U3 4GB התקנת firefox בעברית ותוכנות נוספות... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

U3 4GB התקנת firefox בעברית ותוכנות נוספות...

e-d-a

Recommended Posts

היי יש לי DOK 4GB של , הצלחתי להתקין עליו פיירפוקס אבל לא בעברית מישהו מכיר דרך להתקין עליו את הגרסא העברית? וגם איך אני מעביר את המועדפים מהפיירפוקס במחשב לDOK?

גם לא הצלחתי להתקין ICQ וMSN יש למישהו פתרון לכל אלו? וחוץ מאלו יש המלצות לתוכנות ממש טובות ויעילות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך סבלנות?

תריץ חיפושים

בעיקרון יש את הדברים שלי :cool2:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=296194.0

אני בעיקרון כותב עכשיו המשך (יותר נכון ממשיך בכתיבה בפורום אחר ואז מעביר לפה) ומפרסם גם חבילת תוכנות לDOK שאני מארגן

ממליץ לחכות קצת. אני מסיים את זה בסופ"ש הזה

U3 הוא בזבוז גדול ותוכנה מציקה ומיותרת לא ממליץ להשתמש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדון נחמד :P אני תמיד עושה חיפוש לפני שאני פותח דיון כלשהו ואם לא מצאתי בדיוק מה שרציתי אז אני פותח :xyxthumbs:

בעיקרון אין לי משהו מיוחד עם הU3 אם יהיה משהו שהוא באמת יותר מומלץ לא יהיה לי בעיה לעבור, אבל גם לא נתקלתי עם בעיה מסויימת איתו עד עכשיו, אהבתי את האופציה שאפשר לנעול את הDOK לגמרי.

את כל השטויות שאני לא צריך הורדתי והשארתי את הCruzerSync U3 edition שעכשיו פעם ראשונה שאני פותח אותה אחרי שראיתי את הדיון שלך ניסיתי אותה קצת יותר לעומק (הרבה דברים לא ברורים קורים לי היום חחח :screwy::nixweiss:) וראיתי שהיא בעצם הפיתרון למה ששאלתי על המועדפים לא?

אם כן זה מעולה גם גיבוי למועדפים וגם לנייד אותם, בקשר לפיירפוס בעברית יש למישהו מושג?

ואם כבר אז כבר מהSignupShield passwords עושה בדיוק ואיך משתמשים בה?

ובמה באמת מומלצת יותר החבילת תוכנות שאתה תכין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...