה שלי מתה ! ואני נשאר רק עם השחקנים שהיו בדמו...

עריכה : שחכתי לספר לכם איך המשחק בכלל עובד אצלי.. אז : צללים עם OFF אנטי אליאסינג על 4X וMB על HIGH...(גם השאר על HIGH)

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם האינטרנט לא היה נופל לי בימים האחרונים המשחק היה כבר אצלי

הוא הפסיק ליפול ובקרוב חברי הטוב אינט רנט .. יקפיץ לי אותו אלי הבית :xyxthumbs:[br]פורסם בתאריך: 26.10.2007 בשעה 10:05:14

עריכה : שחכתי לספר לכם איך המשחק בכלל עובד אצלי.. אז : צללים עם OFF אנטי אליאסינג על 4X וMB על HIGH...(גם השאר על HIGH)

מוזר בגלל שאצלי זה עובד על הכי גבוה (בדמו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לוקח את המילים שלי בחזרה... משחק ממש טוב..

ספויילר:

הקטע מהתחלה שהמפקד נופל לתהום אבל נתפס בקיר... זה קטע ממש טוב שגורם לך לרצות להציל את כולם ואף אחד לא יפול מאחור. :)

המשחק מאוד יפה גרפיק גם ועובד ממש טוב על המערכת שלי... 1600X1200 AAX8 הכול HIGH. למרות שנראה לי שהוא לא שם AAX8 :nono:

קיצור המלצה חמה המשחק הזה.. שחקו העלילה ממש טובה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה.טוב לדעת.

ביקורת נוספת עם ציון 80 של Empire

http://www.empireonline.com/reviews/reviewcomplete.asp?GID=437

Crucially, fans of Barkers tales will also feel right at home with Jerichos visceral visuals, the games gore-soaked ancient ruins and kinky, bondage-loving, knife-wielding zombies helping to set the game apart in a crowded market.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ שמעו .. אני תקוע במקום הזה ש cole צריכה לזרוק רימונים על הדברים האלה שמרססים את כל הקבוצה .. איך עושים את זה ? אני מצליח להרוס אחד ואז פשוט הרבה מתים ואחרי כמה זמן כולם מתים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ על E ואז יש מין SLOW MOTION כזה...ואז תבוא להם מאחורה תיהיה צמוד לדלת הקטנה ההיא ותלחץ על רווח..

אני יכול בקלות לשים את הצללים על HIGH, אבל במלא יש הרבה קטעים של שטח פתוח ואין לי כוח כל רגע לשנות הגדרות וגם לא שמים לב....

ד"א מישהו הבין מה הכוח השני של COLE ? אני לוחץ ע Q אבל לא קורה כלום חוץ מזה שהראייה שלה נעשת מוזרה כזאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלחץ על E ואז יש מין SLOW MOTION כזה...ואז תבוא להם מאחורה תיהיה צמוד לדלת הקטנה ההיא ותלחץ על רווח..

אני יכול בקלות לשים את הצללים על HIGH, אבל במלא יש הרבה קטעים של שטח פתוח ואין לי כוח כל רגע לשנות הגדרות וגם לא שמים לב....

ד"א מישהו הבין מה הכוח השני של COLE ? אני לוחץ ע Q אבל לא קורה כלום חוץ מזה שהראייה שלה נעשת מוזרה כזאת...

עברתי את השלב הזה בלי הSLOWMO... כי גיליתי אותו רק בשלב אחרי ;D

הדמות האהובה זאות הסנייפרית היא הורגת מיריה אחת אבל התחמושת נגמרת מהר.. קיצר משחק ממש טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...