הוספת מאוורר - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספת מאוורר

kyyle

Recommended Posts

מה נותן אם אני מוסיף עוד Enermax 120mm 2 Ball Bearing Fan Kit למארז שיש לי(Compucase-HEC Midi Tower CI-6A19 BLACK Front 300W Case),הטמפ' של המעבד שלי(AMD2000) היא קצת גבוהה(בערך 57-60 מעלות),יש לי וולקנו 7 פלוס,האם זה יתרום במשהו? או רק בטמפ'של פנים המארז ולא על המעבד?

ואם אני מוסיף 2? כי יש לי מקום גם מקדימה וגם מאחורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שכשתוסיף מאוורר מכניס אוויר מקדימה של 120 מ"מ ואחד מאחורה מוציא אוויר של 120 מ"מ את תוריד את הטמפ' של המעבד ב10 מעלות. אם תקדח חור למטה למאוורר מכניס אוויר ולמעלה למאוורר מוציא וויר זה יוריד לך את הטמפ' ב15-20 מעלות. מומלץ לך לקרוא את המדריך שיש באתר על אוורר ועל סירקולציה נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 מה ז"א לקדוח חורים ולמה?

2 איך אני יודע מה מוציא אויר ומה מכניס?

3 איזה חברה מומלצת?( Generic, , Enermax )

4 אני מחפש משהו שקט-איך הרעש של כל אחד מהם והאם יש בחלק מהם או בכולם שליטה על המהירות למנוע רעש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1 מה ז"א לקדוח חורים ולמה?

2 איך אני יודע מה מוציא אויר ומה מכניס?

3 איזה חברה מומלצת?( Generic, Thermaltake, Enermax )

4 אני מחפש משהו שקט-איך הרעש של כל אחד מהם והאם יש בחלק מהם או בכולם שליטה על המהירות למנוע רעש?

1) במארז שלך יש רק 2 מקומות למאווררים. אם אתתה רוצה להוריד את הטמפ', אתה צריך לקדוח עוד חורים למאווררים. מדריך לקדיחת חורים במארז.

2) אתה מחבר את המאוורר ושם את היד...

3) מאווררי 80 ממ כדאי לקנות משהו איכותי. לדוגמת הThermalTake Smart case Fan 2 שנותן לך שליטה על המהירות של המאוורר. אבל מאווררי 120 מ"מ זה כבר לא כל כך משנה משום שכל מאווררי ה120 מ"מ מכניסים כמות נכבדה של אוויר.

אם אתה מחפש שקט אז אני ממליץ לך על סידרת הVantec Stealth (מאווררי 80/120 מ"מ) שהם שקטים במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל עם שניים ...

תראה מה קורה - מבחינת טמפ'

מכיוון שיש לך שני מקומות ריקים במארז שם שם 2 מאווררים ותראה ..

לקדוח זה כבר יותר עבודה (לא מסובך אבל יותר מפשוט לשם מאוורר ולחבר לחשמל ..)

דרך אגב - עוד שני מאווררים לספק שהוא 300 זה לא מהווה בעיה ?

או שזה שהוא של HEC אומר שהוא יעמוד בזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...