האם COD4 DEMO הוא בסראונד או סטריאו? - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם COD4 DEMO הוא בסראונד או סטריאו?

איתי הגיתי

Recommended Posts

יש במשחק לבחור 5.1, אבל לדעתי זה אנלוגי, כי הרסיבר שלי לא רואה שום סראונד במצב הזה.

האם יש דרך להגיד למשחק שיוציא את הסאונד מה SPDF?

לא מצאתי אופציה כזו.

זה משחק שאמור להיות בדולבי דיגיטל לדעתי.

זה המינימום שאפשר לבקש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאתה אמור לחבר שלושה כבלים מאחורה, לי יש מערכת למחשב 5.1 שמתחברת בשלוש "בננות" של הכרטיס קול (אדום ירוק כחול) ובעזרת הדרייבר של הכרטיס קול אני מסדר את זה, מה כן יש היום כרטיסי קול עם יציאה לכבל אופטי, שבו תומכים כל הרסיברים החדשים.

כנראה שאתה מחבר את המחשב לרסיבר בעזרת כבל RCA אז זה עובר בשני ערוצים, גם אני מחבר ככה את המחשב שלי לרסיבר, ופשוט הרסיבר עושה הסבה לאינפוט שהוא מקבל והופך את זה לסראונד, רק שזה לא מדויק. רוב הרסיברים עושים את זה.

תהנה... לפי דעתי עד עכשיו שיחקת בסראונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לזה שמדובר על דמו? :s07:

אתה לא יכול להוציא סראונד ממשחקים עם חיבור שאינו אנלוגי.

וזה בגלל שמשחקים דורשים כרטיס קול שיכול להוציא DD בזמן אמת ואין היום כרטיסים מובנים כאלה, וגם כרטיסים של לא מסוגלים לעשות את זה.

יש כמה כרטיסים של חברות שונות (תעיף מבט בביקורות אודיו באתר) שכן מסוגלים להוציא DD בזמן אמת, אבל הביצועים שלהם במשחקים די נחותים בהשוואה לכרטיסים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר לזה שמדובר על דמו? :s07:

וזה בגלל שמשחקים דורשים כרטיס קול שיכול להוציא DD בזמן אמת ואין היום כרטיסים מובנים כאלה, וגם כרטיסים של לא מסוגלים לעשות את זה.

יש כמה כרטיסים של חברות שונות (תעיף מבט בביקורות אודיו באתר) שכן מסוגלים להוציא DD בזמן אמת, אבל הביצועים שלהם במשחקים די נחותים בהשוואה לכרטיסים של .

לא הבנתי את ההגיון, ולא קראתי את השרשורים שהפנת אותי אליהם.

מה יצרני המשחקים רוצים שנעשה, כדי לשמוע סראונד?

לחבר כבלים? זה עובד?

כי כרטיס לא אמור "להוציא" DD בזמן אמת.

הוא אמור לעשות אחד או את שני הדברים הבאים:

1) להוציא את ה DATA לרסיבר, כמו שקורה בסרטי וכדומה, וזה ה realtek driver עושה ללא בעיה, לא צריך כרטיס יעודי.

2) לפענח את הדטא, ולהוציאה כערוצים אנלוגיים, שגם את זה, אני מניח, יעשה הדרייבר של רילטק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קשור, אם זה לא היה קשור אז המקרה הנתון לא היה קשור לתשובה שלך... הכרטיס מושפע גם ממה שהמשחק מספק לו אתה לא מסכים איתי???

ממש לא.

אתה לא יכול להוציא סראונד ממשחקים עם חיבור שאינו אנלוגי.

איתי הגיתי, בDVD יש פס קול מובנה מראש - במשחקים הוא דינאמי ומשתנה כל הזמן.

ולכן צריך כרטיס שיודע להוציא DD בזמן אמת ע"מ (ז"א לפענח/לבנות את המידע) כי הרסיבר לא יכול לעשות את זה.

כמו שאמרתי, אתה יכול להוציא סראונד בצורה אנלוגית - גם ככה סביר מאוד שלא תרגיש הבדל באיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

סליחה שאני מחייה תראד ישן, אני פשוט נתקל כרגע באותה הבעיה.

האם אין שום דרך לאפשר העברה של סראונד בחיבור דיגיטלי לרסיבר?

איזה כרטיסים כן יודעים לעבד Dolby ב"זמן אמת" ובמקרה כזה יש להם אפשרות לשלוח אותו דיגיטלית לרסיבר?

תודה,

תומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...