לי זה לא יקרה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לי זה לא יקרה...

McMerc

Recommended Posts

מזג האויר היום היה מצויין לטיול, ואני ואחותי ניצלנו את ההזדמנות להסתובב ברחובות ירושלים. יצאנו מהבית ואני חשבתי שכדאי שנלך שמאלה, אבל אחותי התעקשה שנלך ימינה אז וותרתי לה. הלכנו ודרך דיברנו על השיחרור שצפוי לה וגם על מבחן הפסיכומטרי. אחרי 300 מטר של הליכה, תוך כדי דיבור אני מסתכל על ילדה בת 7 בערך. לא היה לי מושג למה בכלל אני מסתכל עליה, אבל היה בה משהו מוזר. היא עמדה על שפת המידרכה והיה לי שקית של חטיף ביד ימין, ובאופן פיתאומי היא מתחילה לרוץ לתוך הכביש ומנופפת ביד שמאל. ואז לא היה לי ספק מה עומד לקרות: באה מכונית כסופה ב-50 קמ"ש ופגעה עם הכנף הימני (ליד הפנס) ברגל השמאלית של הילדה. המכונית מסובבת את הילדה באויר, והילדה נכנסה עם הגב במראה הצדדית (ושברה אותה) ונפלה עם הפנים לתוך האספלט. המכונית לא עצרה לרגע, ואני בכלל בספק אם הנהג ניסה למנוע את התאונה (כמובן שהוא הסתלק).

כל העסק הזה לקח בערך 4 שניות, ואני עומד 3 מטר מהילדה בשוק, לא האמנתי שאני רואה את זה.... אחרי כמה שניות בודדות אמרתי לעצמי "רותם צא מהשוק שלך". רציתי להתקשר למד"א או משטרה אבל אני בחור דתי ולא מסתובב עם פלאפון בשבת, לא ראיתי אף אחד ברחוב אז ניסיתי לעצור מכונית שבאה ממול בשביל שתיתן לי פלאפון ותגיד לאן המכונית הכסופה פנתה אבל הוא לא עצר לי. במזל משהו רץ לילדה וחייג למד"א (מרוב שהיינו בשוק אף אחד לא זכר מה המספר, רק אחרי שהוא ניסה 102 הוא תפס את מד"א ב-101).

מכאן כבר המשטרה ואמבולנס הגיעו (בערך אחרי 4 דקות).

בחיים לא חשבתי שתאונת דרכים תהיה כל כך קרובה אלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאן פאקינג העולם מתדרדר? :bash:

אין לב לאנשים? הבן אדם דרס מישהו, סבבה קורה, תאונה... אבל לא לעצור ולעזור לבן אדם ולחייג לעזרה...

לא מבין את האנשים...

מה קרה עם הילדה? היא שרדה, מישהו יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגעים הראשונים הילדה לא זזה אפילו לא השמיעה קולות אבל הבחנו שהיא נושמת. דקה או שתיים אחר כך היא כבר בכתה ואז הבנו שמצבה יחסית טוב.

הרגל שלה התנפחה פי 2 או 3, לא היה לי לב להסתכל אז עזרתי בלכוון קצת את התנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחותי אמרה לשוטר שהיה שמה שאנחנו ראינו את המיקרה ושאלה מה אפשר לעזור. השוטר אמר לה שהם שלחו ניידות ושלא צריך לעשות כלום...

זה נשמע לי מוזר, אבל חיכינו עד שהאמבולנס הלך ואז קצת פיזרו את האנשים והלכנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מקרה מצער.. אבל יש גם אנשים כאלה.. מה לעשות.

מה שכן, בתור מישהו שקיבל רשיון רק עכשיו ומאוד מפחיד אותו כל הקטע הזה...

כאילו אמרת שהבנאדם לא נסע מהר במיוחד... 50+- והילדה רצה לכביש. מה אפשר לעשות במצב כזה?! התאונה היא בלתי נמנעת.

ובתור נהג חדש זה ממש מפחיד אותי שמישהו פתאום יחליט שהוא קופץ לכביש ואני ידרוס אותו לפני שבכלל אני יספיק להגיב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדרוס זה דבר אחד

לברוח זה דבר אחר.

בסופו של דבר, אם ברחת ממקום התאונה זה רק יחמיר את המצב שלך שיתפסו אותך.

התאונה כבר קרתה? אוקיי, אז אכלת אותה ואתה יודע את זה, עם העונש תתמודד, אבל עכשיו הזמן לעצור שניה ולהיות בנאדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מקרה מצער.. אבל יש גם אנשים כאלה.. מה לעשות.

מה שכן, בתור מישהו שקיבל רשיון רק עכשיו ומאוד מפחיד אותו כל הקטע הזה...

כאילו אמרת שהבנאדם לא נסע מהר במיוחד... 50+- והילדה רצה לכביש. מה אפשר לעשות במצב כזה?! התאונה היא בלתי נמנעת.

ובתור נהג חדש זה ממש מפחיד אותי שמישהו פתאום יחליט שהוא קופץ לכביש ואני ידרוס אותו לפני שבכלל אני יספיק להגיב...

אני איתך בידיוק

מחר נגמר לי המלווה ואין שום דבר שמלחיץ אותי יותר מהדברים האלא כל התאונות שהן לא הכי אשמתי אבל כן אשמתי....כבר נסעתי עם אבא לפני כמה שבועות פתאום קפץ לי ילד לכביש לבוש שחור (לילה ברחוב לא מואר) וכאילו באמת שאם היייתי שניה יותר קדימה או 5 קמ"ש יותר מהר הייתי מוריד אותו

אגב גם התוכנית של חיים הכט הלחיצה אותי כי זה ממש מפחיד שמישו נכנס ב30 שניות אור אדום ומוריד אותך שאתה בירוק מלאא טוב נקווה לטוב :)

לילה מצוין לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...